Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Taşıma

Motovento
    REKLAM ALANI
    Fravdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 2017
    Merhabalar, Adana'da yasiyorum.Hafta sonu Gaziantepe gidip Allah'ın izniyle ilk motorumu alacağım CBR 125,en uygun fiyatlı taşıma yöntemleri için sizlerinde fikrini almak istedim,ehliyetim henüz çıkmadı,otobüs bagajı son çarem olacak, önceliğimiz arabayla taşımak hangi tür araçlara sığabilir? Neye dikkat etmeliyim ? Daha önce arabasında koltukları indirip taşıyan varsa fotoğraf atarsa çok memnun olurum.tesekkurler,iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hocam valla ben de 15 gün önce 10 saatlik yolda getirdim motorumu otobüsle getirdim kafanız rahat olsun hiç problem olmuyor arabadan daha sağlıklı olur motoru yan yatırma derdin yok bi kere otobüsün o kolonlarına yasla bağla sonra şasi den. Araya da bişeyler koyuyor zaten muavin istersen sen de battaniye koy çizilecek yerlerine mis gibi oluyor kafan rahat.

Fravdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 2017
    Alıntı can arslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam valla ben de 15 gün önce 10 saatlik yolda getirdim motorumu otobüsle getirdim kafanız rahat olsun hiç problem olmuyor arabadan daha sağlıklı olur motoru yan yatırma derdin yok bi kere otobüsün o kolonlarına yasla bağla sonra şasi den. Araya da bişeyler koyuyor zaten muavin istersen sen de battaniye koy çizilecek yerlerine mis gibi oluyor kafan rahat.
    Hocam çok sağolun tecrübenizi paylaştığınız için otobüsle getireceğim galiba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)