Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salak, Sinirli İnsanlar vs Motorcular - 2017 Türkiye'de Yaşanan Motosiklet Olayları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Beklenen video yayınlandı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Güzel seri tebrikler.

Nissan micralı huur çocuğunun akıbetini bilen var mı? Motorcunun canına kastetmiş açık açık.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Böyle bir konu yokmuydu?
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu motorcular trafikteki yerini bi anlamadı gitti.

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Şu motorcular trafik okumayı bir öğrense, bir de ben haklıyım sen haksızsın muhabbettinden vazgeçse işimiz daha kolay olacak. İnsanlar zaten cahil ve bilgisiz, sen ona kornalı, atarlı bir şekilde hitap edince adamın zaten olmayan aklı da gidiyor. Sen bu ülkede motosiklet kullanıyorsan zaten riskleri göze alman ve sürüşünü ona adapte etmen lazım. Trafikteki bütün bu abukluklar eğitimsizlik veya cahillikten kaynaklanıyor, sen ona korna basıp bağırınca, emin ol adam bir şey öğrenmiyor, sen de gereksiz yere kendi canını sıkıyorsun. Tatlı dille hatasını söyleyebiliyorsan söyle yoksa bırak gitsin. Trafiği okumayı biliyorsan ve ülkemiz koşullarına adapte olduysan zaten bu tehlikelerin büyük bir çoğunluğuyla karşılaşmıyorsun.

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Sinir hastası olunabilecek türden bir video, motorun ülkemizde yeri yok hocam bunu 6-7 yıl sonunda anladım ve motoru sattım.Hiç hatam olmamasına rağmen bir şerefsiz yüzünden motoru sağa yatırdım bi hafta önce, adam seni görmedim diyerek haklı çıktı.Gününde sattım motoru

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler