Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk motosiklet kazam

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM Fiddle III 200i
    Cumartesi günü evden çıkıp 2-300m ilerlemiştim ki caddede önümdeki aracın önünde yürüyen bir manav el arabası. Aracı geçtim sağından, önünde duruyorum. El arabasının biraz daha ilerlemesini bekleyip ilerleyim derken arkamdaki araç beni sıkıştırıp geçti. Bacağım motorla otomobil arasında kaldı ve otomobil ayağımın üzerinden geçti. 1-2 saniyelik bir olay. Hiçbir şekilde engel olamadığım, katkımın olmadığı bir kaza.

Adamın açıklamasıysa görmedim. Nasıl bir o el arabasına kilitlendiyse tek cevap görmedim. Bir de yıllarca kendisinin de motosiklet kullandığını söyledi. İşte o an motosikletlerin trafikte görünmez olduğu cümlesi anlam kazandı. Evet süper güçlerim var, motosiklete binince görünmez oluyorum. Neyse ki kaçmadı, hastaneye götürme nezaketinde bulundu.

Bugün işe o ayakla metrobüs-metrolarda gelmek istemedim, yine motorumla gelmek istedim, çünkü korkumdan ötürü soğumak istemedim. Ama artık bütün araçların beni görmeyeceği korkusuyla her araca korna çalarak geçiyorum. Bu da hoş değil ama sanırım bir süre böyle devam edecek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    En mantıklısını yapıyorsun bütün araçlara korna çalarak biz görünmez değiliz onlar kör ve dikkatsiz
    leyli bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)