Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2 zamanlı suzuki adress 100 cc hakkında yardım pls

Motovento
    REKLAM ALANI
    osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Arkadaşlar kıbrısa yeni yerleştim, burda cok az motor piyasası var. En cok tutanlarsa eski 2 zamanlı modeller; bws runner vs. Ve fiyatlar trye göre baya yüksek. Arabalarda ise durum tersi.

Neyse gelelim benim konuma. Fotoraftaki motora baktım bu gün. 2500 tl yazmıştı, 2200 tl ye anlaştık fiyat konusunda.

Motorun göstergesi, sinyali aynası marşı vs. herşeyi yerli yerinde calışiyo. Gaz yemeside güzeldi, hatta 2 kişi bindik, 75-80 km hızlarda rahat gitti...
    Sahibi motorun 15 gün önce rektefiye olduğunu söyledi. Neredeyse Tek icime sinmeyen nokta bu arkadaşlar, bi kere acılıp toplanan motorun bir daha ayar tutmadığını düşünüyorum, 1 defa başıma geldi cünkü cin malı bir motorum vardı, kitledi, toplattım 500 km gitmeden tekrar kitledi...

Diğer icime sinmeyen yönü ise elleri bırakınca sola cekiyo.

Ustaya götürüp bide ona sordum ama usta motorun sahibinin tanıdığıydı. Yarım marşta calışiyo motor bloğu iyi durumda falan dedi ama o da güven vermedi. Birde parcasının ve işciliğinin ucuz olduğunu söyledi. Rakamları da söyledi de tek tek burda yazmiyim.

Şimdi bu motorlar hakkında bilgisi tecrübesi olan varsa bana biraz bilgi verebilirmi ? Benim başıma ciddi bela alma ihtimalim varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    army - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    git BWS 100 bak o fiyata on basar bu makinaya.

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı army adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    git BWS 100 bak o fiyata on basar bu makinaya.
    Yorumun icin teşekkür ederim yanlız bws ler 3-4 bin tl aralığında burda.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Kinetix bulursan al şaşma derim ..ayriyeten her motor tamir gorur motor blogu degisir vs adam gibi yapildiktan sonra neden ayar tutmasin.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    İki zamanlıda pek sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum. Kendin söküp toplasanda öyle ayar tutmama filan olmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)