Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sahibinden.com a soruşturma açıldı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HayabusaJR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekel olmak bence bu değil. Hiçbir firmada olmayan ürünü üretirsin, sigorta çeşidini satarsın, ve mecburi satın alınan bu ürünü haksız fiyatlandırmaya kalkarsın, o zaman anlarım. Ya da piyasadaki rakiplerle birlikte fiyatları sabitlersin, o da kartel suçu olur. Ama rakiplerinde doğru dürüst uzman bulunmazken adamlar pazarlama ekibinde dijital medya takımı kurmuştu. Bu gibi yatırımlar sayesinde piyasaki en tanınmış, belki kolay kullanılan ve haliyle rağbet gören platformunu oluşturdular. Artık bunu satmak istiyorlarsa şikayet etmek doğru değil. Başka platformlarda kimsenin aramaması adamların suçu değil ki.
    Tekel olmak bu. para kazanmasın demiyorum, hobi olarak yine kazansın. ilanı öne çıkarma, anasayfa vs. herkes sınırsız ilan açsın da demiyorum. 1 tane ücretsiz ilan hakkı bile çok çok az ama onu bile vermiyorlar. böyle giderse elbet tekeli kaybeder, rakibi olmdığı için oluyor bunlar. kendilerince sebepleri vardır.çöp ilanlar vs. gibi. ama 1 tane ya, bir tane ücretsiz araç ilan hakkı olmalıydı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yadigarımı çıkarmaya çalışıyorsun elinden özelden adres yaz sana bir hediye yollıycam karşı ödemeli
    mz yollıycaksan, veriyim adresi
    bektanist bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekel olmak bu. para kazanmasın demiyorum, hobi olarak yine kazansın. ilanı öne çıkarma, anasayfa vs. herkes sınırsız ilan açsın da demiyorum. 1 tane ücretsiz ilan hakkı bile çok çok az ama onu bile vermiyorlar. böyle giderse elbet tekeli kaybeder, rakibi olmdığı için oluyor bunlar. kendilerince sebepleri vardır.çöp ilanlar vs. gibi. ama 1 tane ya, bir tane ücretsiz araç ilan hakkı olmalıydı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:43 ----------

mz yollıycaksan, veriyim adresi
    Mercekli far işini görmezmi
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bitane ilan sitesi açayım.
    Herkese 3 ilan ve 5 foto hakkı.
    Ekstra fotoğraf ve video ücretli.
    İstermisiniz?
    solmyr bunu beğendi.

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamların fiyat politikasına bu kadar çok karışma hakkını nereden buluyorsunuz merak ediyorum. Kime göre neye göre pahalı. Adamların da bir maliyeti var. Reklam giderleri var. Yayınladığınız ilk ilan da site için yük onuncu ilan da. İster 1 ilan hakkı verir ister 10. Bu onların kararı. Beğenmiyorsanız alternatifleri kullanın. Alternatiflere alıcı gelmiyor diyorsanız demekki adamlar istedikleri ücreti hakediyorlar. Sonuçta adamlar ilanınızı alıcıya ulaştırmayı vaad ediyorlar. Bunun karşılığında ücret istiyorlar. Hayır kurumu işletmiyorlar.
    simurgg, MD.Murat ve french press bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Kiralık daire ilanı verecektik yıllık 1 adet ücretsizmiş. Başka isim adına üyelik açtık ilan verdik. Adı üstünde sahibinden olan bir site emlakçıdan geçilmiyor. zaten ilanlara da eskisi kadar geri dönüş olmuyor abuk subuk insanlar abuk subuk mesaj atıp ölü fiyat veya alakasız bir takas öneriyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    adam hollandalı diye booking.com u kapattı ya.ufak çaplı oteller sıçtı zarar etti.yeni yeni oteller öğreniyor fiyat alıyorduk.kendi insanımız otellerimiz kazanıyordu ama onu bile çok görüyorlar insanlara yazık

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nuwanda324 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamların fiyat politikasına bu kadar çok karışma hakkını nereden buluyorsunuz merak ediyorum. Kime göre neye göre pahalı. Adamların da bir maliyeti var. Reklam giderleri var. Yayınladığınız ilk ilan da site için yük onuncu ilan da. İster 1 ilan hakkı verir ister 10. Bu onların kararı. Beğenmiyorsanız alternatifleri kullanın. Alternatiflere alıcı gelmiyor diyorsanız demekki adamlar istedikleri ücreti hakediyorlar. Sonuçta adamlar ilanınızı alıcıya ulaştırmayı vaad ediyorlar. Bunun karşılığında ücret istiyorlar. Hayır kurumu işletmiyorlar.
    al işte, insanlar böyle düşünürse her semer müstehak. rekabet kurumu deyü bir şey var. kafana göre fiyat veremezsin. fiyat politikanın boku çıkıyorsa, ona da müdahale edilir. sadece türkiye'de mi var? a a, cık. haber oluyor diye örnek veriyorum, google, microsoft, samsung, apple, intel gibi firmaların, rekabete aykırı uygulamaları yüzünden yıllık ödedikleri ceza, türkiye'nin milli hasılasından fazladır. mesela intel, aşırı düşük fiyatlı ürün satıp, bilgisayar firmalarına kendi ürününü kullanma rüşveti vererek rakibini öldürme amacından ceza almıştı. bkz:amd

30 liraya ben 500 tane ilan verilebilecek hazır web sitelerinden kurabilirim. maliyet muhabbeti yapamazlar. maliyetleri zaten ekstra para verip ilanını öne çıkarmak isten kişilerden hayli hayli çıkarırlar.

paralı ilanlar yokken, 10 yıl nasıl ayakta kaldı? milyon dolarlık şirket olduysa demekki giderler o kadar da büyük değil.
    artemis99 bunu beğendi.

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bitane ilan sitesi açayım.
    Herkese 3 ilan ve 5 foto hakkı.
    Ekstra fotoğraf ve video ücretli.
    İstermisiniz?
    Zarar edersiniz. "Bırak ekstra fotografı, bedava olsun da gerekirse fotograf bile koymayız" kafasındayız

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Adamlar senelerce bedava ilan hakkı verdi. Artık ekmeğini yiyecekler bi zahmet.
    Alternatifleri bolca mevcut, isteyen orada ilan verebilir

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende destekliyorum... Gercekten ilani uzatmak istiyorsun resmen bir servet istiyorlar..Zaten o fiyati motorsikletin parasindan dussem bir iki saate satilir
    hahahaha

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sahibinden com 'un limitlerini merak edenler için

https://www.sahibinden.com/kac-adet-ucretsiz-ilan-verebilirim-WQQaXQQ758WQQpXQQhelp

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    En cok ziyaret ettigim sitelerden biridir yillardir ucretsiz hizmet aldik aliyoruzda, igneden iplige bilgisayardan akvaryuma ilanlar ucretsiz daha dun cikma lastiklerimi sattim sahibinden uzerinden ucretsiz ilan verdim.. arac satisinda musade edinde birkac limit olsun adam sayesinde arac yeniliyorsunuz, karari desteklerseniz ilerde elinizde letgo gibi dandik kullanilmis corab satilan sitelere kalirsiniz...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)