Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

SPORMOTO KTM servisine laf edenlere ithafen...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Bugün Riva dönüşü sıkışık trafikte aralardan kaçmaya çalışırken sol ayak pegini ve vites kolunu yolda bulunan sabit ikaz dubasına çarparak kırmayı becerdim. İçimden güzel küfürler etmeye başladım yeni gelmiş motosikletin yedek parçası olmayacağını düşünerek. SPORMOTO KTM'yi arayarak durumu ilettim geçmiş olsun dileyip çekici yönelttiler ve hemen servise çektik. Ellerinde yedek parça yoktu ve Haziran ortasında geleceğini söylemişlerdi telefonda, ama servisteki ustanın söylediklerini aynen yazıyorum: "Seni motorsuz mu bırakacağız, bizim motorunkini takarız." O anki mutluluğumu anlatabilmem namümkün. Motosikletin servise girmesiyle çıkması bir oldu diyebilirim. Toplamda yaklaşık 6-7 dk içinde parçaları yenisi ile değiştirdiler. Ücretini de rodaj bakımına geldiğinde hallederiz deyip para mara almadılar. Bu jesti tabii ki de karşılıksız bırakacak değilim. Rodaj bakımına 1 tepsi baklava ile gideceğim.

SPORMOTO KTM servisi için şöyleler, böyleler diye yazanlara ithafen yazılmıştır. İyi günler herkese.
    Aydin1966, 4KORSAN, nalpergok ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Afiyet olsun
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Yazmayı unutmuşum, bir de üstüne zincirimi yağlayıp yolladılar sağolsunlar.
    F54 bunu beğendi.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Aynı şeyler Borusan Oto için de söylenir hep. Belki benim şansıma hep iyi insanlar denk geldi ama şu ana kadar hiçbir şikayetim olmadı. Şöyleler, böyleler diyenlerin çoğu ilgili markaların araçlarını kullanmayan kişiler, kulaktan dolma bilgilerle karalamayı seviyorlar.

Not: Servisle ilgili kötü anı yaşayanları tenzih ederim. Lafım atıp tutan tayfaya
    zabuzaretta bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    pistonları bekliyom hadi bakalım
    weirdo1 ve GT250rAlanya bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pistonları bekliyom hadi bakalım
    Anlattığıma pişman etmeyin beni. :D

Motosikleti
    Duke250>YBR125
    Hocam geçmiş olsun motoru da yeni almıştınız galiba. Valla servisin böyle davranmasına hem şaşırdım hem sevindim.Normalde vites kolunun falan 100 - 150 lira arası bir fiyatı olmalı. İkinci bakıma spormotoya mı götürsem

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı bikerboi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şeyler Borusan Oto için de söylenir hep. Belki benim şansıma hep iyi insanlar denk geldi ama şu ana kadar hiçbir şikayetim olmadı. Şöyleler, böyleler diyenlerin çoğu ilgili markaların araçlarını kullanmayan kişiler, kulaktan dolma bilgilerle karalamayı seviyorlar.

Not: Servisle ilgili kötü anı yaşayanları tenzih ederim. Lafım atıp tutan tayfaya
    Hani bu test araçlarının kilometresini sıfırlayıp sıfır diye satan borusan mı? Yoksa başka bir borusan mı? Merak ettimde.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    tamam pazartesi 3 ktm rc 250 alayım.

saol bilgi için
    Salurbey bunu beğendi.

omeraydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690smc-R
    sabri usta iyidir. İşini hakkıyla yapıyor

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Güzel şeyler bunlar güler yüz jest vb.

Bende Honda servisinden memnun kaldığım için 4000 bakımına gittiğimde en kral baklavacidan baklava alıp götürmüştüm teknik servise hep olumsuz olmayalım biraz empati yapalım dostlar.

Kendimi onların yerine koyuyorum bazen düşünsenize günde belki 100 kişi geliyor veya arıyor ve hepsi bi sorun için başvuruyor hal hatır soran yok denecek kadar az.
    zabuzaretta ve fazil bunu beğendiler.

Aynı olayı istanbul dışında yaşadığında muhtemelen küfür başlıkları açıyor olurdun. Yaşadığın olay sadece bir servis ayağı, biz spor motoyu distribütör olarak eleştiriyoruz zaten.
    Ayrıca motor yeni olunca parça gelmiyor mu? Madem parçası gelmedi, motorda gelmesin o zaman. Bu bile rezalet...
    KTM marka olarak süper, servis olarak yetersiz.

Yeni duke alanlardan olarak güzel bir haber oldu bana edirne serviste çok ilgili ve özenliydi çok güven verdiler yalnız felaket bir ktm düşmanı güruh var adamlar resmen beddua ediyorlar ktm alanlara çoğunun gizli tamirci marka bayi vb olduğunu düşünüyorum benim konumda da burada da var motorla kötü bir olay yaşama dileği ve arzusu ne kadar utanç verici ve sefihçe... bu nedenle bir face grubu bulursam oralarda takılmayı düşünüyorum.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Baklava duble cevizli olacak,tadindan yenmez

Alıntı miracle1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni duke alanlardan olarak güzel bir haber oldu bana edirne serviste çok ilgili ve özenliydi çok güven verdiler yalnız felaket bir ktm düşmanı güruh var adamlar resmen beddua ediyorlar ktm alanlara çoğunun gizli tamirci marka bayi vb olduğunu düşünüyorum benim konumda da burada da var motorla kötü bir olay yaşama dileği ve arzusu ne kadar utanç verici ve sefihçe... bu nedenle bir face grubu bulursam oralarda takılmayı düşünüyorum.
    Konudaki cevaplara bakınca büyük ihtimalle bu taş bana. Eski bir KTM duke kullanicisi ve yeni duke 390 almayı düşünen biri olarak beddua falan söz konusu olamaz. Aramaniza gerek yok KTM duke turkey grubu var facede, bekleriz

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Avrupa motorlarına herkes düşman.

Harbi güzel bir jest olmuş helal servise. Mallarına sahip çıkan yetkilere sonsuz teşekkürler.

Motosikleti
    R25
    Demekki motorun başka niyeti kırılsa ellerinde yok diye 2-3 ay bekleyeceksin

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Geçenlerde zontes almış arkadaş, serviste parça yok vs diye mahkemelik olmuş, sanıyoruz ki japon vs alsak durum değişecek o motorlar hiç bozulmuyor, titremiyor, parçalar çok uzun süre bozulmuyor ve ucuz...

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Rodaj bakımına gittiğinde, şimdi taktıklarını yenisi ile değiştirmeyecekler ise; sana kullanılmış mal vermişler ama yeni mal parası almış olmayacaklar mı? Kusuruma bakma orasını mesajından çözemedim

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)