Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kask vizörüne aynalı film çektirmek ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Ben reklamcılara felan sordum kimse çekmedi bende aldım aynalı film ile kendim uyuladım baya zor oldu cam bombeli olduğu için dışardan görüntü süper oldu ama kullanımda sıkıntılı çünkü sürüşü görüntü olarak etkiliyor tavsiye etmem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    ben geçen gün arai quantum st kaskımın yanın şekil şükül için shark raw aldım

bu aynalı vizör filminden buldum acaba biz yapıştırabilir miyiz çok zor bişeymi

Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yukarıda link paylaştım hocam uygulama videoalrı var .

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    ?????????????

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ?????????????
    ???????????

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Son durum nedir.Foto falan bekliyoruz kullanan sizsiniz yorumlamanızıda bekliyoruz.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......

Başkan zor degil,evvela boş camsil su kabina ceyrek cay bardagi kadar sampuan koy uzerine su ekle kopurt,vizorun yuzeyine bolca puskurt,amac filmin hava ve balon yapmadan rahatca kaydirarak uygulamak..gerisi el becerine kalmiş.

Başkan,Konuyla alakasiz bir sorum var,benim xmax arka fren merkezinden tak tak ses yapiyor ozellikle frenleme durumunda,alt merkeze baktm boşluk yok,balatada yeni hidrolik seviyeside normal.disk flanşi da duzgun.senin aygirda yapiyormu boyle şeyler?motor arkadan tokat atiyor resmen..

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkan zor degil,evvela boş camsil su kabina ceyrek cay bardagi kadar sampuan koy uzerine su ekle kopurt,vizorun yuzeyine bolca puskurt,amac filmin hava ve balon yapmadan rahatca kaydirarak uygulamak..gerisi el becerine kalmiş.

Başkan,Konuyla alakasiz bir sorum var,benim xmax arka fren merkezinden tak tak ses yapiyor ozellikle frenleme durumunda,alt merkeze baktm boşluk yok,balatada yeni hidrolik seviyeside normal.disk flanşi da duzgun.senin aygirda yapiyormu boyle şeyler?motor arkadan tokat atiyor resmen..
    valla bende sinterli balata varken ses yapıyodu sonra o bitti orjinal taktım düzeldi.

arkadaşın dediği şekilde yapmak çok mantıklı geliyor (şsmpusnlı su ile) kabarcık da yapmaz sanki denyen oldu mu ?

cam filmi çekenlerin o sıktıgı şey şampuanlı su mu sadece? yapışması için bişey kullanılmıyor mu?
    insta: veli_montana_

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cam filmi çekenlerin o sıktıgı şey şampuanlı su mu sadece? yapışması için bişey kullanılmıyor mu?
    Arkadaşimin dükkaninda çok otomobile cam filmi çektim dostum,full kask kaplamasida yaptim,cektigim filmleri saysam hollywood´ta top listeye girer 10/10 alir.

Yapiştirma gibi bir durum yok,zaten saçma olurdu nasil form ve şekil vercen,havayi balonu nasil alcan??

Yeterki film yüzeye tam öpüşsün.. kuruyunca kaymak gibi olur..

Arkadaşimin dükkaninda çok otomobile cam filmi çektim dostum,full kask kaplamasida yaptim,cektigim filmleri saysam hollywood´ta top listeye girer 10/10 alir.

Yapiştirma gibi bir durum yok,zaten saçma olurdu nasil form ve şekil vercen,havayi balonu nasil alcan??

Yeterki film yüzeye tam öpüşsün.. kuruyunca kaymak gibi olur..
    tamam ben almıştım aynalı cam filmi ama tuningciler yapmadı kendim yapıyım o zaman
    insta: veli_montana_

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam ben almıştım aynalı cam filmi ama tuningciler yapmadı kendim yapıyım o zaman
    sabırsızlıkla bekliyorum hocam

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Egitimden verilen hjc artçı kaskıma yaptırdım.Yalnız yapan kisi film olmaz kalin ve bu yuzeye olmaz gibi seyler soyledi.Stop lambalarına uygulanan filmden yaptı tam istedigim gibi oldu fakat gece sıkıntı.siyah vizor alsan oda gece olmayacak

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Bu vizöre çektiğimiz aynalı siyah film vs çektiğimiz zaman sonra sökerken iz vs kalır mı? İki tane kaskım var birine yapmayı düşünüyorum güzel olmazsa sökerim de iz yapmasından korkuyorum vizörden olmayalım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)