Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İLANDAKİ MAKİNE ALINIR MI ?

Motovento
    REKLAM ALANI

S.A herkese hayırlı ramazanlar diliyorum.Uygulamalı motor sınavını geçtikten sonra motor alma aşamasına geldik.Malum sitedeki bu makine alınır mı acaba ?Görüş bildirecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler. İlan no:442420856

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

neden olmasın

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Canını almışlardır, ilanı açıp üç saniye bakıp kapattım.

hocam şahsi fikrim şu. motoru yüksek sayılabilecek bir kilometrede takasda sadece düşük kilometreli motor istiyor km den dolayı bi sıkıntı yaşamış olma ihtimali geldi aklıma açıkcası.

Ona yok buna yok şuna yok , ne alacağız ağa ?

uqur497 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    ybr kardeşim sen ölürsün o ölmez

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı adammotorsuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona yok buna yok şuna yok , ne alacağız ağa ?
    Sanki kusursuz 0 gibi motor ilanları attın olmaz dedik.Senin kafana yatıyorsa al neden soruyorsun burada madem.

Kullanıcılar olarak sizler benden daha tecrübeli olduğunuz için tavsiye bekledim , yanlış anlaşılma olmasın

44 bin yüksek bi km fakat honda buda hocam teste sokup bi denersin kafana yatarsa fiyatı uygun

Bu rakamlara farklı bi marka makine yok sanırım tavsiye edebileceğiniz ?

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alinabilir fakat kim neden 250cc motora karbon kaplama yapsin? bu kaplamalar bana motorun boyasini korumaktan cok boyanmis motorun hatasini gizlemek icin yapiliyor gibi geliyor. hatam varsa duzeltin arkadaslar.

Sormak istediğim bir husus var mesela 6-7 bin TL trameri olan motora neler olmuştur , şasi yamulma olasığının yüksek olduğu için mi piyasaya göre düşük fiyat konuluyor?

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    Alıntı TlntS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alinabilir fakat kim neden 250cc motora karbon kaplama yapsin? bu kaplamalar bana motorun boyasini korumaktan cok boyanmis motorun hatasini gizlemek icin yapiliyor gibi geliyor. hatam varsa duzeltin arkadaslar.
    Kusura bakmayın ama karbon kaplama yapmak için cc sınırı yok 125lik communterim var ve carbon kaplattım zarar görmesini istemem

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Sormak istediğim bir husus var mesela 6-7 bin TL trameri olan motora neler olmuştur , şasi yamulma olasığının yüksek olduğu için mi piyasaya göre düşük fiyat konuluyor?
    Bilinmez ki.Bir egzoz 2,3 bin lira olabiliyor.Ivır zıvırı derken sadece görüntüyü tamamlayan parçalar zarar görmüş toplam tutarıda bu olmuş olabilir.Komple kafadan darbe almışda olabilir.
    adammotorsuz bunu beğendi.

Ağa 10 puanlık uzman sorum var sana ve diğer arkadaşlara , motora yeni başlayacağım 10.000 civarı bir bütçem var pulsar rs 200 mu yoksa kawasaki 250 SL mı ? Kendimi bilen birisiyim ama kawasaki'nin gaz tepkisi bana sıkıntı yaratır mı , kullanmadığım için biraz tedirginim ilk motor küt diye yatırırım fln diye .Ama kısa zamanda çok pratikle üstesinden gelinir mi şimdiden teşekkürler

kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Deneyimin yoksa rs(parca kawaya gore ucuz)
    Abs onceligin varsa rs.(yine deneyimle ilgili)
    Yakit onceligin varsa rs
    Ben sekil olsun kullanmayida iyi biliyom yatirmam kaydirmam dersen kawa
    Nacizane..

Açıkçası çok vitesli tecrübem yok,motor kursunda sadece eğitim pistinde sürdüğüm için trafik tecrübem yok.Ehliyeti cuma günü çıkartacağım ardından hemen turing'e kayıt yaptıracağım.Bu tecrübesizliği trafiğin sakin olduğu yerlerde pratikle çözemez miyim ?

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Açıkçası çok vitesli tecrübem yok,motor kursunda sadece eğitim pistinde sürdüğüm için trafik tecrübem yok.Ehliyeti cuma günü çıkartacağım ardından hemen turing'e kayıt yaptıracağım.Bu tecrübesizliği trafiğin sakin olduğu yerlerde pratikle çözemez miyim ?
    Çözersin kardeşim hiç bişey olmaz.Al kawasaki keyifle bin.
    Parçalar pahalı olabilir ama yapacak bişey yok

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    rahat rahat çözersiniz ama motosiklete tam olarak hakim olduğunuzdan emin olmadan trafiğe çıkmayın. bol bol debriyaj ile dur kalk çalışın ki ışıklar da stop edince insanların garip bakışlarına maruz kalmayın

0 alacağım plakasız motoru sürerek getirebilir miyim ? Polis çevirmesine fln denk gelsem sıkıntı olur mu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)