Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SPORMOTO KTM servisine laf edenlere ithafen...

Motovento
    REKLAM ALANI
    astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Güzel jest herkes yapmaz..
    Yine de siz;
    Sol ayak pegini ve vites kolunu kırmayın,
    Eldeki son parçalar da motor üstünden sökülüp arkadaşa gitmiş.
    Herkes bu kadar şanslı olmaz.
    Belki saçma olabilir ama ben servis olsam; En çok satılan bir modeli sıfır
    alır, parçalarım.
    Hem stok olur hemde parçaları satarsam iki motor parası çıkar o parçalardan.
    Satış da verilmeyeceğinden motora, ÖTV eklenmez ucuza alınır diye tahmin ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızarmaktan domatese döndüm hocam inanır mısın..

Spormotoyu büyük harflerle yazmaktan capslock tuşunuz yıpranacak yazıktır.

Hadi yazınızı analiz edeyim bari.

Kazayı yaptınız. Arayıp çekici istediniz geldi. Çekici her zaman çağrılabilen birşey. Kasko yaptırdıysan bedava çağırırsın hatta lastik takımı aldıysan da veriyorlar. Bunda da birşey yok.

"Ellerinde yedek parça yoktu ve Haziran ortasında geleceğini söylemişlerdi telefonda" bu cümle zaten beni benden aldı. Motosiklet 2017 model. Yeni çıkmış pırıl pırıl. Kırılan parçalar vites kolu ve peg. Şimdi herhangi bir motosikleti alıp sol tarafına doğru atalım. İlk kırılacak parçalar hangileridir ? Evet peg, vites kolu, manet ve vites topuzudur. En ufak ktm in geldiği kutu bile büyük sayılır. Birtanesinin içini yedek parça dolduramamışlar mı? Yoksa kafaları "biz motoru satalım da nasıl olsa garanti ıvır zıvır bize mahkum, beklesin pezeveng" mi? 1950 model motosikletten bahsetmiyoruz burada.

Yaptıkları tek jest burada sizden parayı hemen almamak. Yoksa sıfır motorun yedek parçasını getirmeyen firmayı övmekten başka birşey görmedim ben.
    Madem öyle ben de sizin bir analizinizi yapayım bakalım nereye varacak sonuç.

"Kazayı yaptınız. Arayıp çekici istediniz geldi. Çekici her zaman çağrılabilen birşey. Kasko yaptırdıysan bedava çağırırsın hatta lastik takımı aldıysan da veriyorlar. Bunda da birşey yok." Demişsiniz çekici çağırmaya neden bu kadar takıldığınızı anlamadım sadece yaşadığım durumu baştan sona anlatmak için söylediğim bir şeyi "sanki SPORMOTO bana güzellik yapmış gibi lanse etmişim" gibi anlatmışsınız, burada bomboş bir analiz yapmışsınız, yazmak için yazmışsınız.

"En ufak ktm in geldiği kutu bile büyük sayılır. Birtanesinin içini yedek parça dolduramamışlar mı? Yoksa kafaları "biz motoru satalım da nasıl olsa garanti ıvır zıvır bize mahkum, beklesin pezeveng" mi? 1950 model motosikletten bahsetmiyoruz burada." Bu cümlenizden anlaşılıyor ki esnaf zihniyetine sahip birisiniz. Firmalardan bu tarz isteklerde bulunmanın doğru olmadığını bilmeniz gerekir. Ne yani "Hacı bizim motorları göndertirkene kutularının içine elinize ne gelirse yedek parça neyin atıverin." mi deselerdi? Siz ilerde bir markanın bayii olursanız böyle isteklerde bulunabilirsiniz. Dediğim gibi yedek parça olayını bir Honda bir Yamaha ile bir tutmak haksızlık olur yıllık motosiklet satışlarına ve şirket cirosuna baktığınızda... Kaldı ki bu başlık altında dahi Honda'dan yedek parça sıkıntısı çekenleri OKURSANIZ görebilirsiniz, işinize gelirse tabii.

"Yaptıkları tek jest burada sizden parayı hemen almamak. Yoksa sıfır motorun yedek parçasını getirmeyen firmayı övmekten başka birşey görmedim ben." Burada tek jest görebiliyorsunuz lakin 3 jest var. Kendi 0 motosikletlerinden parça söküp vermek, parasını hemen almamak, ufak da olsa jest olarak gördüğüm zincir yağlayarak göndermek. Bunları babamın oğlu yapmadı belirteyim hepsi tanımadığım insanlar. Yedek parçaların motosikletlerin dağıtımından 1 ay sonra dağıtılmasının SPORMOTO ile değil de KTM firmasıyla alakalı olabileceğini düşünemeyecek durumdasınız sanırım. Tüm dünyaya aynı anda Hem motosiklet hem de yedek parçasını dağıtabilecek kapasitede değiller belki de. Dediğim gibi Honda ve Yamaha ile kıyaslamak haksızlık olur, yıllık ciro ve motosiklet satışlarını karşılaştırırsanız. Ama işinize gelmez tabii haklısınız b*k atmak en kolayı. Kedi-ciğer ilişkisi sanırım.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Olumsuzu yazdığımız gibi olumlu geri dönüşleri de yazalım. Genel bir kanı oluşturması için birçok kullanıcının belirli surelerdeki yorumları asıl olandır. Münferit iyi veya kötü dönüşler tek başlarına genel kanı sağlanması için yeterli olmaz diye düşünüyorum.

Kedi ciğer ilişkisini anlayamadım ? Yorum yapanların Ktm sahibi olmamalarindan ötürü mü?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Arkadaşın ilk motoru ve sanırım 1 haftalık kullanici.

Normaldir. Alışır bir şekilde süreçlere.

Mutluluğunu bu şekilde ifade ediyor. İleride başka motorlar da kullanınca o zaman daha objektif yorumlar yapabilir.

Güle gule kullan kardeşim.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Yaşanılan olayın güzelliğini görmezden gelmeyelim paylaşalim. Fakat kanaat getirmeden daha uzun süreli ilişki içinde olmak iyidir. Peki bu ne demek ?

Yaşayacağınız servis bakimlari,büyük ciddi sorunlar karşısında servisin tutumu,çözüm süreci ve diğer kriterleri nasıl tamamlayacagi önemli. Yarın öbürgün bu yazdıklarınızın aksini yorumlar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Özet cok iddialı sözler övgüleri hak etmek zaman ister,özveri ister,güven ister.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın ilk motoru ve sanırım 1 haftalık kullanici.

Normaldir. Alışır bir şekilde süreçlere.

Mutluluğunu bu şekilde ifade ediyor. İleride başka motorlar da kullanınca o zaman daha objektif yorumlar yapabilir.

Güle gule kullan kardeşim.
    Dostum 2 lafından biri yeni kullanıcı, ilk motosikleti... Tek marifetin benden fazla yol tecrüben olması sanırım, bunun başka bir açıklaması olamaz laf sokma çabaları falan? Dediğim gibi yol tecrübesi ayrı bir mevzu bilgili olmak ayrı. Kaldı ki servis ile aramda geçen olayların tecrübe ile ne alakası var onu anlayamadım? Neye alışacakmışım? Normal olan neymiş? Anormal olan neymiş? Evet inanılmaz mutlu ve heyecanlıyım, bu mutluluğumu ve heyecanımı kesintiye uğratmadıkları için de SPORMOTO KTM servisine sonsuz teşekkürü bir borç biliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:11 ----------

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olumsuzu yazdığımız gibi olumlu geri dönüşleri de yazalım. Genel bir kanı oluşturması için birçok kullanıcının belirli surelerdeki yorumları asıl olandır. Münferit iyi veya kötü dönüşler tek başlarına genel kanı sağlanması için yeterli olmaz diye düşünüyorum.

Kedi ciğer ilişkisini anlayamadım ? Yorum yapanların Ktm sahibi olmamalarindan ötürü mü?

Daha motosikletimi teslim alalı 1 hafta kadar oldu ve aldığım aksesuar tank pad ve sliderları taktırmak için girdiğimi saymazsak ilk girişim oldu. İnsanlar adamlara "Güler yüz yok, ilgi alaka sıfır, sanki borç istemeye gidiyoruz." diye yorumlar atarken sorun olmuyor da ben memnuniyetimi paylaşınca neden sorun oluyor, bu işte bir tezat yok mu? Bu arada evet kedi-ciğer ilişkisini KTM sahibi olmayıp da, bu başlıkta bile diğer büyük markalarda da parça sıkıntısı çektiğini dile getirenleri görmezden gelerek KTM SPORMOTO servisine b*k atan kullanıcılar için yaptım, lafımın sonuna kadar da arkasındayım.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Beyler arkadaş hakli
    Forum dağılabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Beyler arkadaş hakli
    Forum dağılabilir.
    Sen dağılsan fazlasıyla yeterli.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Tamam ben dağılırım sen yeter ki sakin ol şampiyon.
    zabuzaretta ve maktama bunu beğendiler.

Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum 2 lafından biri yeni kullanıcı, ilk motosikleti... Tek marifetin benden fazla yol tecrüben olması sanırım, bunun başka bir açıklaması olamaz laf sokma çabaları falan? Dediğim gibi yol tecrübesi ayrı bir mevzu bilgili olmak ayrı. Kaldı ki servis ile aramda geçen olayların tecrübe ile ne alakası var onu anlayamadım? Neye alışacakmışım? Normal olan neymiş? Anormal olan neymiş? Evet inanılmaz mutlu ve heyecanlıyım, bu mutluluğumu ve heyecanımı kesintiye uğratmadıkları için de SPORMOTO KTM servisine sonsuz teşekkürü bir borç biliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:11 ----------

Daha motosikletimi teslim alalı 1 hafta kadar oldu ve aldığım aksesuar tank pad ve sliderları taktırmak için girdiğimi saymazsak ilk girişim oldu. İnsanlar adamlara "Güler yüz yok, ilgi alaka sıfır, sanki borç istemeye gidiyoruz." diye yorumlar atarken sorun olmuyor da ben memnuniyetimi paylaşınca neden sorun oluyor, bu işte bir tezat yok mu? Bu arada evet kedi-ciğer ilişkisini KTM sahibi olmayıp da, bu başlıkta bile diğer büyük markalarda da parça sıkıntısı çektiğini dile getirenleri görmezden gelerek KTM SPORMOTO servisine b*k atan kullanıcılar için yaptım, lafımın sonuna kadar da arkasındayım.
    Sen belkide daha motosikletin selesine oturmamıştın, ben o savunduğun spormotonun distrübütöru olduğu KTM'yle yanlıyordum. Haspam sanki 1290 adventure almışta, millete kedi ciğer hesabı çekiyor. Alt tarafı 390, atla deve değil. Bu kadar büyütme gözünde ileride güleceksin bu hallerine.
    Evet arkadaş haklı, başka marka motorlara binip, onlarında servisini görünce anlarsın demek istediğini. Yeni kullanıcı olarak motorunu sevmen gayet doğal ama diğerlerini görmeden atıp tutman komik.
    Diyelimki ben şimdi Antalya'da KTM aldım, bayiden çıkarken düşürdüm ve vites pegi kırıldı. Tam sezonda 1 ay parça mı bekleyeceğim? Bak dikkatini çekerim vites pegi diyorum. Yani disk değil, egsoz falan değil. En temel malzemelerden biri.
    Ben göte göt derim. Bak eski mesajlarıma, KTM motorları hep savunurum, servisi hep yererim. Zamanla ufkun genişler, tecrübelenirsin, o zaman milletin ne demek istediğini anlarsın.

Edit: 390 bile değil 250 imiş...
    brooklynnn bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Hayırlı uğurlu olsun motorun,güle güle kullan.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KTMnin izmirdeki servisi leş mesela bilen belki bilir

Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Bir ekleme yapayım,açtığın başlık ve içeriği biraz "kapak olsun" tavrı içeriyor tepkilerin bir kısmı bence o yuzden. Ne oldu spor moto ya laf edenler gördünüz mü gibi
    ahe bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen belkide daha motosikletin selesine oturmamıştın, ben o savunduğun spormotonun distrübütöru olduğu KTM'yle yanlıyordum. Haspam sanki 1290 adventure almışta, millete kedi ciğer hesabı çekiyor. Alt tarafı 390, atla deve değil. Bu kadar büyütme gözünde ileride güleceksin bu hallerine.
    Evet arkadaş haklı, başka marka motorlara binip, onlarında servisini görünce anlarsın demek istediğini. Yeni kullanıcı olarak motorunu sevmen gayet doğal ama diğerlerini görmeden atıp tutman komik.
    Diyelimki ben şimdi Antalya'da KTM aldım, bayiden çıkarken düşürdüm ve vites pegi kırıldı. Tam sezonda 1 ay parça mı bekleyeceğim? Bak dikkatini çekerim vites pegi diyorum. Yani disk değil, egsoz falan değil. En temel malzemelerden biri.
    Ben göte göt derim. Bak eski mesajlarıma, KTM motorları hep savunurum, servisi hep yererim. Zamanla ufkun genişler, tecrübelenirsin, o zaman milletin ne demek istediğini anlarsın.

Edit: 390 bile değil 250 imiş...
    HAHAHAHAHAHAYYYTT hiç güleceğim yoktu! Laflara bak, işte motosiklet sürenleri cc'sine göre ayıran biri daha... Ne yapsaydım 690 ile mi motosiklet hayatıma başlasaydım? Madem böyle ithamlarda bulunabiliyoruz al bir tane de benden gelsin madem. Sen altındaki 2 tekerle "yanladığını zannederken" ben 2004 3.8 manuel Ford Mustang'imle cayır cayır o viraj senin bu viraj benim asfalt eskitiyordum. Hala bana Antalya diyor yahu büyük harflerle yazıyorum SPORMOTO KTM diye okurken aradan kaçmasın diye ama sanırım IQ meselesi, ben ne kadar uğraşsam da gönül görmek istediğini görüyor tabii. Konu başlığında da yazmıştım halbuki... Senin yerdiğinle benim övdüğüm bir değil buna biraz kafa yor, biraz.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Arkadaş troll galiba
    redlion999 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir ekleme yapayım,açtığın başlık ve içeriği biraz "kapak olsun" tavrı içeriyor tepkilerin bir kısmı bence o yuzden. Ne oldu spor moto ya laf edenler gördünüz mü gibi
    Zaten benim bu başlığı açma amacım SPORMOTO KTM servisine laf edenlere, aynen yazdığım gibi yani. Beni bu motosikleti almadan önce markadan soğutanlara yani. Motosikletimi aldıktan sonra ilk elden yaşadıklarımı yazmam ve beklentilerimin 180 derece tersi ile karşılaşınca bunu dile getirmem sizce de doğal değil mi? İsteyen istediği tepkiyi vermekte özgür, lakin ben de istediğim yorumu yapmakta özgürüm.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zaten forumda çoklu üye uyarısı almış bir kaç forumdanda uzaklaştırılmış bkz:google kullanıcı adını yazarsanız bir çok bilgiye ulaşabiliyorsunuz
    zabuzaretta ve brooklynnn bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Arkadaş troll galiba

Sen dağılmamış mıydın?

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Aasahshda
    Teşekkürler ahe
    Bilgilendirme geldi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Troll müymüşüm? Teşekkürler ahe gereksiz bilgilendirmen için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:08 ----------

Evet ahe paylaştığın bilgilerin doğrulunu ispatlamanı bekliyorum yok öyle b*k at izi kalsın... Hangi forumlardan uzaklaştırılmışım? Nereden çoklu üye uyarısı almışım? Benim neden böyle bir olaydan haberim yok?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)