Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

6-7 Bin tl arası Düzgün Motor Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

16 yaşındayım a1 ehliyeti alacağım bi kac aya,ekipman ve 125cc motor için 7 bin tl bütçem var 1000 tlyi ekipmana 6 bin tlyi motora ayırmayı düşünüyorum. En fazla 7-8 bin bütçem var bu bütçeye temiz bulabileceğim bi motor ve güzel ekipman alabileceğim şekilde yardım edersenız sevınırım. Motor seçimimde dikkat ettiğim en önemli unsur omurgamda bir eğrilik sorunu var o yüzden çok şekilsiz oturursam ağrı çekiyorum. rahat bi oturma pozisyonu olan kambur oturmayacağım,ağrılar çekmeyeceğim sele'li bi motor istiyorum. Aynı zamanda motorla alakalı tek tecrübem bisiklet sürmek onun haricinde daha önce motora bile binmedim. Oturma açısından rahat, en az 3 yıl beni götürücek, 2. elinden temiz bulabileceğim,scooter ise jantları büyük, tipi güzel görünen ,hoş bi motor önerirseniz cok sevınırım. Ne olursa olsun farketmez ama dediğim gibi tecrübem 0,istanbul trafiğini falan bılmıyorum ona göre tavsiye bulunursanız cok memnun kalırım. (Scooter veya vitesli farketmez)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    YBR der kaçarım.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Şu Cf moto 150 dicem hemen ne cf mi mondial o çinli o bozulur o dandiktir o dicekler.Ybr al Cbf Al dicekler evet sağlam ve uzun ömürlüler ama tipsizler be abi hani koreli olsun tvs olsun.Aldığın motoru sevmelisin.

Alıntı zangiff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR der kaçarım.
    YBR'den emın mısınız oturuş rahatlığı olarak ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:07 ----------

Alıntı yusufkalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu Cf moto 150 dicem hemen ne cf mi mondial o çinli o bozulur o dandiktir o dicekler.Ybr al Cbf Al dicekler evet sağlam ve uzun ömürlüler ama tipsizler be abi hani koreli olsun tvs olsun.Aldığın motoru sevmelisin.
    125cc olsun mümkünse ehliyetime uygun olur.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Gardaş,senin ilacin Ybr deyip, hizla koşarak uzaklaşirim....dadindan yenmez..bak iftarada az kaldi,emme ne canim çekti hee...ybr,tepsi kebabibin arkasindan yedigin künefe gibidir..cila gibidir...rahatlatir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)