Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bajaj Dominar 400 alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Dominar alınır, aldım da. Abuk subuk polemiklere girmeden git aklına oturan tüm modelleri test et öyle karar ver yoksa buranın dedikodusuyla biyere varamazsın. Pulsarı 22000 km bikere bile ikinci marşı istemeden 2014ten bugüne kadar kullanıp Dominara geldim. Sorsan oda çöp. Mevcut piyasada Bajajda Ekrem ATA bey gibi bir faktör varken Türkiyedeki en iyi servis yedek parça hizmeti Bajajındır. En basit adamın tekeri patlayıp hadleri olmadığı halde hesap soran ergen apaçisine kadar muhatap alan bir firma yetkilisi Muhataptır kendisi. Şahsen tercih yapmamda büyük bir etken bu istisnai durum. Sonuçta Mardin gibi bir memlekette yaşıyorum imkanların çok olmadığı bir yer. Ekrem Beyi birkere bile görmediğim halde soyal medyadan şurdan burdan hemen ulaşabiliyorsun bu çok önemli bir ayrıcalık. Allah var servisimden de memnumum bir hatası eksiği gediğini görmedim kaç yıldır.
    Dominara gelince bikere performans olarak 250liklerle karşılaştırılamaz 35 NM torkun ne demek olduğunu motorun sırtına binince anlarsın. Benzer özellikte bir tek KTM var ama oda uzun yolda çok rahatsız diye biliyorum kullanmadım. ABS var, kaydırmalı debriyaj var, Pulsardan sonra bana müthiş konforlu geldi, şekli şemalı güzel (bu göreceli), led aydınlatma, dijital gösterge çok şık ekstra depo ustu gösterge ayrı güzellik katmış. Uzun ömürlü ekonomik güçlü bir motor. Ha işimi görsün bir müddet sonra değiştiririm dersende Pulsar iyi bir seçenek gidişi filan iyi kendini kanıtlamış bir motor ve baya bir paran cebinde kalır onunla yol yaparsın.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Yeni yenidir eski eskidir. Her ne kadar eşit degilsede iyi markanın eskisi kendini kanıtlamış markanın eskisinden iyi değildir.
    Bajaj çokta kötü marka değil. Hemen satmayacaksan zaten seni uzun süre sıkıntısız götürür..onun için 0 km daha iyidir

Pcxbear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 125
    Al al geceyi domine edersin
    pea bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O paraya corvette alır haşmet abi

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    alınır alınmasına ama biraz oturması beklenebilir. mesela arka frendeki abs açıp kapatılabiliyor mu duke 390 daki gibi. bazıları motorda çok titreşim var diyor bazıları yok diyor. insanların uzun yollar yapmasını yeni ve tarafsız yorumları bekleyebilirsiniz. bence motor beygir gücü olarak düşük kalıyor. ama kalıbı şekli yerinde. özellikle benim gibi hayvani kalıplarda olan ve duke 390 alamayanlar düşünebilir.

caddeadami1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???
    Pulsar 200ns ile 2016 duke 250 arasında kaldım. 2016 duke 250 den 2000km altı bi motor buldum 16bin₺ pulsar alsam euro4 sıfırı 11.600₺ 4.5 ₺ fiyat farkı duke e değer mi kalite kullanım ikinci el piyasası masraflar vs olarak

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

Bütçem 16-17 seviyesine indi biraz aslında zorlasam çıkarım ama motorlara baktıkça kafam karışıyor

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    Alıntı Eski_kasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 Bine 4-5 yaşında japon al 2.el yada bmw f650 falan dominar nedir kimdir
    valla billaya bajaj hayyatta almam
    HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN: ::

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Hocam gidip rs 200 abs'li al keyfine bak 10 km/h fazla gidecek diye dominara o paralar verilmez sıfır almak varken en sağlam japon olsun 2.el alınmaz al rs 200 sıfır bak keyfine üzülmezsin

Motosikleti
    ???
    Nakedler bana daha çekici geliyor 200ns ile duke 250 arasında kaldım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam gidip rs 200 abs'li al keyfine bak 10 km/h fazla gidecek diye dominara o paralar verilmez sıfır almak varken en sağlam japon olsun 2.el alınmaz al rs 200 sıfır bak keyfine üzülmezsin
    Diğer başlıktaki yorumunu da dikkate alarak, sen tork nedir bilmiyorsun kardeşim, onu diyeyim.
    Mr.Duke bunu beğendi.

Bana göre , beklentilerini karşılayan , üstünde rahat ettiğin , rahat sürdüğün ve beğendiğin her motor alınır. Bu benim görüşüm. Ayrıca Dominar 400 de dökülen ve ağlanacak bir motor değil..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    400 cc motor tahmini 90-120 arası geziceksin işini görür sakın sakın milletin suyunu çıkarttığı hangi yağın koyulduğu bille belli lmayan motorlara 15-20 verme dominarı ilk sahibi olarak yağlı ballı satarsın gel görki aynı şey geçerli değil diğer motorlar için.....

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    Alınır, neden alınmasın?

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer başlıktaki yorumunu da dikkate alarak, sen tork nedir bilmiyorsun kardeşim, onu diyeyim.

+1

Fiyat/Performans olarak iyi bir yerde.

Motosikletim olmasa ve motosikletin yanına bir araba alcak olmasam ( Kısa vadede pek param kalmıyor.) yani ekonomik durumum şuan bu motoru almaya elverişli olsa hiç düşünmeden alırım.

Ben SS hastası birisi olarak bu motosikleti naked olmasına rağmen gerek tipi gerek özellikleri olsun çok beğendim.

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Ben bindim abi.ne aradigina bagli.sehir ici.kisa mesafeli komsu ile ilceye gelir.cift abs cok guzel.ben artik abssiz motora binmem.patiye geliyo.titresim pek hissetmedim.karar senin.

Motosikleti
    ???
    Peki dominar 400 ile yeni pulsar 200ns abs li arasında çok fark var mı? 2 katı motor hacmine sahip ama ülkemiz şartlarında gerek yakıt gerek radar gerekse de güvenlik amaçlı(yollar malum) çok yüksek hızlara çıkmayı seven biri değilim tabi ki 80-90 la da yol bitmez ama 110-120 sıkılırsam 130 gibi hızlarda gitsem bana yeter aradaki fiyat farkını ekipman + aksesuar + diğer masraflar olarak kullansam daha mı mantıklı olur sizce? Çok üzülür müyüm 200ns 2017 absli alırsam?

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alınır da forumda paylaşılmaz. Arıza motorda değil insanlarda

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paraya corvette alır haşmet abi
    Ahanda, 5.7 litre V8 Corvette, $4000:

http://www.cargurus.com/Cars/l-Used-...ting=173459340
    DKN bunu beğendi.

Motosikleti
    ???
    En son attığım mesaja cevap verebilecek var mı?

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hintli Bajajla cinlileri hala karistiranlar var. Oncelikle zaten mumkunse surdugunuz bir motorsa bir motor marka model hakkinda yorum yapin, ya da yonlendirmeye calisin.

Bajaj'in motorlari bir japon olmasa da gayet guzel motorlardir. Dominar da gayet guzel guclu bir motor. Servis agi genis, parca fiyati uygun, isletme maliyeti dusuk. E tamam ne lazim baska? Neden alinmasin da tu kaka?

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Ns200 icin bence beklemelisin.cunku eski sikintilari bittimi beklemek gormek lazim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler