Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr600f bursa bu aracı alırken dikkatli olun

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaslar JH2PC35F16M702325 sasi nolu bu aracın elektronik aksanında problem var tahmini 1000 2000 tl arası masrafı var makina güzel calısıyor ama hani olurda biri almak ister burayı okusun makina güzel calısıyor ama sargıda yada vites müsüründe problem olabilir.Bu arızayı vites bostayken farkettim ben adamda yaptırıp satmaya yanasmadı aman diyorum.Sargısındada problem olabilir.Plakasını bilmiyorum sadece su bilgileri verebilirim.

Adres bursa cbr600f 2006 model 38000 km civarında kazası yok.Arac sahibi 49 yaslarında.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Sorun tam olarak ne onu anlamadım.

Vites müdürü ya da sargı daki sorun neye sebebiyet veriyor yani

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun tam olarak ne onu anlamadım.

Vites müdürü ya da sargı daki sorun neye sebebiyet veriyor yani
    Aracı calıstırıp vitesi bosa aldığında gazlama yapınca n ısığı yanıp yanıp sönüyor

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Vites müşürüdür hocam o.

Çok iyi ustalarımız tamir etmek yerine , yenisini takmayı tercih eder.

Geçen hafta bir arkadaşımın cbf 600 ünde de aynı sıkıntı oldu.
    Müşür içerisindeki yay zamanla özelliğini yitiriyor.
    Aslında 5 dakika kaynar suda bekletip , araya bir tık kalın pul atınca sorunu da çözdük

Ha bu arada motor ısındıkça N lambası tamamen sönebilir

Arac sahibinin yasini cok yaklasik soylemissiniz.
    tenereci, bikerboi, Mamba09 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Yaklaşık 49 ))
    semamca bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    incir çekirdeğini doldurmayacak arıza yüzünden birilerinin motoruna çamur atmak hiç etik değil.

Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    incir çekirdeğini doldurmayacak arıza yüzünden birilerinin motoruna çamur atmak hiç etik değil.
    Sen konuyu anlamadın herhalde adam aracımda birşey yok dedi ama bildiği bir arıza hani bir enayi gelirse alsın.Çaktınmı mevzuyu ayrıca 600f lerin elektrik arızalarınıda biraz arastır basına ne işler acabilir bunuda bil..

Satmak istediği rakamda yüksek yani kalkıp 15 16 ya vermiyor..Bos bos yorum atmayın.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı c3y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen konuyu anlamadın herhalde adam aracımda birşey yok dedi ama bildiği bir arıza hani bir enayi gelirse alsın.Çaktınmı mevzuyu ayrıca 600f lerin elektrik arızalarınıda biraz arastır basına ne işler acabilir bunuda bil..

Satmak istediği rakamda yüksek yani kalkıp 15 16 ya vermiyor..Bos bos yorum atmayın.

motordan anlamadığın çok belli. ampuldeki temassızlıktan dahi kaynaklanacak bi problem için arızanın ne olduğunu dahi bilmeden adamın motorunu karalıyosun. Kendin almak istemeyebilirsin para senin. Ama adamın motoruna ne olduğunu bilmeden çamur atıyosun.

Kardesim sen anlamiomusun ben camur atmiyorum adam bunu biliyor ama satarken soylemiyor nr malum sargidan olmadigi keza ben db honda ve honda konsugu arayip bilgi aldim ayrica 600f konusunda uzman bir ustayada sordum .senin her konu altinda trol mantigin var bundan sonra ciddiye almiyorum seni ben adama camur atmadim sadece dikkatli olun alirken dedim..anlamadiydan ozelden mesaj at telefonda konusalim beni yanlis anlamaya israr etme art niyetli olan ben degilim..

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Alıntı c3y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim sen anlamiomusun ben camur atmiyorum adam bunu biliyor ama satarken soylemiyor nr malum sargidan olmadigi keza ben db honda ve honda konsugu arayip bilgi aldim ayrica 600f konusunda uzman bir ustayada sordum .senin her konu altinda trol mantigin var bundan sonra ciddiye almiyorum seni ben adama camur atmadim sadece dikkatli olun alirken dedim..anlamadiydan ozelden mesaj at telefonda konusalim beni yanlis anlamaya israr etme art niyetli olan ben degilim..
    Ben sayın c3y'yekatlıyorum. Bizim de kendisiyle bir motosiklet pazarlığımız olmuştu. Niyetinin çamur atmak olmadığına eminim. Hepimizin her geçen gün satın alma gücünün düştüğü zamanlarda parasını dikkatli harcamak istiyor ve bu konuda kendine yakın gördüğü forum arkadaşlarını bilgilendirmek istiyor.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motordan anlamadığın çok belli. ampuldeki temassızlıktan dahi kaynaklanacak bi problem için arızanın ne olduğunu dahi bilmeden adamın motorunu karalıyosun. Kendin almak istemeyebilirsin para senin. Ama adamın motoruna ne olduğunu bilmeden çamur atıyosun.
    Benimde motorumda sol aydınlatma ledi temassızlıktan çalışmıyordu,sinyal düğmesinin alt kapağı bir taraftan kalkmıştı birde egzoz korumanın vidaları tam oturmuyordu. Bunların hepsini satarken söyledim. Söylemesem eminim ki fark edilmeyecekti birkaçı.

Herkes kendi moturunun ne mal olduğunu biliyor. Satarken bilmiyordum ayağına yatmayı seviyoruz. Satarken söylesin, müşür dediğin kaç para zaten eyvallah der değiştirirsin.

Araba alırken adam boyasız dese, ekspertizde avuç içi kadar boya çıksa almam o arabayı. "Ya bizim hanım sürtmüş bir yere önemli değil" vs ayakları yemiyor orada.Gelmeden önce söyle sorunları ona göre bakalım. Ufacık yer için arabayı çöpe atacak değiliz ancak kasıtlı bilgi saklamak sıkıntılı bir durum. Arabalarda bu oturmuş durumda da motosiklette nedense millet "amaan ufacık şey ne büyüttün" modundalar.
    Mustaphalanx ve pea bunu beğendiler.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde motorumda sol aydınlatma ledi temassızlıktan çalışmıyordu,sinyal düğmesinin alt kapağı bir taraftan kalkmıştı birde egzoz korumanın vidaları tam oturmuyordu. Bunların hepsini satarken söyledim. Söylemesem eminim ki fark edilmeyecekti birkaçı.

Herkes kendi moturunun ne mal olduğunu biliyor. Satarken bilmiyordum ayağına yatmayı seviyoruz. Satarken söylesin, müşür dediğin kaç para zaten eyvallah der değiştirirsin.

Araba alırken adam boyasız dese, ekspertizde avuç içi kadar boya çıksa almam o arabayı. "Ya bizim hanım sürtmüş bir yere önemli değil" vs ayakları yemiyor orada.Gelmeden önce söyle sorunları ona göre bakalım. Ufacık yer için arabayı çöpe atacak değiliz ancak kasıtlı bilgi saklamak sıkıntılı bir durum. Arabalarda bu oturmuş durumda da motosiklette nedense millet "amaan ufacık şey ne büyüttün" modundalar.
    Şimdiye kadar yazılmış en iyi yorum konudaki.Dürüst olsun ki güven versin.Araba motor tamir edilebilir.Güven bir kere kırıldımı hadi bakalım.

Alıntı agris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sayın c3y'yekatlıyorum. Bizim de kendisiyle bir motosiklet pazarlığımız olmuştu. Niyetinin çamur atmak olmadığına eminim. Hepimizin her geçen gün satın alma gücünün düştüğü zamanlarda parasını dikkatli harcamak istiyor ve bu konuda kendine yakın gördüğü forum arkadaşlarını bilgilendirmek istiyor.
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiye kadar yazılmış en iyi yorum konudaki.Dürüst olsun ki güven versin.Araba motor tamir edilebilir.Güven bir kere kırıldımı hadi bakalım.
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Eyv arkadaslar demem o ki masraf daha buyuk olabilir ben farkettim ama farketmeyen ucu ucuna alan bir arkadas olursa uzulmesin istiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)