Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletin Çarptığı Engelli Vatandaş Yaşamını Yitirdi..(ehliyetsiz sürücü)

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Motosikletin çarptığı engelli, öldü

Latif SANSÜR/KUŞADASI (Aydın), (DHA) - AYDIN'ın Kuşadası İlçesi'nde, yürüme engelli 43 yaşındaki Hamza Tekin'e motosiklet çarptı. Savrulup yaklaşık 5 metre yükseklikteki duvardan düşen Tekin, yaşamını yitirdi.
    Kaza, bugün saat 13.30 sıralarında, İkiçeşmelik Mahallesi'ndeki İkiçeşmelik İlkokulu önünde meydana geldi. Ehliyetsiz sürücü Ozan Aydın yönetimindeki 09 BT 758 plakalı motosiklet, kontrolden çıkıp yürüme engelli 2 çocuk babası Hamza Tekin'e çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrulup, yandaki okulun yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki bahçe duvarından düşen Tekin, olay yerinde yaşamını yitirdi.
    Kuşadası Milli Eğitim Müdürlüğü'nde memur olarak çalışan Tekin'in cesedi, yapılan incelemenin ardından otpisi yapılam üzere Kuşadası Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı.
    Motosiklet sürücüsü Ozan Aydın, polis tarafından gözaltına alındı.

Kaynak : Dha

Mekanı cennet olsun Allah rahmet eylesin..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte böyle adamları içerde düzenli olarak siseye oturtacaksin . Yemek diye köpek boku vereceksin . Hergun yalvaracak beni öldürün diye 😤

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Bu aydin motosikleti kazalarina sasiyordum. Bes haberin ikisi aydin. Lakin kusadasina gecen hafta gidince anladim yuzlerce motorlu, her yastan her cinsiyetten ve her tarzdan. Bi kiside kask dahi yok. Cahillikten, bilgisizlikten sinir tanimiyorlar.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Allah rahmet etsin. Allah ailesine sabir ve guc versin. Adami bahce duvarindan firlatacak kadar nasil hizlandi? Kaldirim varsa kaldirima o hizla nasil cikti da adama carpti? Binbir turlu soru geliyor insanin aklina.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Allah rahmet eylesin.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte böyle adamları içerde düzenli olarak siseye oturtacaksin . Yemek diye köpek boku vereceksin . Hergun yalvaracak beni öldürün diye ��
    Eksik bilgiyle bu kadar buyuk konusma bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)