Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

el yapımı jawa 250 !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yolda rastladım durunca ayak üstü kısa sohpet ve paylaşmama izin verince sizinde merahı olan arkadaşlara fikir vermesi açısından resimleri görmenizi istedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:13 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:17 ----------

orjinal şasiyi arkasını kesip kendisi tadilat yapmış koltuk ve depo el yapımı 250 cc iki zamanlı jawa motoru orjinal karbüratör 125 cc dört zamanlı motor karbüratörü tadilat yaparak takmış ve çok güzel çalışıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    guzel olmus motor yapanin eline saglik. muayenede sikinti olur yanliz koltuk isi 2 kisilikse tek kisilik koltukla gecmez.

bir de her yere yaziyorum kusura bakmayin ama camurluksuz motor buyuk sikinti. yazin binerim desen yere biraz su dokulmus olsa ustunuz basiniz camur olur bir anda.

yine de hos olmus makina.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    güzelmiş abi bunu çorluda mı gördün

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet çorluda gördüm

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Bi ara çok düşünüyordum bunu. Sonra enduro yapmaya karar verince bu tipi biraz erteledim.

Çok güzel olmuş yapanın eline sağlık. Yapması kolay görünsede baya emek gerektiriyor. Çift olanı yapsa daha bi başka dururdu.

Gayet başarılı, bence çamurluklar şart.

Ali Bircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motor mu, ne motoru ? motor ne arar la ögrencide
    Bence de hoş olmuşda bir boşluk var sanki yav çamurluklar olsaymış ve v-2 yüksek cc bir motoru olsaymış ateş edermiş ama bu hali de güzel

Arka koltuk yok palalık yok sanirim ark amortisör de yok. Muayeneden hayatta geçmez ama makina çok güzel.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Arka maşa bi amörtisöre bağlanmamış. Yolda giderken çat diye kırılabilir. Belirtseydin keşke.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)