Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletimi düşürdüler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Dün motorumu park ettim oturuyordum iranlı bir arkadaş yanıma gelip motorumun yanında fotoğraf çekilmek istediğini söyledi bende tamam dedim. Yanında fotoğraf çekildi sonra bir baktım üstüne binmeye çalışıyor tam ayağa kalktım üstüne binme diyecektim ki motorumu sağa düşürdü. Bayağ bi sinirlendim haliyle. Allahtan koruma takozu vardıda birşey olmadı. sadece fren maneti yamuldu biraz. Bende fren manetinin hasarını karşılamasını istedim. Parası olmadığını söyledi. Çalışıyım 1 hafta sonra veriyim dedi ama tanımıyorum etmiyorum. polis geldi falan derken bayağ uzadı gönderdik polisleri. Bende en azından nekadar verebilirsen ver dedim 50 tl verdi. Yapcak birşey yok. Burda işsizim yeni geldik param yok desede içim çok rahat etmeyerekte olsa aldım 50 tl'yi..

şimdi bunlardan alayım diyorum sizce bir sıkıntı çıkarır mı ?

https://tr.aliexpress.com/item/Alumi...2-1c56769b9621

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Çıkarcağını sanmıyorum. Gene hasarınız azmış benim olduğu yerde düştü 900 tl çıkmıştı hasar. Bu linktekiler orjinelinden daha keyifli bile olur diye düşünüyorum.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Geçmiş olsun.
    Benden izin isteyen olursa, genelde "hayır" cevabını alıyorlar, ha annesi, babasıyla gelip binmek isteyen küçük paşa ve sultanlarımıza sele feda, ama gerisine yok diyorum.
    Benden uzakta habersiz binip poz vermeye çalışan oldu bir kaç kez, alarm çok işe yarıyor o konuda da.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Kim soktu bu adamları bu memlekete.

Bazılarımızın sevmediği "Almancılar" bile oralara iş bularak gittiler. Türlü türlü rezaletler, türlü türlü sapıklıklar, türlü türlü manyaklıklar... İşsiz güçsüz serseri takımıyla uğraşır olduk birde. Bu nedir ya!

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayir dicektin.. kimseyi kirarmiyim incitirmiyim diye dusunme hayir de geç.. sessiz de soyleme gürle biraz. Motorcusun sen

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Çocuk bile olsa hayır demek gerek
    Ufacık çizik olur mide bulandırır

Varsın hayal kırıklığı yaşasın.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    ben işyerimin içinde, camın içten tarafında tutuyorum motoru bazen çocuklar geliyor abi fotoğraf çekinsek olur mu 200tl diyorum

Motorunla fot çekilmesine izin veriyorsun (iyilik)

Sadece fotoğraf için izin aldığı halde üzerine binmeye çalışıyor (sinsilik, rahatlık, umursamazlık, ikinci izne gerek duymama, fırsatçılık, pişkinlik)

Motora zarar vermek için deviriyor (hainlik, pislik, gider ayak ne zarar verirsem kârdır düşüncesi, içindeki kötülüğün, gerçek amacın ve gerçek kişiliğin ortaya çıkması)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)