Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

600F 2006 2. Vites dişlisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    DogukanT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Selamun aleyküm herkese hayırlı aksamlar.

2006 model 600f sahibiyim Motorsikletim 2. Vitesten atıyor boşa geçiyor 600f'lerin kronik sorunu diyorlar ancak ne yapmalıyım bilemedim. Karabükte yaşıyorum, en yakın Honda bayii Ankara'da sizce Ankara Efe plazada orjinal parçalar ile sipariş mi vermeliyim? Yoksa çıkma bir 600f sanziman mi takmalıyım? Kronik sorun olduğu icin 2. Vites yine bozulabilir.

19 yaşındayım gerçekten cok canımı sıkıyor bu problem. Ailemden destek yok kredi cekip aldım çalışıp ödemeye çalışıyorum. Ve kimseye güvenemiyorum herkes birbirini kazıklamaya çalışıyor gerçekten yalnızım bu konuda en samimi sizin olduğunuzu düşündüm. Lütfen bi abilik kardeşlik yapıp bana fikirlerinizle tecrübelerinizle yardımcı olun ��

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    2006 model motorun yetkili servise girmesinin çok da bir önemi yok. Şanzıman 2. Vites dişlisi 4 silindirli motorlarda çokça görülür yaşa ve kullanıma bağlı olarak. Şanzıman almaya gerek yok onun da ömrünün nr olduğu açmadan bilinmez, iyi bir usta şanzımanı açıp revize edecek ama çok da ucuz rakamlara çıkmaz, açılmışken debriyaj değişecek sacları vs derken ister istemez tutacak

DogukanT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Baski Balat'a yeni degisti.

Motosikleti
    WR125R
    Hocam aklima takildi da hangi ehliyete sahipsiniz ? 19 yasinda 600f diyince garip geliyor artik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)