Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kadın ekipmanları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Merhaba

Bu sıralar nişanlım için tam takım ekipman almamız gerekiyor. Bot, Eldiven, Kask, Mont, Pantalon hepsini alacağız. Kendisi biraz ufak tefek

Boy 1,57
    Kilo 44
    Ayakkabı numarası 36,5

Bu ölçülerde uygun kıyafet bulmak zor olur mu? Hangi mağzalarda daha çok şeçenek olur? Önceden Kadıköy Hasanpaşa'da sadece kadın kıyafetleri satan bir mağaza vardı ama galiba orası kapandı.

Ben genellikle Revit ürünleri kullandığım için ona'da Revit Bakacağım fakat başka tavsiyelere de açığım. Kendim Revit Sand 2 pantalon ve Mont kullanıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Kadıköy Hasanpaşa'da bir çok mağaza var. Denemeden alınmayacak şeyler olduğundan orayı bir dolaşmanız lazım. Her marka var orda.

Motosikleti
    yamaha mt-25
    satıcı biraz gözümü korkuttu ama neyse

motorcu344 ve Kübra006 bunu beğendiler.

Motosikleti
    .
    Aynı kilolardayız.
    Bulursanız banada haber verin

Benim boyum 1.68,ama zayıf olmama rağmen,abartı zayıf durmuyorum hatta herkes yakıştığını söylüyor.Bu sebeple motor tulumundan ümitliyim.Zayıf olmak çok problem değil aslında.Kıyafette bile şanslıyım çocuk reyonu hırkaları,tişörtleri hatta elbiseleri bile oluyor.Gelgelelim motosiklette sorun yaşayacağımı düşünüyorum.

Motor alınca şu suzuki mavi-beyaz tulumlardan düşünüyorum.Guy Martin'inkinden ama onlar bana çok büyük gelir,terziyede verilmez.34-36 beden tulum olur mu acaba.Kafamda deli sorular.Niye bu kadar tuluma taktım onuda bilmiyorum.
    caddeadami1 bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha mt-25
    Kübra006 bunu beğendi.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    eşime Hasanpaşa Motomax ten iyi fiyatlara almıştık ama uzun zaman oldu.

Biz Ankara'dan Kadıköy'e gittik. Mototaş, Mototaller, Özen Motor, Anes Motor, Motoplus, Motomax hepsini dolandık. Dolanmasak da olurmuş meğer zira Serap çizme ve yağmurluk hariç her şeyini Mototaş'tan aldı.

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı kilolardayız.
    Bulursanız banada haber verin

Benim boyum 1.68,ama zayıf olmama rağmen,abartı zayıf durmuyorum hatta herkes yakıştığını söylüyor.Bu sebeple motor tulumundan ümitliyim.Zayıf olmak çok problem değil aslında.Kıyafette bile şanslıyım çocuk reyonu hırkaları,tişörtleri hatta elbiseleri bile oluyor.Gelgelelim motosiklette sorun yaşayacağımı düşünüyorum.

Motor alınca şu suzuki mavi-beyaz tulumlardan düşünüyorum.Guy Martin'inkinden ama onlar bana çok büyük gelir,terziyede verilmez.34-36 beden tulum olur mu acaba.Kafamda deli sorular.Niye bu kadar tuluma taktım onuda bilmiyorum.
    Tulumlar çok hoş duruyor hem daha güvenli birleşik olduğu için montlar çok büyük duruyor yolda karşılaştığım insanlara bakıyorum adamın yanına 3 tane ben sığar neden büyük alıyorlar anlamıyorum

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Dün bir yerde REVIT LEVANTE ve Clover over Ventoruing denedik. Revit 34 beden olduğu halde olmadı. Cover XS astarı varken oldu gibiydi ama astarı çıkarınca yine bol geldi.

Bu kollardaki ayarlanabilir kayışları sonuna kadar sıkınca yine de bol oluyor. Dirsek korumalarıda tam istenen yerde değil. En yukarı ayarlayınca yine de aşağıda kalıyor. Sormak istediğim bu kayışları ve korumaları tekrar ayarlayabilen terzi var mı? Kayışları söküp bir kaç santim kısaltıp tekrar dikmek mümkün mü? İstanbulda bu konularda tecrübesi olan bir terzi var mı?

Çocuk kıyafeti denesek mi diye düşündük İstanbulda çocuk elipmanları satan bir yer var mı?

Motosikleti
    MT-25
    Aslinda arastirsaniz ,cok fazla mevcut soz konusu. Yeterki deneme imkani olsun. Boy kilo bu sebeple onemli , deneyimsiz su boy su kilo bu ekipman olur diyen tecrube sahibi insanlarin burda olmasi muhakkak soz konusudur ama siz samanlikta igne aramayin.

Bir gununuzu ayirin, dolasin dukkanlari ya da sehrinizde yoksa olan sehirlere ugrayin. Denesin muhakkak... modelleri gitmeden belirlersiniz, dener ve bedenine uygun gozle gorerek alir. Siparis edecekseniz de internetten, satici ile gorusun , s aliyoruz ama denk gelmemesi halinde xs ile degisim yapar misiniz diye, bazi saticilar bana anlayisli olmus tabiki de degistiririz denk gelmezse demislerdi. Denk geldigi icin degisim yapmadim zamaninda...

Kask bedenim s , eller xs , mont xs bazi modeller s oluyo mesela , ayak 36, pantolon da 36 beden kullaniyorum. Ekipmanlarimi da gayet rahat temin ettim.. hatta avantajli oldu, xs oldugundan indirimlerden de faydalandim.

Istersen ekipman modelleri sana yazarim. Haber et.

Korkmayin rahat bulursunuz. Yeterki ekipman icin gerekli nakit olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)