Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

A1 Ehliyeti İle Kuryecilikle Aylık Ne Kadar Maaş Alırım ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Merhabalar 16 yaşındayım yeni A1 ehliyeti aldım 11.5 kw 'a kadar olan motosikletleri kullanabiliyorum. Kurye motorları zaten genellikle geçmediğinden dolayı ehliyetim yeterli oluyor fakat istediğim motoru almak için 7000 tl ' ye ihtiyacım var . Paramı hızlı biriktirmek için Kuryecilik yapmayı düşünüyorum Karabük'te yaşıyorum aylık ne kadar alabilirim Kuryecilikte ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    kardeş hangi şehirdesin bizim burda paket serviscisine 3000 tl veriyolar adam bulamıyorlar

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı j700 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş hangi şehirdesin bizim burda paket serviscisine 3000 tl veriyolar adam bulamıyorlar
    Abim nerede geleyim oraya yav Karabük'teyim ben

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Nekadar alacağın çalışacağın yere göre değisir kardeşim.
    Yaşadığın yerdeki kurye eleman arayan yerleri teker teker gezip soracaksin, çalışma şartları vesayre bilgi alacaksın ona göre aklına hangisi yatıyorsa sececeksin birini.

Hocam Karabük diye belirtmiş arkadaş mesajında..
    Hocam bence kuryecilikle minimum asgari ücret alırsın o da sana yeter mi bilmeme fakat bi senede alırsın motoru.. Kuryecilik güzel fikir

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı WhoAmI? adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Karabük diye belirtmiş arkadaş mesajında..
    Hocam bence kuryecilikle minimum asgari ücret alırsın o da sana yeter mi bilmeme fakat bi senede alırsın motoru.. Kuryecilik güzel fikir
    Okul olduğundan dolayı yaz tatili yaklaştı başlıcam 3 ay sonunda motoru alıcağım inşallah

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardesım işbası yapacagın şirket , yer bunlar hep maaşı etkıleyen faktörler
    mesela x firmasına girersın asgari ücret verir ama bos kaldıgın zaman sana her turlu işi yaptırır . farklı bı fırmaya gırersın 'uuuu beybii' dıyecegın maaş verir ve sana sadece kuryelık yaptırır . firma ve sektör cok onemlı .

inşallah gonlune gore bi iş bulup istediğin motoru alırsın inşallah

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    kuryelik öyle kolay bi iş değil sonra pişman olma. başka iş seç kendine .

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Yavaş salla bari tuvara toslamasın

CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Alıntı Motorcu78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar 16 yaşındayım yeni A1 ehliyeti aldım 11.5 kw 'a kadar olan motosikletleri kullanabiliyorum. Kurye motorları zaten genellikle geçmediğinden dolayı ehliyetim yeterli oluyor fakat istediğim motoru almak için 7000 tl ' ye ihtiyacım var . Paramı hızlı biriktirmek için Kuryecilik yapmayı düşünüyorum Karabük'te yaşıyorum aylık ne kadar alabilirim Kuryecilikte ?
    Sakın yüzüncü yıldaki yerlere bulaşma kurumsal olmadıkları için sana fazladan iş kitleme yani fazla mesai içerde de çalıştırma ihtimali fazladır mc donalds veya burger dene karabükde nekadar verirler bilmiyorum ama istanbulda 1600 1800 civarı diye biliyorum yazın iş bulamazsam bende yapacağım mecbur��

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı Lifester adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın yüzüncü yıldaki yerlere bulaşma kurumsal olmadıkları için sana fazladan iş kitleme yani fazla mesai içerde de çalıştırma ihtimali fazladır mc donalds veya burger dene karabükde nekadar verirler bilmiyorum ama istanbulda 1600 1800 civarı diye biliyorum yazın iş bulamazsam bende yapacağım mecbur��
    Sanırım Karabük'lüsün . 100.yıl'da aynen dediğin gibi duydum . Pasaport pizza , pizza hut , burger king , mc donalds ve dominos pizza gibi yerlerde çalışmayı düşünüyorum.

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavaş salla bari tuvara toslamasın

https://www.youtube.com/watch?v=OXIBJQhGytQ
    kimseyi inandırmak zorunda değilim gel kendin gör

Sanırım Karabük'lüsün . 100.yıl'da aynen dediğin gibi duydum . Pasaport pizza , pizza hut , burger king , mc donalds ve dominos pizza gibi yerlerde çalışmayı düşünüyorum.
    karabükde üniversite son sınıf öğrencisiyim kardeşim dediğimi uygula ayrıca dominosdan falan uzak dur orada angarya iş kitler etrafımda küryeci arkadaş çok ordan biliyorum

Helâl olsun. Bu arkadaş böyle bir konu açıyor bor diğeri, özel sektörde çalışmak istemiyorum, kullanmadığınız ikinci el ekipmanları gönderir misiniz, üstüne birde dükkânın önünü kapatmayin diyor.
    Umarım istediğin motosikleti tez zamanda alırsın kardeşim.
    necipalperen bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı sarpgray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helâl olsun. Bu arkadaş böyle bir konu açıyor bor diğeri, özel sektörde çalışmak istemiyorum, kullanmadığınız ikinci el ekipmanları gönderir misiniz, üstüne birde dükkânın önünü kapatmayin diyor.
    Umarım istediğin motosikleti tez zamanda alırsın kardeşim.
    Teşekkürler . Hayırlısı bakalım.

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    kuryeler calistugi yere gore farkli maaslar alir ben kuryeyim günluk 85 +km basi 0.25 kr aliyorum aylik olarak sen hesapla

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı ramazan_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuryeler calistugi yere gore farkli maaslar alir ben kuryeyim günluk 85 +km basi 0.25 kr aliyorum aylik olarak sen hesapla
    Günde ortalama kaç km yapıyosun hocam. 6 gün mü çalışıyosun haftada

Motosikleti
    Mondial KT150, Suzuki Inazuma Gw250 F
    Alıntı ramazan_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 kmlik 10 sefer yapsan 25 tl eder. 10 seferi totalde yarım saatten 5 saatte yaptığını düşünelim
    6 gün günde 5 saat çalışsan 3bin tlye yakın para çıkar.

baya iyi kazanıosun allah artırsın

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Kırklarelinde bile günlük 70-100 lira arası kazandığını iddia eden arkadaşlar var, bilmiyorum ne kadar doğru. Ama tahmin ettiğinden zor bir iş sabır ister sinirin zıplar, devamlı yapılacak iş değil. Yapabilene helal olsun.

lokantamız var, kurye olayı en büyük sorunumuz. günlük 80 lira aşağı çalışan yok!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)