Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arabacılara trafikte eğitim nasıl verilir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Biliyorsunuz ki arabacilar ehliyet alırken motosikletin nasıl kullanıldığı, yani motorun ayakta durmasınin, güvenliginin, kirilganliginin ne olduğu hakkında bilgi sahibi olmadan trafiğe çıkıyor. İş bu halde, o zaman bu iş trafikte öğrenilecek. Biz onlara öğreteceğiz. Tabi ki kırmadan dökmeden, nezaketle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Mümkünatı yok

Bundan bi kaç ay önce ben ana yolda ilerlerken tali yoldan çıkan ve hızı en fazla 05-10 km olan bir araç,beni görmeyip sol arka yolcu ayakliginin olduğu yerden bana vurdu,hali ile ben bir yana motosiklet bir yana gitti.Çok şükür bende de motosiklette de bir şey yoktu.Ama adam ne dese beğenirsin.Kardeşim önüne baksana....
    Simdi gel de buna trafik eğitimi ver,hemde kırmadan,dökmeden nasıl olacak simdi bu....

Motosikleti
    Mondial 150 MR
    O iş zor kardeşim adam suçlu olmasına rağmen bana motosiklete binme sende diyor sen olsan ne yaparsın böyle birine...

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    trafikteki milyonları eğitemezsin ama tek bir kişiye defansif sürüşü öğretebilirsin
    Metilen ve Olcay Avşar bunu beğendiler.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafikteki milyonları eğitemezsin ama tek bir kişiye defansif sürüşü öğretebilirsin
    En doğru tespit 👏

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok saygılıyız ve hatta polyannanın anasıyız. Bazen çiçeğin üzerinde uçan bir arı, bazen ise bulutların arkasından yeryüzüne inen bir gökkuşağı.. ve hergün, günü aydınlatan bir güneş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)