Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RiderDenim Kot pantolon bakımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Selamlar

Riderdenim bora model korumalı kot pantolonum var alalı 2 yıl oldu çok memnunum fakat aşırı derece de kirlendi nasıl temizlemem gerekiyor

çamaşır makinesine atsam sıkıntı olur mu veya kuru temizleme siz hangisini yaptınız ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Aynısı bende de var. Atıyorum çamaşır makinesine pırıl pırıl çıkıyor. Atarken diz ve kalça korumalarını çıkartın. Yıkamadan sonra su kaydırıcı özelliği kayboluyor bilginiz olsun.
    Ancak bu özellik zaten geçici bir özellik. Çok kafaya takarsanız su kaydırıcı nano spreylerden alıp üzerinde kullanabilirsiniz. Ben böyle bir ihtiyaç görmedim bu güne kadar.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynısı bende de var. Atıyorum çamaşır makinesine pırıl pırıl çıkıyor. Atarken diz ve kalça korumalarını çıkartın. Yıkamadan sonra su kaydırıcı özelliği kayboluyor bilginiz olsun.
    Ancak bu özellik zaten geçici bir özellik. Çok kafaya takarsanız su kaydırıcı nano spreylerden alıp üzerinde kullanabilirsiniz. Ben böyle bir ihtiyaç görmedim bu güne kadar.
    aynen makineye atınca su kaydırıcı özelliği kayboluyor. renginde de solma var açıkçası. ilk aldığım günkü gibi değil. kuru temizlemeye verdiğimde böyle olmamıştı.

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen makineye atınca su kaydırıcı özelliği kayboluyor. renginde de solma var açıkçası. ilk aldığım günkü gibi değil. kuru temizlemeye verdiğimde böyle olmamıştı.
    kuru temizlemeye vermek en mantıklısı o zaman

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı DamienRice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar

Riderdenim bora model korumalı kot pantolonum var alalı 2 yıl oldu çok memnunum fakat aşırı derece de kirlendi nasıl temizlemem gerekiyor

çamaşır makinesine atsam sıkıntı olur mu veya kuru temizleme siz hangisini yaptınız ?
    2 yıldır gerçekten hiç temizlemedenmi giydin

Motosikleti
    KTM DUKE 250 ABS 2017
    Rider denim farklı mıdır bilmiyorum ama başka bir markanın korumalı kotunda çamaşır makinasında kısa programda soğuk suda pantolonun tersini çevirmeden yıkanması gerektiği yazıyordu

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Alıntı unall82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rider denim farklı mıdır bilmiyorum ama başka bir markanın korumalı kotunda çamaşır makinasında kısa programda soğuk suda pantolonun tersini çevirmeden yıkanması gerektiği yazıyordu
    Aynı tarife mont vs. içinde geçerlidir. Bebek deterjanı tercih ediyorum, aşındırıcı etkisi daha az ve doğal. Sıkma işlemini de iptal edebilirsiniz.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 yıl boyunca ılk defa yıkayacaksan zaten yıkama o pantolon çürümüştür . hee illa yıkayacam dersen oto yıkama o pantolonu anca paklar
    Lazasker bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Şu kaydırıcı özelliği geri gelsin isterseniz ayakkabılar için satılan spreyle var. Örneğin ben Woly marka aldım Flo dan. Onu kullanabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)