Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlanda ki motosiklet, görüşleriniz(2002 ybr125)

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Merhabalar. Yakın zamanda Antalya/kaş ilçesine yolum düşecek ve elim boş dönmesem mi acaba diye dusunmeye basladim. Retro hastası olduğum için çok hoşuma gitti ama depo üzerinde ki Yamaha amblemi vesayre yok onları anlayamadim. Km tabi ki orijinal değil ama motor model yılına Göre nispeten temiz gözüküyor. Köpüklü ve tazyikli su ile pırıl pırıl olacak gibi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...16859958/detay

Sizlerden de görüş almak isterim.
    Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Abi senin kararına kalmis ama pek tavsiye etmem 2002 model sonuçta 6-7 TL ye 2015-16 var bende de cbr 125 var allaha şükür 40a dayandım 2006 model hala tik yok yağını suyunu degistiriyorum gittimi de gidiyor (140tek kişi gördüğüm )
    Amblem konusuna gelirsek bazen motorlarda tazikli su yüzünden çıkıyor bozuluyor çok onemsenicek bir şey değil (50tl te komple alabilirsin belki) 3-4-5tl arasi cbr 125 e bak biraz garip gelebilir canın sıkılırsa yan granajlari sok
    https://hizliresim.com/bGjEQb

Motosikleti
    09
    @14k

yorumun için teşekkürler

Ben kullanacağımdan değilde eksiğini gidiğini tamamlayıp, silip, parlatıp arada keyif için kullanmak için alıyordum. Yuvarlak tek farlı modeller çok hoşuma gidiyor. Suzuki sv650 var mesela sarılmak, yatağıma almak istiyorum

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016

Motosikleti
    09
    @osm@n

Hahaha şaka gibi ya 5600 dolar nedir

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum bu yuvarlak farlı modeli değil buna yuvarlak far takılmış 2005 yada 6 modellerinden sonrakiler yuvarlak farlı ve neden 2002 model makineye 2200tl veriyorsun ki zaten 2006 dan başlayanları 2400 tl civarı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    hocam honda titan bakmanı öneririm

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    motoru fazla kurcalanmamış görünüyor. Bide çalıştırıp binip bakmak lazım. Fiyatı uygunsa alınır.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Arkadaşa söyleyin 780 kilometrede 2006 model ybr var.

Motosikleti
    09
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bu yuvarlak farlı modeli değil buna yuvarlak far takılmış 2005 yada 6 modellerinden sonrakiler yuvarlak farlı ve neden 2002 model makineye 2200tl veriyorsun ki zaten 2006 dan başlayanları 2400 tl civarı ?
    ilan sahibine mesaj attım 1900' e düşürdü fiyat olarak. türkçesi de ilk izlenimim olarak düzgün beyefendi birisi gibi geldi bana.
    o yıl aralığında ki modellere mutlaka en az birkere apaçi eli değmiş oluyor. o yüzden tercih etmiyorum zaten piyasa da bolca var 2002 model biraz farklılık yaratır

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam honda titan bakmanı öneririm
    onlar pek hoşuma gitmiyor ama antalya çevresindekilere bir göz atayım yorumun işim teşekkür ederim

Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru fazla kurcalanmamış görünüyor. Bide çalıştırıp binip bakmak lazım. Fiyatı uygunsa alınır.
    bende öyle düşünüyorum. birkaç hafta içerisinde gidince bir bakıp üstüne oturup, motoru çalıştırıp sesini filan dinleyip sürmeyi düşünüyorum. içime sinerse alırım herhalde

sizlere ve diğer arkadaşlara yorumları için teşekkür ediyorum. konu altlarda kalmış forumun şuan en dolu saatleri sanırım güncel kalsın belki başka birşeyler yazan olur

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    brezilya üretimi olması lazım o modellerin,kurcalanmamış bir alete benziyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)