Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kaldırıma çekilen ip kafasını koparttı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XT 660z Tenere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    bu memlekette şaşırmamak lazım böyle şeylere.
    allah taksiratını affetsin.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En başta hayatını kaybeden arkadaşımıza rahmet,sevenlerine sabır diliyorum.Çok acayip bir memleket olduk.Kafamda deli sorular var.Hangi ruh hastası kişiliksiz oraya ip bağlar?Neden bağlar?Vefat eden arkadaşımız kaç km hızla gidiyordu ki ip bu şekilde bir etki yaptı?

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.

Ne boktan bir memleket, hiç Nazım Hikmet'in şiirlerinde tasvir ettiği yere benzemiyor.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R

Allah rahmet eylesin.
    GT250rAlanya, gogozh ve pea bunu beğendiler.

Danışman- The Counselor filmini izleyeniniz varsa, oradaki sahnenin aynısı gerçek hayatta yaşanmış.
    O filmde bir tetikçi R1 süren bir gence tuzak kurup gece yola çelik halat geriyor ve gencin kafasını kopartıyordu.
    Merak edenler için,

https://youtu.be/5Zfy7l7mo_I

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Kaldirima ip mi cekilir yahu... Ne mantigi var. Resmen insanlarin canina kast. Illa bir amaci varsa da insan uzerine bi isaret falan koyar. Resmen mayin gibi birsey. Kim gorur incecik ipi?

Motosikleti
    Hornet 650
    Allah rahmet eylesin

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Allah rahmet eylesin.

Yalnız ona ip demek zor adamlar bildiğin halat germiş.

Hangi akla hizmet ise artık oraya o ipi germek

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4-5 sene kadar önce memelekette bu kazanın aynısı yaşanmış forumda konusu açılmıştı. Vefat eden arkadaş boğazından ölümcül hasar almıştı yine gencecik bir çocuktu.

o ipi oraya gerenin psikolojisini merak ediyorum. İnsan ise insanlığından utanmalı

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    orası kaldırım mı bisiklet yolu mu? bana pek kaldırımmış gibi gelmedi de...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Allah rahmet eylesin. Kendimi onun yerine koyunca çok üzülüyorum. Çok berbat bir ölüm şekli. Ayrıca o ipi oraya gerenin cinayet ile yargılanması gerekli bence !

yedimsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Msx 125
    Olaya ayrı kanım dondu, filmdeki sahneye ayrı.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    motosikletten ekipmansız düşer ölürsün anlarımda, ip dolayısı ile kafan kopuyor, motosikletten 280 ile düşüp paramparça olmayı tercih ederim.

Boyunluk felan önleyebilir mi böyle bir şeyi? İyice paranoyak oldum okuduğum son haberler yüzünden. Yakında çelik yelek, hücum yeleği vb. şeyler ile motosiklet üzerinde birini görürseniz o benimdir.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı furkanph adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyunluk felan önleyebilir mi böyle bir şeyi? İyice paranoyak oldum okuduğum son haberler yüzünden. Yakında çelik yelek, hücum yeleği vb. şeyler ile motosiklet üzerinde birini görürseniz o benimdir.
    Boyunluk dediğiniz alphinestars bionic tarzı birşey olsa bile koruması zor. Kaskla boyunluk arasına girer yine olur.

Bu arada ihmalden kaynaklı bu tarz kazalar azımsanmayacak kadar oluyor ne yazık ki.

Şunu belki hatırlayanınız vardır. Kızın kaşkol takıp bindiğini görüyorlar. Uyarma vs olmuyor ve olay gerçekleşiyor. Bu bize uzak bir ihtimal gözüküyor değil mi. Benim başıma bu kızın ölümünden tam 1 hafta önce gelen olayı anlatıyorum. Abimle go karta gidiyoruz. Ben araca oturuyorum, emniyet kemerini takıyorum ancak emniyet kemerinin dili uzun. Bunu görevliye söyledim adam kolumun üstünden arkaya doladı bir yere tamam dedi.

Sonra 5. yada 6. turda bir ses duyuyorum ve sıkıntıyı fark edip frene basıyorum. Duramadan o emniyet kemerinin uzantısı tekere dolanıyor ve kolumu sıkıştırıp kesiyor dirseğimin iç tarafından. Şuan 4 sene oldu ve hala kolumda 2 adet 1 parmak uzunluğunda yara izi var. Yanıklı kesik olduğundan 2 ameliyat oldum ve uzunca bir süre kolumu kullanamadım.Ben birçok açıdan şanslıydım çünkü baya baya kilolu, göbekli bir insanım ve emniyet kemeri göbeğimi sıkıştırdığı için(iyi yanık izi olmuştu) kolumu çekebilecek ufak bir yer bulabildim. Hastanede damarlarım gözüküyordu ancak hasar almamışlardı. Belki zayıf biri olsam parçalanacak ve kan kaybından ölecektim. Sonuçta insan kafasını ayırabilen bir güç bu.

Diyeceğim o ki. Paranoyak olun, oldurun bu ülkede. O günden beri hiçbir eğlence, yarış ıvır zıvır kısımlarına girmeme kararı aldım bu ülkede.
    Onur34 bunu beğendi.

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tam seref yoksunu yalanci medya. kaldirim sagda motorun dustugu yer seritlerdende anlasilacagi gibi bisiklet yolu, o yolda iki serit var muhtemelwn motorlu orada en fazla 50-60 yapar keza bisiklete o hizlara yaklasabilir bildiginiz birisi cinayet islemek icin bunu yapmis. amac bsikletlileri dusurup canlarini yakmaksa bile yapan cinayetle yargilanmali oraya ip cekmenin hic bir mantikli aciklamasi olamaz.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    kasıtlı cinayet olduğunu düşünüyorum çünkü o ipin orda olmasının hiçbir mantıklı açıklaması yok. tahminimce o kaldırımda motosikletli arkadaşımız daha önceden baya gezdi ve birisiyle tartıştı. 17 yaşında acemi olduğundan sürüş için o alanı tercih ediyor olabilir. ülke ruh hastası dolu.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Küçük çocukların işidir o

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Allah rahmet eylesin. Tam hatalar silsilesi. İpin ordaki isi nedir? Vefat eden kardesimizin o yolda ne isi var? Hizi kac? Kask var miydi? ...

Benim aklima farkli senaryolar geldi ilk okudugumda:
    1) Her gun oradan geciyorsa ve bunu bilen varsa kasti olarak yapilmis olabilir mi?
    2) Cok sanssiz bir durum oyle bir olay ki tam boyuna nasil denk geldi mesela o ip kim niye bagladi kfasi kopacak kadar nasil hiza ulasti? Belki de intihar etmenin farkli bir yolunu bulmustur?

Bunlar okurken aklima geldi ama olen bir kimsenin ardindan o oldu bu oldu demek kolay kimsenin hakkina girmemek gerek sonucta okudugumuz kadarini biliyoruz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)