Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

50 cc Kisbee veya Today Tavsiye lüten.

Motovento
    REKLAM ALANI
    yeditepely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 250, cf moto 250 sr
    Merhaba Arkadaslar.
    Adım Atakan yasım 32 istanbuldanım.
    Foruma yeni üyeyim.İnternette arastırma yaparken sitenizi buldum ve katılmak sizlerinde bilgisinden faydalanmak istiyorum.
    50 CC bir motor alacagım.Birkaç gündür Honda todaylere bakıyordum.Hatta görüştüğüm birileri oldu.Son günlerde Peugeout Kisbee dikkatimi çekti.
    Sadece bu iki motor arasında tercih yapacagım.İlk motorum olacak.
    Kisbee yeni olusu ve fıyatının 2005 todaylerden bır tık fazla olması,2 kişi daha rahat bınebılmesı acısından benım ıcın bır adım one gectı.
    Lütfen sadece bu iki motor arasındaki farkları,artı ve eksileri,yedek parca ve servis ağı olarak yaygınlığı ve hangisini neden tercih etmeliyim bunları soylersenız cok buyuk bır yardım etmıs olacaksınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Küçük cc sym markası da var 50 cc bence ya pejo ya sym den bak al yeni birşey ufak cc de mantığı basit ayrıca pejo sym son hız 50 km re olsada sınırlayıcıyı devre dışı bırakarak 80 km re yapmak mümkün yedek parçada ufak cc ler de yokluk çekmessin bunlarla ilgili youtubede inceleme vidyoları var onları izleyerek kararını net bir şekilde verebilirsin
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Usta 15 senelik Honda Today piyasada yok ki!! Hadi buldun bakım km sahibinin nasıl kullandığını bilemeyiz..
    Sıfır almak her zaman mantıklı..
    Peugeot kisbee 50=5.600 tl
    Sym Orbit 2 50=4890

Yuki snopy 50=4.500 (tabiki almayın)
    Motora Allegro=3.990 tl
    Rmg Moto gusta rapid=3.950 tl
    Arora ar50=3.940 tl
    Yuki Casper=3.750
    Mondial revial 50=3.750

Motosikleti
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçük cc sym markası da var 50 cc bence ya pejo ya sym den bak al yeni birşey ufak cc de mantığı basit ayrıca pejo sym son hız 50 km re olsada sınırlayıcıyı devre dışı bırakarak 80 km re yapmak mümkün yedek parçada ufak cc ler de yokluk çekmessin bunlarla ilgili youtubede inceleme vidyoları var onları izleyerek kararını net bir şekilde verebilirsin
    çok tesekkür ederim.Sym ne malı bılmıyorum ama today veya kisbee dusunuyorum.Gecen today alacakken kisbee dıkkatımı cektı beklemeye ve arastırmaya aldım bırazdaha.Today 2005 4bın cıvarlarında,kisbee sıfır 5300.Bu sekılde sıfır almak daha mantıklı gelıyor ama today daha saglamsa bılmıyorum.Evet Kisbee hızı da artırılıyormus.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Adamlar 2005 modeline bile 6000 TL istemiş fırsatcı çok haaa yenisi yok 2013-2015 modeli olsa ve 3000-4000 TL olsa Honda japon sağlam 3000 TL verilir ama çok yıl km farkı var>>
    Sym Orbit 2
    Peugeot kisbee 50 inceleme test devam edin.

Hatta varsa yakında bayisi üstüne binin ayak diz mesafesi önemli
    Mesela komşudan Mondial scooter ve geçen lazım oldu 125cc ama ben oturunca dizlerim direksiyona değiyor değmemesi gerekli!!
    Boyum 1.82

Motosikleti
    Alıntı ibo8316 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar 2005 modeline bile 6000 TL istemiş fırsatcı çok haaa yenisi yok 2013-2015 modeli olsa ve 3000-4000 TL olsa Honda japon sağlam 3000 TL verilir ama çok yıl km farkı var>>
    Sym Orbit 2
    Peugeot kisbee 50 inceleme test devam edin.

Hatta varsa yakında bayisi üstüne binin ayak diz mesafesi önemli
    Mesela komşudan Mondial scooter ve geçen lazım oldu 125cc ama ben oturunca dizlerim direksiyona değiyor değmemesi gerekli!!
    Boyum 1.82
    Çok haklısın yarın Feneryoluna gidip deneyecegım.Ayak diz mesafesini hıc bılmıyordum.Tesekkür ederim.Başka varsa şunlara bak diyebılecegın iyi olur aslında 5600 yazmıslar nakit 5300 demişler de 5000 nakıte verırlerse sonraki gun alırım.Benım sıgorta fazla cıkar.Mecbur yıne valide üzerine almak

Daelim beagle 50cc var bende memnunum.

bende kisbee var memnun kalırsınız sıkıntısı yok honda today çok güzel bir motor lakin gerçekten çok yüksek fiyat istiyorlar o sebep ile pejo almanızı öneririm

KARDEŞİM KİSBEE 50 CC ŞU AN 2017 OCAK MASRAFLAR HARİÇ 6190 TL TUDEY 50 CC LERDE KI K2 DEYE BİRŞEY VARMIŞ ANTALYADA TRAFİK B EHLİYETİ İLE KULLANANLARA CEZA YAZIYORMUŞ BUNU BİZZAT HONDA BAYİİNDEN DUYDUM DOĞRUSU NEDİR İYİCE BİLENDEN ÖĞRENMEK İSTİYORUM SAYGILAR

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Merhaba değerli arkadaşım, 50 cc'lik 2 model dışında tavsiye istemediğini özellikle belirtmişsin ve iki kişiyi taşıması yönünde de düşüncen var. Sanırım "B" ehliyetle kullanılabildikleri için bu tercihi yapıyorsun. Fakat 2 kişilik kulanımda yokuşuydu, diğer arabalarla arayı açmasıydı vs. pek güvenli olabileceğini düşünmüyorum. Arabamın aküsü bitmeye yakın MT-07'den inip iki gün arabayı kullanıp tekrar MT'ye geçiyorum. Yılbaşında 3 gün arkadaşıma arabayı verdim ve o bana xmax 250'sini bıraktı takas sırasında. Motosikletlerin yerini değiştirmek zor geldiği için 3 gün xmax'i kullandım. Açıkçası yukarıdaki sebepler de dahil olmak üzere pek memnun kalmadım. Benim bulduğum tek güzel tarafı virajıydı açıkçası. (Gençliğimde Simson SR 50 scooter kullanmıştım. Bizim evin yokuşunda artçı olduğum zamanlarda motordan atlayıp itmem gerekiyordu )

Machair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X 2018
    Sadece o ikisi dersen direk Kisbee derim. Arkadaşımda var. Tek yakındığı şey son hızı onu da CDI değiştirip çözeceğiz. Today sıfır olsaydı olabilirdi. Ama ülkemizde yok ve 15 yaşında motor o parayı etmiyor. Today de başka 2 arkadaşımda var. İkisinin motora da binmedim. Ama Peugeot'u kullandım bence eksiği olmayan bir motor.

Bu arada 50 cc diye düşünme. Karbüratörlü olduğu ve hep tapa gaz gittiğin için 2.5 lt üzeri yakıyor. Onun yerine Spacy Alpha öneririm.
    CRF 250L 11000 Km, GW 250 12000 Km, XT 660Z 39000 Km, VFR 800X 6000 km

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Ben bir Today 50 kullanıcı olarak şunu söyleyerek giriş yapmak istiyorum. yaklaşık 8 aydır bende ve ömür boyu bende kalacak inşallah.

İnanılmaz sağlam ve konforlu, cep herkülü dağa taşa sür banamısın demez. Diğer model hakkında en ufak bi fikrim yok fakat todayla ilgili herşeyi cevaplaya bilirim.

Buda okunması gereken bi yazı buyrun

Motorum 2011 model. Yani todayin üretildiği son tarih, ben 2900 liraya bitirdim komple aldıktan birgün sonra iş yerinde bi arkadaşım 4500 verdi vermedim fiyatı gerçekten çok uçuk ama masrafı yok, sigortası yok, vergisi yok. 25 lira civarında doluyo ve bitmiyo kesinlikle imkanınız varsa alın.
    burakrak bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)