Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zandona 3237 Dizlik Kullanan Var Mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Merhabalar. Bu dizlik, fiyatı biraz pahalı olmasına rağmen ilgili çekti. Rahat gibi görünüyor ama denemeden de içim pek rahat değil. İade falan da uğraşmak istemiyorum sonrasında... Kullanan varsa biraz bilgi verebilir mi? Ya da bu ayarda başka bir iç dizlik tavsiye edebilecek var mıdır? Rahat hareket ettirebilecek bir şeyler arıyorum. Teşekkür ederim.

Dizliğin tanıtım videosu: https://www.youtube.com/watch?v=ebRRp8DaWOs

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Dizliği aldım. Başka alternatifini bulamayınca mecbur bayıldık 350 lira. Almayı düşünenler varsa görüşlerimi yazıyorum:

1- Dizlik kesinlikle içe giyilmesi gereken bir dizlik. İç gibi satılan ama mafsallıdan hallice dandik bir şey değil. Kargo pantolonlar, eşofmanlar içine rahatlıkla giyilebilir, hiç sırıtmıyor. Dar kotla da denedim, biraz sırıttı ama giyen giyer...

2- Korumalar yumuşak ama darbe anında sertleşen cinsten. Rahat ve güven veriyor diyebilirim. Ve kaval kemiğini de örtüyor sadece bot giyeceğiniz kısım kalıyor. Ana koruma dışında yanlarda da poliüretan (yanılmıyorsam) koruma var.

3- Cırt cırtları çok sağlam elle açarken bile zorlanıyorum. Ayağınızdan çıkma gibi bir durum olacağını hiç sanmıyorum.

4- Terletmeyen kumaş falan diye satılıyor ama alakası yok bence. Henüz çok sıcak havalarda deneyemedim, evde 15 dk takınca diz bölgesi nemlendi. Gerçi sıcak havalarda ne takarsan tak terletir diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)