Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk motosikletim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF-R125
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve ilk motosikletim YZF R125 yeni aldım 2013 model mavi boyum 1.83 kilom 75.Bu motoru kime sorsam pahalıya almışsın diyor 9500tl 12bin kilometrede kaza kaydı yok sadece bi yerde kaynak ve sol altta ufak bir çizik var o kadar .Çok hoşuma gidiyor görünüşü ve gaz tepkisi bel ağrısı falan çekmiyorum ancak insanların yaptığı yorumlar canımı sıkıyor.Sizce o etraftaki insanları mı dinlemeliyim yoksa kendi bildiğimi mi yapmalıyım?
    Şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    İlk olarak 2013 model motosiklet 12 bin km inandırıcı gelmiyor.
    Kaynak olan yer şase ise geçmiş olsun ciddi bir kaza geçirip sıfırdan toplanmış bir r125 almışsın. kimse durduk yere motosikletine kaynak yaptırmaz. mutlaka bir nedeni vardır

Sonradan ekleme: r25 olarak gördum r125 imiş. yazdıklarımı unutabilirsin r25 için yazmıştım

Motosikleti
    Yamaha YZF-R125
    O fabrika çıkış kaynağıymış sonradan kaynak yapılmamış şimdi öğrendim Motorun sahibi teğmen sürememiş adam ondan aldık.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı Günay ÖZCAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fabrika çıkış kaynağıymış sonradan kaynak yapılmamış şimdi öğrendim Motorun sahibi teğmen sürememiş adam ondan aldık.
    Siz kimin ne dediğine bakmayın sahibinden de 2012 model 30 binde ki r125 leri dokuz buçuktan veriyorlar.

Fravdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 2017
    bir cbr 125 kullanıcısı olarak bence normal bir fiyata almışsınız eğer orjinal kilometrede ise,tekeriniz düz bassın
    edit:ayrıca insanları kesinlikle takma dostum insan bu konuşur.Zaten kötü yorum yapanların %70 i senin aldığın motosiklete bile sahip olmayan insanlardır.Bunlara derdini anlatamazsın,zaten anlatsanda anlamazlar...

Motosikleti
    Yamaha YZF-R125
    Cidden teşekkür ederim desteğiniz için sizleri seviyorum yüreğime su serptiniz

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Alıntı Fravdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir cbr 125 kullanıcısı olarak bence normal bir fiyata almışsınız eğer orjinal kilometrede ise,tekeriniz düz bassın
    edit:ayrıca insanları kesinlikle takma dostum insan bu konuşur.Zaten kötü yorum yapanların %70 i senin aldığın motosiklete bile sahip olmayan insanlardır.Bunlara derdini anlatamazsın,zaten anlatsanda anlamazlar...
    Milletin ne dediğini umursamaycak isen bu forumda ne işin var.
    Kötü yorum yapanlar kötüsüne sahipmiş..Hahhahhhaaaahh..

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Bende fiyati su sartlar altinda normal buldum hatta sahibinden e bakarsak cok iyi bile diyebilirim.
    İnsanlar konusur bugun pahali der yarin bu sana yetmiyor der oteki gun rengi baska olsaydi der der oglu der. Tamam ddiyecek gececeksin
    Hayirli olsun kazasiz belasiz surusler.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R125
    Teşekkür ederim

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Motor sorunsuzsa, standartları dahilinde yakıt tüketiyorsa, seni rahat ettiriyor, bir yerden bir yere götürme görevini doğru yapıyorsa, 3-5 kuruş az veya çok vermiş olmanı tartışmak sadece goygoy. Hayırlısı olsun.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)