Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni Hero modellerinden Hastur

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hastur piziving Osman gibin bişey mi :-P
    ferhatkars bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hastur ordan diyorum bu ne lan motor hariç herşeye benziyor ucube

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero'nun Temmuz ayi icerisinde Turkiye'ye getirecegi modellerden biridir. Ayrica diger modeller netlesince paylasacagim.
    http://<a href="https://hizliresim.c...1b.jpg</a></a>
    http://<a href="https://hizliresim.c...Gj.jpg</a></a>

Motosiklet hakkinda düşünceleriniz nelerdir?
    ön çaprazdan görünce korkutucu bir görüntüsü var. güzel motor fena değil. tek silindir olmasından ötürü o cezbedici racing sesi yoktur.

motosiklette neden boxer motor kullanmıyorlar? hintliler bu işe el atsalar?

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Nerden biliyorsun temmuzda geleceğini be adam,durmadan yurtdışı fuarlardan biri bir resim paylaşıp o geliyor bu geliyor diyor anca 3 sene sonra geliyor

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu MT-10'a değil ama MT-10 buna benziyor çünkü bu modelin prototipi çok önceden sergilenmişti. Asıl benzediği motor kasa olarak Hyosung GD250N'dir. Sürücü ve yolcunun oturduğu bölge ve deponun dik çıkışı GD serisinin aynısı olmuş. Peki bu GD serisi neden satmıyor ? Rahatsız, artçı düşünülmeden tasarlanmış sert çizgileri olan kasası yüzünden satmıyor. Yoksa biraz MT ile Inazuma arası bir kasası olsaydı bu fiyatıyla peynir ekmek gibi satacaktı. Bu motor bu görüntü ve kasa ile çıkarsa satış yapması mümkün değil. Çirkinlik abidesi ucube gibi bir motor. Teknik özellikleri çok iyi ama ben Duke'dan güçlü olacağım diyorsa ya çok titreşimlidir ya da çok hafif malzemelerle üretilmiş çok pahalı bir motoru var demektir.

Türkiye'ye gelmesini bırakın, bu haliyle seri üretime geçeceğine bile ihtimal vermiyorum.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerden biliyorsun temmuzda geleceğini be adam,durmadan yurtdışı fuarlardan biri bir resim paylaşıp o geliyor bu geliyor diyor anca 3 sene sonra geliyor
    Oncelikle uslubunuz konusunda biraz daha dikkatli olmanizi rica ediyorum. Ben hero istanbul yetkilileri ile gecen bir konusmadan hareketle paylastim bunu, bayiden vs ile ilgili bir duyum degil direk yonetim kadrolari olunca paylasmak istedim. Gelir yada gelmez o benim ile alakali birsey degil sonucta ben yonetmiyorum firmayi. Saygilar

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:35 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu MT-10'a değil ama MT-10 buna benziyor çünkü bu modelin prototipi çok önceden sergilenmişti. Asıl benzediği motor kasa olarak Hyosung GD250N'dir. Sürücü ve yolcunun oturduğu bölge ve deponun dik çıkışı GD serisinin aynısı olmuş. Peki bu GD serisi neden satmıyor ? Rahatsız, artçı düşünülmeden tasarlanmış sert çizgileri olan kasası yüzünden satmıyor. Yoksa biraz MT ile Inazuma arası bir kasası olsaydı bu fiyatıyla peynir ekmek gibi satacaktı. Bu motor bu görüntü ve kasa ile çıkarsa satış yapması mümkün değil. Çirkinlik abidesi ucube gibi bir motor. Teknik özellikleri çok iyi ama ben Duke'dan güçlü olacağım diyorsa ya çok titreşimlidir ya da çok hafif malzemelerle üretilmiş çok pahalı bir motoru var demektir.

Türkiye'ye gelmesini bırakın, bu haliyle seri üretime geçeceğine bile ihtimal vermiyorum.
    Nedense bana da zontesi hatirlatiyor.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle uslubunuz konusunda biraz daha dikkatli olmanizi rica ediyorum. Ben hero istanbul yetkilileri ile gecen bir konusmadan hareketle paylastim bunu, bayiden vs ile ilgili bir duyum degil direk yonetim kadrolari olunca paylasmak istedim. Gelir yada gelmez o benim ile alakali birsey degil sonucta ben yonetmiyorum firmayi. Saygilar
    macit250'nin üslubunda ne var be adam

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak edecek çok şey var bu motorda;
    - Kağıt üzerinde MT07 den güçlü. Asfaltta nasıl acaba?
    - Neden bu kadar tipsiz?
    - Fiyatı ne olacak?
    - Konforlu mu?
    - Yakıtı nasıl?
    - Kalitesi hangi ayarda?
    - Bajaj da 600 lük yapar mı?
    - Bu kadar model geliyor. Alacak paramız olacak mı?
    Babam böyle pasta yapmayı nerde öğrendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Uslup da hakeret edici yazı yazmak istemedim ,hani hafif meşrep dille yazılmış.O yüzden şahsınıza nazır bir hakaret algılamayın.Kırdıysamda özür dilerim hocam.
    Ama temmuzda gelecek demek çok yanlış,lansmanı yapılmamış hiç bir bilgiye sahip olunmayan mal hakkında ben duydum temmuzda gelecek demekde yanlış kusura bakmayın.
    Hubalahubhub bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gelmesi kesin olmayan modelleride paylasin

bpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yine msx 125
    Bence şekli çok güzel. Sadece motor kısmı biraz açıktaymış gibi geldi. Neden yeniliğe bu kadar karşısınız Bi kaç yıl içinde bu tipteki motorlar çok yaygın hale gelecek. Hala yuvarlak hatlı motosikletler mi bekliyorsunuz cbf 150 gibi
    Macit250 bunu beğendi.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Hero değil de üzerinde Yamaha veya Honda yazsaydı yorumlar çok değişik olurdu.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu arada motosiklet tek silindir değil sıralı çift silindir 620 cc.Ön far tasarımı ve acayip ismi dışında benim hoşuma gitti gibi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu arada şunu da diyeyim, 620 cc motorun 690 cc üstelik çok iddialı bir motordan daha fazla tork vermesi bana göre mümkün değildir. Tork değerleri hacimle bağlantılı olarak artar veya azalırlar. Bu konuda motoru tasarlayan firmanın, özellikle düşürmek için uğraşmadıysa veya arttırmak için turbo, kompresör vs. eklemediyse çok etkisi olamaz. Bunu demişken aklıma beni çok şaşırtan Regal Raptor DD350 geldi. Bu motor 350 cc ile 22 Nm tork veriyor(muş). Her yerde böyle yazıyor ama böyle bir şey nasıl olur bilemiyorum ? 22 Nm normalde 250 cc motorların torkudur. 350 cc'den 30 Nm civarı tork alınması gerekirdi. Ya değerler yanlış ya da Regal gerçekten teknoloji olarak çok geride kalmış sanırım.
    bursalıali bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    yav bu herif bana küfür ediyor.

BerkB. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Thunderace YZF1000R
    620cc 79 hp 2 silindir... Biraz düşündürür bu motor fiyatı uygun olursa alan çıkacaktır fakat çoğu 600lüğün yanına yaklaşmasını tavsiye etmem alanın.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    ne yaptınız olum bunu google sketch up la çizip uu beybi biz bunu street fighter deriz ergenlere apaçilere iteleriz mi dediniz o ne biçim tasarım la

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)