Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yapmayın arkadaşlar (emniyet şeridinde agresiflik)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    emniyet şeridinde ve aralarda gitmeyeceksek motora binmenin bir alemi yok haklısınız arkadaşlar. Ama bu işi yaparken bilmeliyiz ki kanunları ihlal ediyoruz ve o şerit babamızın malı değil. O şeridi ihlal eden 4 tekerli araçlara korna selektör yaparken haddimizi aşmayalım. Dıt yapmak var DDAAATT yapmak var. Yapmayın arkadaslar düşman değil dost yapalım.... Hatta bazen geçtikten sonra el kol hareketi yapıp bağırıp çağıran hatta küfür eden arkadaşları görüp çok üzülüyorum. Bu hareketler bizlere zarar verir. Bu adamlar (emniyet şeridi işgal eden sürücüler) bize düşman olur yeri gelir sıkıştırır hatta yol vermez hepsini bırak şikayet eder. Zaman zaman hepimiz yaşıyoruz polisler bir anda bir çok yerde birden aynı anda kararlılık operasyonu yapıyor. Neden? Çünkü devlet büyüklerimiz !! Yada eş dost akrabası emniyet şeridi magandalarını şikayet ediyor emniyet amiri de peki efendim gereğini yapıcaz deyip yapıyor yaptırıyor. İnsanları hayt huytla değil efendiliğimizle yola getirelim. Öküz olana bağırıp çağırmak yerine kenara cekilene yol verene selam verelim teşekkür edelim.
    127, Kızıl pars, agris ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Efendilik mi bu memlekette, insanlar biribirine saygı, çok yabancı kelimeler bunlar bu memlekette keşke öyle olsa

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Ev-iş arası 40 km. Ben de ne motorcular görüyorum. Hele geçen gün birisi arka arkaya 2 motor gidiyoruz, arkadan dibime girdi, varn, varn gaz verip korna çalıyor. Trafik çok hafif akıyor. Gözüme bir boşluk kestirdim, sağa sinyal verdim yol vereceğim, adam benim kendisine yol vermek için gireceğim o boşluğa girmeye çalışıyor, bu sefer ben sıkıştırmış oldum kornalıyor. Tu Allah kahretsin senin gibi motorcuyu dedim bastı gitti. Yol okuma sıfır, konumlanma sıfır, barzoluk tavan, öküzlük tavan.

Denildiği gibi "dit,dit" şeklinde yol istemek lazım. BEn kornaya bastığımda adam aynadan bakıp beni görüyor. Yol verecekse o an veriyor. Yol vermiyorsa öldür billah yol vermiyor zaten. Ben de en fazla 1 bak en fazla diyorum bir dakika sonra başka bir boşlukta yol vermeyeni geçmiş oluyorum. Zaten kesinlikle arabalardan daha hızlı olacağım. Niye hobimi icra ederken gerileyim. Ya ne salak motorcular var ya
    leyli ve espresso bunu beğendiler.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Aynen katılıyorum. Emniyet şeridi kimsenin hakkı olmadığı gibi bizim de hakkımız değil.
    Bir çeşit fiili durum var ama bunu kötüye kullanmamak gerekiyor.

Kaska kamera takıp, emniyet şeridinde gazlarken önüne çıkan arablaarı youtube yüklemekle tehdit etmek gibi bir temayül oluştu.
    Özellikle genç arkadaşlar, biraz daha sakin olalım.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Ev-iş arası 40 km. Ben de ne motorcular görüyorum. Hele geçen gün birisi arka arkaya 2 motor gidiyoruz, arkadan dibime girdi, varn, varn gaz verip korna çalıyor. Trafik çok hafif akıyor. Gözüme bir boşluk kestirdim, sağa sinyal verdim yol vereceğim, adam benim kendisine yol vermek için gireceğim o boşluğa girmeye çalışıyor, bu sefer ben sıkıştırmış oldum kornalıyor. Tu Allah kahretsin senin gibi motorcuyu dedim bastı gitti. Yol okuma sıfır, konumlanma sıfır, barzoluk tavan, öküzlük tavan. Belki o da bu forumdadır bilmiyorum.

Denildiği gibi "dit,dit" şeklinde yol istemek lazım. BEn kornaya bastığımda adam aynadan bakıp beni görüyor. Yol verecekse o an veriyor. Yol vermiyorsa öldür billah yol vermiyor zaten. Ben de en fazla 1 bak en fazla diyorum bir dakika sonra başka bir boşlukta yol vermeyeni geçmiş oluyorum. Zaten kesinlikle arabalardan daha hızlı olacağım. Niye hobimi icra ederken gerileyim. Ya ne salak motorcular var ya

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    25 senedir sürekli motor kullanıyorum. Gözlemlediğim ;
    4 ve üzeri teker'li araç sürücülerinin çok çok azı kötü niyetli sıkıştırma yapıyor. En az %20'si sen yol istemesen de seni görünce harş diye direksiyon kırıp sana geçit bırakıyor. %20-25'i de adam gibi yol istersen hemen yol veriyor. Yani bilançoya bakarsan şerefsiz edepsiz saygısız oto sürücüsü o kadar da fazla değil. (Yok diyemeyiz elbet) En azından motora karşı özel bir husumet yok arabalar birbirini daha çook sıkıştırıyor.
    Zaten aslolan alemin ne olduğu değil önce biz efendi olalım. Garanti ediyorum daha mutlu bir insan olursunuz.

EN ÖNEMLİSİ DE : Efendi olmadın çirkeflik yaptın diyelim. Emniyet şeridi işgali yapıp seni görmemiş vatandaşa DAAAAATTTT korna çaldın geçerken dönüp pis pis baktın el kol hareketi yaptın ve hatta bağırıp küfür ettin diyelim. Millet sana daha mı çok yol verecek? Kurt'lar çakallar insan'mı olacak? Olmayacak hatta daha da beter olacak. Diğer taraftan bir psikopat tarafından böcek gibi ezilme riski , sinirler bozuk kafa binbeşyüz stresli giderken kaza yapma riski. Kar yok zarar cok
    siyahus, espresso, Kızıl pars ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)