Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet ısınınca boğuluyor?

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamun aleyküm arkadaşlar. Benim sorunum motorsiklet ısınınca boğuluyor acaba neden böyle oluyor. Sebebr nedir sizce. ? Simdiden teşekkürler. �� (Mondial Mtc 250)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Jikle açık olabilir mi

Jigleler yeni değişti

Dostum bunun sebebi çok şey olabilir. Subap ayarı, karbüratör pistir.Eğer yanlış anlamadiysam makina normal çalışıyor, 15-20 km gidince birden bire teklemeye başlıyor, gaz yemiyor,devir göstergesi belli bir yerden sonra yükselmiyor doğru mu.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Dark-ghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bunun sebebi çok şey olabilir. Subap ayarı, karbüratör pistir.Eğer yanlış anlamadiysam makina normal çalışıyor, 15-20 km gidince birden bire teklemeye başlıyor, gaz yemiyor,devir göstergesi belli bir yerden sonra yükselmiyor doğru mu.
    Aynısı bana olmustu 1 2 gun sonra motor calısmamıstı ktm servısıne goturdugumde adam 5 dakıkada halletmıstı 1 2 bısı yaptı motor baya bı karaduman attı kendıne geldı
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    bujiyi sök bir bak. büyük ihtimal siyah olmuştur buji başları. motorun jikle ayarında sıkıntı var diye tahmin ediyorum.

jikle ayarını düzeltmesini rica et yapan arkadaştan. motorun jikle ve hava ayarını motor sıcakken yapsın. yeni çalıştırıp ayar yaparsa motor ısınınca boğulması muhtemel.

kolay gelsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)