Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

18 mayis gecesi besiktas barbarosta tek teker yapan varlik

Motovento
    REKLAM ALANI
    esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    dun gece 22.15 22.30 arasinda ortakoyden besiktasa gidis yonunde besiktasta tam o fotokopicilerin baskicilarin ordan isiklardan saga girdim barbarosa cikmak icin.

isiklarda bekliyorum. artcim var. kiz arkadasim. onumde husqvarna bir cross motor. plakasinda husqvarna yaziyordu bi kosede. belki sadece stickedir. egsozlu gurultulu falanli bisey.

yesil yandi kalktik. bu herif cildirdi. teker falan biseyler. basti gitti.

buraya kadar hadi neyse. hos degil ama yol bos gibiydi falandi filendi. genctir yapar dedik. hepimiz aziyoruz ara ara.

bi sonraki isiklarda durduk. herife bakmadim bile. ilgilenmedim.

yesil yandi kalktik, ben 80e 90a falan ciktim sanirim, gectim soldan gidiyorum. herifin baya onundeyim.

herif tek tekerde arkadan geliyor, biraz dibimizden gecti. sellektor yaptim ama herifi kovalamadim. iki kisiyiz, sakin kalmaya calistim. ozellikle mi yapti bilmiyorum. plakaya bakmak falan hic kafa basmadi o sirada. basip herife yetismeyi dusundum ama sonra vazgectim. normal devam ettim.

trafikte teker hos degil. hadi yaptin ... git baska seritte uzakta yap. bizi neden tehlikeye atiyorsun.

o motor bi gun kafana gecerse sana solmus bi gul birakacagim. seni cilgin, murat kekilli sarkisi seni.

not: dalga gectigim kisimlarda aslinda icimden kufur ettim ama boyle yazmak daha eglenceli.
    espresso, MrMud, Kızıl pars ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Ülkenün yüzdesi yüksek kısmı cahil, kendi güvenliğinizi kendiniz sağlayacaksınız. Bunlarla uğraşmaya kalkarsanız bitmezler, hani bi replik vardı hatırlarsanız " bi bitmedeniz...."

O yüzden istanbul gibi bir yerde olası şeyler.
    espresso, Stock Sever, fatih.met ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Duke250>YBR125
    Durmuş trafikte emniyette 30'la giderken yanımdan tabakhaneye yetişecek gibi çılgın bir hızla geçen racing sürücüsüne ben de bir solgun gül bırakmak isterim.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Emniyet şeridinde 30-40'la giderken arkada çıldırıp korna basan sevgili kuryeler, benden de size solmuş bir gül...
    Eski_kasa bunu beğendi.

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynısını sadece ön kaldırarak değil normal olarak yapanlarda var. Motor sollamayı bilmeyen bi dolu insan var piyasada. Kaç kez otobanda yüksek hızla giderken taş çatlasa 20 30 santim yanımdam aşırı hızla geçenler oldu. Böyle sollama böyle motor geçme olmaz. Aynı size yapılan gibi aşırı derecede tehlikeli bir olay. Motor sollayacaksan önce önde ki motorun senden haberdar olmasını sağlayacaksın değilse uzağından geçeceksin.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    ben de artık trafikte selam sabah kestim,ilgilenmiyor maalesef motor kullanan diğer arkadaşlarla.Değişik çoğu.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    artçınıza hava yapmış belli ki
    Stock Sever bunu beğendi.

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Kirsaydin uzerine p.vengin.
    Kızıl pars bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Bende sunu anlamiyorum, hava attin tmm ee sonra ne oluyo? Nasil bir eziklik nasil bir hicliktir bu? Elinize ne geciyo adam olmak bu degil ki?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Işıklarda beklren Dötüme kadar giren otobüs şöförüne sesleniyorum <3 abi yeter artık bi rahat bırakın :S

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    aha yapamıyon, kıskanıyoncu da gelmiş bi tane.

maalesef ülkedeki bazı insanların zeka yaşı 3'te kalmış.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Hocam konuyu yeni gördüm, kusura bakmayın o dangalak bendim.
    Baktın arkanızda eşiniz dostunuz var teker yaparak sizi rencide etmek iste şaka şaka..
    Husqvarna sürenlerin hepsi böyle ya, Allah hepsine akıl fikir versin.
    mostro, BESTAPO, jimi_hendrix ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    bugüne kadar bi sürü araba yakınımdan geçti ama hiçbirinin rüzgarı, bugün 3cm yanımdan geçen oç ss'linin rüzgarı kadar sallamadı beni. hayır anlamıyorum ki niye bu kadar yakından sessizce vınn diye geçiyorlar? çok mu zor geçmeden önce uyarmak.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Allah o husquvarnaların evine ateşler salsın. Bitanesi var bunun tuzlada, silip sollar güzel motorları. Yemin ediyorum 5 cm falan var, bilerek yapıyor. Nasıl bir hiçliktir, yokolmuşluktur çözemedim. Birde egzozu var adamın ciğerini deşiyor. Burayı okuyorsan, umarım yanarak ölürsün kardeşim.
    Kızıl pars bunu beğendi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bide bunlar kendini bir nane zanneder teker yapıyor diye.
    ulan 3 kuruşluk adamsın.
    kafanın içi saman dolu.
    riske atıp maymun hareketleri yapabilirsin , cidden maymuna öğretsen yapar.
    bunları yaparken yarınız geberir gider.

ben 20 senedir okul okumuşum. hayatıma yatırım yapmışım. aklıma beynime 20 sene çalışıp birşeyler biriktirmişim.
    bu riske girer miyim?
    girmem.
    kaybedecek 20 senelik emek var çünkü.

boş herif , 5 para etmez insan , kaybedecek bir şeyin yok , salak salak şaklabanlık yapıyorsun.
    git ötede yap.
    BESTAPO, espresso ve Eski_kasa bunu beğendiler.

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı esetabu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dun gece 22.15 22.30 arasinda ortakoyden besiktasa gidis yonunde besiktasta tam o fotokopicilerin baskicilarin ordan isiklardan saga girdim barbarosa cikmak icin.

isiklarda bekliyorum. artcim var. kiz arkadasim. onumde husqvarna bir cross motor. plakasinda husqvarna yaziyordu bi kosede. belki sadece stickedir. egsozlu gurultulu falanli bisey.

yesil yandi kalktik. bu herif cildirdi. teker falan biseyler. basti gitti.

buraya kadar hadi neyse. hos degil ama yol bos gibiydi falandi filendi. genctir yapar dedik. hepimiz aziyoruz ara ara.

bi sonraki isiklarda durduk. herife bakmadim bile. ilgilenmedim.

yesil yandi kalktik, ben 80e 90a falan ciktim sanirim, gectim soldan gidiyorum. herifin baya onundeyim.

herif tek tekerde arkadan geliyor, biraz dibimizden gecti. sellektor yaptim ama herifi kovalamadim. iki kisiyiz, sakin kalmaya calistim. ozellikle mi yapti bilmiyorum. plakaya bakmak falan hic kafa basmadi o sirada. basip herife yetismeyi dusundum ama sonra vazgectim. normal devam ettim.

trafikte teker hos degil. hadi yaptin ... git baska seritte uzakta yap. bizi neden tehlikeye atiyorsun.

o motor bi gun kafana gecerse sana solmus bi gul birakacagim. seni cilgin, murat kekilli sarkisi seni.

not: dalga gectigim kisimlarda aslinda icimden kufur ettim ama boyle yazmak daha eglenceli.

Merak etme yakında helvasını yeriz. Hani komşunun oğlu, arka sokaktkinin oğlu motor kazasında öldü aman motoru bırak der ya ailelerimiz işte bu yavşak onlardan. Muhtemelen seni artçılı görünce artçına ayak yapmıştır. O yüzden race kullanıyorum yeri geldimi artçımlada olsa anında uzamak için. Hem araba hem diğer araçlardan anında uzaklaşabilmek çok önemli.

Alıntı Ultraviolet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durmuş trafikte emniyette 30'la giderken yanımdan tabakhaneye yetişecek gibi çılgın bir hızla geçen racing sürücüsüne ben de bir solgun gül bırakmak isterim.
    Bu dediğiniz e-5 deki dolu trafikte oluyorsa hızınız 30 ise race 50 üstündeyse merak etme helvasını yemesek de bir magandanın orada kapı açmasına bakar olay. Ayrıca orada 80-100 yapan adam zaten otobanda 300 dayıyordur bir gün bi anlık hatayla dediğiniz olur.

Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emniyet şeridinde 30-40'la giderken arkada çıldırıp korna basan sevgili kuryeler, benden de size solmuş bir gül...
    Kuryelere pek bişe olmuyor bir araba ezmezse onları genelde kazaları hep ufak oluyor Bide düşünmek lazım senin benim siparişimi yetiştircek diye yırtınıyor napsın.

Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynısını sadece ön kaldırarak değil normal olarak yapanlarda var. Motor sollamayı bilmeyen bi dolu insan var piyasada. Kaç kez otobanda yüksek hızla giderken taş çatlasa 20 30 santim yanımdam aşırı hızla geçenler oldu. Böyle sollama böyle motor geçme olmaz. Aynı size yapılan gibi aşırı derecede tehlikeli bir olay. Motor sollayacaksan önce önde ki motorun senden haberdar olmasını sağlayacaksın değilse uzağından geçeceksin.
    Motorun ister sağındna ister solundan geçilsin en azından 1 araba boyu mesafe olmalı, arabayı sollarken yarım araba boyu yeterli ama motoru geçeceksen en az 1 araba boyu bunun nedenide bir anda manevra yapılabilir, gaz açmak ister dikkatsiz davranır nasılsa arkadan gelen bana yetisemez diye gaz kolunu çekip sola kaçar o hızlanana kadar toslarsın. Sana bunu yapan emin ol buraya gelip ölüyordum araba üstüme kırdı diye başlıkta açıyordur....

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artçınıza hava yapmış belli ki
    Bende öyle düşündüm.

Şuraya bak nerdeyse bizde motorcu düşmanı oluyoruz 3 tane dengesiz yüzünden :S

mostro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 1100 evo sp
    Alıntı voljjn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah o husquvarnaların evine ateşler salsın. Bitanesi var bunun tuzlada, silip sollar güzel motorları. Yemin ediyorum 5 cm falan var, bilerek yapıyor. Nasıl bir hiçliktir, yokolmuşluktur çözemedim. Birde egzozu var adamın ciğerini deşiyor. Burayı okuyorsan, umarım yanarak ölürsün kardeşim.
    Çelik ayna sana

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sunu anlamiyorum, hava attin tmm ee sonra ne oluyo? Nasil bir eziklik nasil bir hicliktir bu? Elinize ne geciyo adam olmak bu degil ki?
    hava attığı kişinin nefretini kazanıyor, sinirlenen kişi bunu dışarı yansıtınca da hava atan eleman "çekemiyorlar" tarzı yorumlarda bulunuyor ve sonrasında cinayet bile işlenebilir.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava attığı kişinin nefretini kazanıyor, sinirlenen kişi bunu dışarı yansıtınca da hava atan eleman "çekemiyorlar" tarzı yorumlarda bulunuyor ve sonrasında cinayet bile işlenebilir.
    İste ne kadar gereksiz ne kadar bir hiclik icinde olmaktir bu su yasima geldim anlayamadim anlayabilecegimi de sanmiyorum. Bos islere vakit ayiranlara git iki dk guzel bi is yap kitap oku hayvan besle desen isim var kim ugrasacak der kanaatim bu yonde ama nerde itlik kopukluk varsa ilk onlar orada olur.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    bizim de o yillarin birikimi olan beynimizi riske attigimiz oluyor tabi de ben gidip kimsenin ...den gecmiyorum.

gerci bikac kere 3 5 arabaya ayilik yaptim gaza gelip. o durumlar icin boynum bukuk.

neyse ben simdilik cift tekerde gitmeyi seviyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)