Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Kiralama

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a forum ahalisi haftasonu gezmek için 1 günlüğüne motor kiralamak istiyorum racing enduro falan değil scooter olsa yeter özellikle xmax250 bulabilirsem çok iyi olur önerdiğiniz güvendiğiniz bir yer varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim ayrıca kiralamayla alakalı dikkat etmem gereken hususlar nelerdir neye dikkat etmeliyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Lifester adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a forum ahalisi haftasonu gezmek için 1 günlüğüne motor kiralamak istiyorum racing enduro falan değil scooter olsa yeter özellikle xmax250 bulabilirsem çok iyi olur önerdiğiniz güvendiğiniz bir yer varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim ayrıca kiralamayla alakalı dikkat etmem gereken hususlar nelerdir neye dikkat etmeliyim?
    A. Slm.
    Xmax istiyorsan turuncu motor var.
    Malum sitede ilanları var, güzel insan.
    600rr,mt-07 istersen tanıdık arkadaşım var yardımcı olurum..

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A. Slm.
    Xmax istiyorsan turuncu motor var.
    Malum sitede ilanları var, güzel insan.
    600rr,mt-07 istersen tanıdık arkadaşım var yardımcı olurum..
    Eyvallah sağolasın ehliyetim a2 birde kız arkadaşımda olacak o yüzden rahat olsun diye scooter tek alternatifim.Turuncu motora baktımda fiyatlar biraz pahalı geldi piyasanın geneli böyle mi?
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Eyvallah sağolasın ehliyetim a2 birde kız arkadaşımda olacak o yüzden rahat olsun diye scooter tek alternatifim.Turuncu motora baktımda fiyatlar biraz pahalı geldi piyasanın geneli böyle mi?
    Evet maalesef. Sezon ortası hafta sonu bide normaldir.
    Lifester bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    pahalı derken fıyatlar ne kadar maksat bizde bilgilenmıs olalım motora göremi fiyat yoksa standartmı tarife

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pahalı derken fıyatlar ne kadar maksat bizde bilgilenmıs olalım motora göremi fiyat yoksa standartmı tarife
    Motora göre mesela xmax 250 150tl cbr250 200tl r25 200tl gibi

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Önereceğim bir yer yok ama, acı bir tecrübeden yola çıkarak şu tavsiyeyi verebilirim; en ucuz kiralayan yerden kiralama, ASLA!
    Sonra lan bu motor nasıl düştü, nasıl esneme, ulan bu kask kafamdan nasıl çıktı diye sorarsın hastanede..
    Lifester bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)