Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Haliçte Motosiklet Kazası ( 01.06.2017 )

Motovento
    REKLAM ALANI

Günaydın millet yolda gelirken geç farkettiğim ve kamerama takılan kaza görüntüsü sanırım motoru kullanan kişi vefat etmiş.

Allah rahmet eylesin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100

Acı bir haber daha..

http://www.hurriyet.com.tr/halicte-kaza-trafik-kilitlendi-motosiklet-surucusu-hayatini-kaybetti-40476416

yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Sabah işe giderken gördüm ben de gazeteyle üzeri örtülmüş birini :(
    Allah rahmet eylesin.

C.Q.Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS 200
    Allah rahmet eylesin,kalanlarına sabır versin...

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Geçmiş olsun yapacak hiçbirşey yok

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Allah rahmet eylesin, arkadasların dediği gibi geride kalanlara da sabırlar versin. Sabah trafiğinde Haliç köprüsünde ölmek çok ağır. Bize yorum yapmak kolay belki ama, anlayamıyorum, söyleyecek çok bir şey yok.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Haliç'de trafik her saat ya çok yoğun ya da yoğun oluyor. Kim bilir ne oldu. Çok kötü. Allah rahmet eylesin.

enable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS, cbf150,xmax250ABS
    Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabırlar versin.
    Haberde yine bariyerlere çarptı diyo, bu bariyer içi imza topladık sonuç ne oldu bilgisi olan var mı?

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.

Motosikleti
    Piaggio Beverly 300
    Allah rahmet eylesin. Sanki gün geçtikçe çoğalıyor? Yoksa hep bi böyleydi bilemiyorum. Umarım azalır...

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    Allah rahmet eylesin:-( bir araba sürücüsü ve motorsiklet sürücü arasında yolda öncelik sağlamak icin birbiri ile inatlaşma olmus.birbirlerine yol vermeyince otomobil surucusude motorsikletli arkadasimizi bariyerlere doğru sıkıştırmış. Direksiyon hakimiyetini kaybedince bariyerlere çarpıp malesef vefat etmiş.otomobil sürücüsü olay yerinden kacmis.

Be Kanı bozuk .haysiyeti beş para etmeyen otomobil sürücüsü öne gectinde ne oldu.dort teker ustundesin senin tuzun kuru bırak adam gitsin geçsin seni. carpip kaçmak ne demek ..vicdan yoksunu şerefsiz insallah yakalanirsinda en ağır cezayı alırsın.
    ccc67, özgürgenc, j700 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Allah rahmet eylesin, hangi vasıta olursa olsun altın bisiklet de olsa tank da olsa hiç kimseyle inatlaşmamak lazım. Yazık günah, çarpıp kaçan kişinin de vicdanın rahat olduğunu sanmıyorum.
    mombohunter bunu beğendi.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin. o çelik halat şeklindeki bariyerler, daha kaç motorcuyu öldürecek acaba?

Bende geçerken gördüm yerler kan gölüne dönmüştü. Yazık, sevenlerine sabırlar dilerim.

Nasıl ölmüş acaba ?
    Motosiklete başlamayı düşünen birisi olarak , kask olduğu halde istanbul trafiğinde ölen insanları görünce tırsmıyor değilim.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Allah rahmet eylesin.

Kaskı bağlı değilmiş gibi duruyor. Yoksa kasklı olduğu halde darbe almış olsa o kadar kan akmazdı.

Geçen gün dışarıda bir yerde yemek yerken yolda geçen motorcuları izliyorum.

Kaskı olan;

10 motorcudan 4 tanesinin kaskı bağlı değil.

1 tanesinin kaskı kafasının tepesinde

2 tanesinin koluna takılı

1 tanesi motorun arkasına bağlamış Kalan 2 kişinin kaskı sanıyorum bağlıydı.

Kaskı olmayanları sayamadım.

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    sabah ta 1. köprü asya - avrupa çıkışında bir kaza oldu. bir hyo ile dir ybr ye arkadan gelen bir yamaha(dragstara benziyordu o tarz bişeydi) çarpıp kaza oldu. yamahayı süren arkadaşın bileği kırılmıştı diğerlerinde sorun yoktu.

anlık olay. dikkatli olmak lazım. ben de korkuyorum köprüde özellikle metrobüsü geçerken o korkuluklar jilet gibiler :(

allah rahmet eylesin. söylenecek söz yok. ama her zaman çok dikkatli olmak gerek.

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Doruq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin, hangi vasıta olursa olsun altın bisiklet de olsa tank da olsa hiç kimseyle inatlaşmamak lazım. Yazık günah, çarpıp kaçan kişinin de vicdanın rahat olduğunu sanmıyorum.
    emin ol rahattir. empati yetenegi olmayan herkes rahat oldur. bu serefsizde az biraz empati yetenegi olsa bu duruma gelmezdi olay. Allah en yakinindan cikarir insallah.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Yıllarca kullandığım güzergah , bu kısımda bir süre emniyet şeridi var sonra yok , ben her zaman şeride katılıyordum.Diğer türlü çok az bir alan var ve riskli.
    Trafikte inatlaşmak kadar saçma durum yok.Haklı olmak canımızı geri getirmiyor malesef.
    Yazık.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabır versin. Diyecek hiç birşeyin fayda sağlamadığı noktadayız ;(

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)