Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

15 Temmuz Şehitler Köprüsü Serbest Geçiş Sistemi

Motovento
    REKLAM ALANI
    astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Hgs ve OGS' yi özleyeceğim aklıma gelmezdi,
    İyi kötü arada bir okumazdı,mutlu olurduk.
    Yeni sistemde çelik konstrüksiyonlar üzerine kameralar yerleştirilmiş,üç günde üç defa geçtim hepsini okumuş.
    Hesapta da 10tl kaldı diye birde kara listeye almışlar,
    Köprüyü kullanmadan önce hesaplarınızı kontrol etmeyi unutmayın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

diğerleri ücret öderken siz neden ücret ödemeyeceksiniz ki
    Kul hakkına girmez mi ?

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    motosikleti nasıl okuyor?

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    uleeeeen 1 yıldır kuruş düşmeyen bakiyem 0 a inmiş, yaktın bizi serbest geçiş sistemi

Motosikleti
    ARORA 50-10 TOROS
    Benimkinin plakayı hala okuyamıyor arkada paket kutusu var ondan mı acaba görüş açısınımı kapatıyo napıyo:D

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nazar değmesin de benim ki eski tas eski hamam.
    Hala tık yok

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Katla plakayı geç

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sacramento adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kul hakkına girmez mi ?
    araclardan alinan %60 otv ve 18 kdv ye ek benzinden alinan %300 vergi kul hakkina girmiyormu kardesim?
    2 yilda emeklilik, 20 bin maas, sinirsiz saglik hizmeti, sinirsiz fatura odemeleri. Bunlar asas kul hakki senin benim vergimle yapilan bogaz koprusu ve diger koprulerden bedava gecmeye kadarmi dustunuz?
    Akhelmet ve Shrieker bunu beğendiler.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Sacramento adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kul hakkına girmez mi ?
    Onlar yaparken kul hakkı deyil biz hakımızı arayınca kul hakkımı herkez hakkını arasın tepkisi koysun koyun gibi her şeye meeee dersek daha çok arkamaıza geçerler

Senin ülkeni yöneten halkın nın bu halinden utanmıyor sıkılmıyor sa neden biz utanalım sıkılalım o ne zaman hadini bilirse bizde latifemizi biliriz .................

Yapılan sözde hizmetleri görmüş deyilim ama benim vergimde parası ödeniyor kulansam para isteniyor böyle hizmetmi olur

Konuşturma beni bitiremiceğim için yazmak istemiyorum

Eskiden birşeyler değişicek diye destekliyorudum

ARTIK YETER....
    snappy x ve Akhelmet bunu beğendiler.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Bogaz Koprusu mu, Sehitler Koprusu mu her neyse, ben de giseleri yikiyorlar, artik para vermeyecegiz galiba dedim.
    Amma da hayallerim var hala daha.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bogaz Koprusu mu, Sehitler Koprusu mu her neyse, ben de giseleri yikiyorlar, artik para vermeyecegiz galiba dedim.
    Amma da hayallerim var hala daha.
    memleketin böyle KAZ'ları olucakda yolmayalım diyecekler Papanın 5 vakit Namaz kılması gibi bir şey herhalde.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memleketin böyle KAZ'ları olucakda yolmayalım diyecekler Papanın 5 vakit Namaz kılması gibi bir şey herhalde.
    papa din degisir namaz kilarda bu musluman somuruculer imana gelmez

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Dunyada bir bizden aliyorlar saniyorsunuz sanirim. Kopru olmasa da otoyollardan hemen hemen her ulke para almakta. Ve her vatandasta odemek durumunda bir gun olur pesinize duserlerse sasirmayin.

Motosikleti
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dunyada bir bizden aliyorlar saniyorsunuz sanirim. Kopru olmasa da otoyollardan hemen hemen her ulke para almakta. Ve her vatandasta odemek durumunda bir gun olur pesinize duserlerse sasirmayin.
    örnek ver ?

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Mesele ne biliyorsunuz degil mi, maaslarin net uzerinden insanlara verilmesi yuzunden bazilari ne kadar vergi verdigini hic bilmiyor. Brut maasa gecilse neler olur kim bilir. ayrıca kimin ne kadar vergi verdigi de bir seffaflassa, neler olur neler. O zaman o yeni taktiklari serbest gecis sisteminin direginin akibeti ne olurdu kim bilir.

gelini dugunde elinden alidiklarindada baska ulkelerdede bunu yapmislardi dersiniz.

Kotuye gidisi savunurken bunu cidden cani gonuldenmi yapiyorsunuz? kopru gecis ucretlerinin metre bazinda 5de1 imize yaklasamiyorlar bide buna satin alma gucunude ekledikmi 10-20 kat pahali oluyoruz siz daha neyi savunuyorsunuz ? iste ben bunu anlamiyorum. tayipten oncede kopru vardi bu ulkede hemde devlet yapmisti simdiki gibi ese dosta pesges cekilmemisti. ve fiyatlar cidden makuldu.

Fazla para alındığını veya ücretsiz olması gerektiğini düşünebilirsiniz ama bu yaşadığımız ülkenin belirlediği fiyatlardır. Bence de yanlış. Şartlar imkanlar daha iyi olmalı hemfikiriz.

Başkalarına kızıp kaçak geçişlerin, otobüse akbil basmamak, turnikelerden atlamak gibi şeylerin yanlış olduğunu dürüst insanlar bilir.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    örnek ver ?
    Yunanistan, Sırbistan, Avusturya, Fransa, İspanya ve eylül ayında bu kervana Almanya'da katılacak. Benim bildiklerim bunlar.

Otoyol ücreti pahalı gelir düzeltilmesi gerektiğini savunursunuz eyvallah buna kimse bir şey demez ama anarşistler gibi yok ona para vermem yok devlete para kazandırmam derseniz işin rengi değişir. Herkes gibi kurallara riayet etmek durumundayız.

Dediğim gibi ücret konusu protesto edilir herkes saygı duyar ama ben para vermeden istediğim yerde geçerim diyenleredir lafım.

Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam Sırbistan'da km başına para ödüyorsunuz.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Devlet hiçbir şeyden para almasın vergi vs hiçbir şey. Ama köprü yapsın yatırım yapsın. Babalar maaş almadan çalışsın ama ev geçindirsin çocuk okutsun

Motosikleti
    Yunanistan, Sırbistan, Avusturya, Fransa, İspanya ve eylül ayında bu kervana Almanya'da katılacak. Benim bildiklerim bunlar.

Otoyol ücreti pahalı gelir düzeltilmesi gerektiğini savunursunuz eyvallah buna kimse bir şey demez ama anarşistler gibi yok ona para vermem yok devlete para kazandırmam derseniz işin rengi değişir. Herkes gibi kurallara riayet etmek durumundayız.

Dediğim gibi ücret konusu protesto edilir herkes saygı duyar ama ben para vermeden istediğim yerde geçerim diyenleredir lafım.

Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam Sırbistan'da km başına para ödüyorsunuz.
    yanlış anladın örnek ver derken kaynağıyla paylaş dedim.
    paylaşırken asgari ücret fiyatları otoyol ücretleri alternatif güzergahlarıda paylaş sonrada şu örnekten bak bulabilecekmisin alternetif yol vermeden mecburi yoldan ücret alan hangi ülkeler ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devlet hiçbir şeyden para almasın vergi vs hiçbir şey. Ama köprü yapsın yatırım yapsın. Babalar maaş almadan çalışsın ama ev geçindirsin çocuk okutsun
    Devlet yatırımı senden aldığı vergiyle yapıyor yatırım derken yol he uçak fabrikası filan değil hakkını yemiyim bir ara devlet hastaneler yaptı iyi yatırımdı sonrası hepsi özel hastane oldu.
    okuyandan zarar gelmez azcıkda olsa okuyalım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)