Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

A1 Ehliyeti İle Kuryecilikle Aylık Ne Kadar Maaş Alırım ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Pizza bulls'de buldum aylık 1800 tl çalışma saatleride uygun
    sarpgray bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı j700 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş hangi şehirdesin bizim burda paket serviscisine 3000 tl veriyolar adam bulamıyorlar
    1 senedir issizim nerde 3000 tl maas yarin basliyayim?

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı ee85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lokantamız var, kurye olayı en büyük sorunumuz. günlük 80 lira aşağı çalışan yok!
    Uzun çalışma saatleri kurumsal hariç ssk yok kask mont can güvenliği dersen ya yok yada en dandiğinden alınır he birde yarış atı gibi koşturulur bi yerde patlar buyrun cenaze namazına

Paket yoken masa kaldır çöp at ona yardım et buna yardım et kitle babam kitle e birde 10 12 saat veya fazla çalışma saatleri

Valla yapılcak iş deyil zere deymez

Adam gibi kurumsal düzenli disiplinli herkes görevini bilip yapılabilir bi yer varsa bende yapmak isterdim malesef oda tek tuk boşverin sallayın gitsin

Unutmayınki 10 saate 7 saat araç sürenlerin daha sonra dinlenmeleri lazım yoksa kaza olasılığı artar dikkat dağınıklığı olur

Bizimiş iş verenler 12 saat veya fazla saat çalıştır bide iş yerinde kitle kitle bide o kadar arac sür sonuç bi yerde patlarsın basi yapılcak iş deyil

Paket servis veya kürye iş veren lerin yüzünde 5 kuruş etmiyen serserinin işe yaramaz aylak adamın teki olarak görür ve o muameleyi yapar

E bide ehliyetsiz genc fidan delikanlıları bozuk para gibi harcar namuslu esnaflarımız geçenlerde 17 lik deli kanlı ehliyet yok 3 kuruşa çalıştırmak için harcarlar boş yolda çukura girip düştü kafası karpuz gibi yarıldı rahmetli oldu iş verenin umrundamı tenezür edip koruma ekipmanı alsın biri ölür diyeri gelir acaba yediği her lokma kazandığı parayı ailesine yedirirken hiç düşünüyormu zanetmiyorum

O zaman sallayın kendileri paketini atsın çoluğu çocuğu yapsın o işi belki kendi canı acırsa aklı başına gelir haramzadelerin
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    3000 yok artik.

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 senedir issizim nerde 3000 tl maas yarin basliyayim?
    Alanyada sen gel ben sana iş bulurum burda

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun çalışma saatleri kurumsal hariç ssk yok kask mont can güvenliği dersen ya yok yada en dandiğinden alınır he birde yarış atı gibi koşturulur bi yerde patlar buyrun cenaze namazına

Paket yoken masa kaldır çöp at ona yardım et buna yardım et kitle babam kitle e birde 10 12 saat veya fazla çalışma saatleri

Valla yapılcak iş deyil zere deymez

Adam gibi kurumsal düzenli disiplinli herkes görevini bilip yapılabilir bi yer varsa bende yapmak isterdim malesef oda tek tuk boşverin sallayın gitsin

Unutmayınki 10 saate 7 saat araç sürenlerin daha sonra dinlenmeleri lazım yoksa kaza olasılığı artar dikkat dağınıklığı olur

Bizimiş iş verenler 12 saat veya fazla saat çalıştır bide iş yerinde kitle kitle bide o kadar arac sür sonuç bi yerde patlarsın basi yapılcak iş deyil

Paket servis veya kürye iş veren lerin yüzünde 5 kuruş etmiyen serserinin işe yaramaz aylak adamın teki olarak görür ve o muameleyi yapar

E bide ehliyetsiz genc fidan delikanlıları bozuk para gibi harcar namuslu esnaflarımız geçenlerde 17 lik deli kanlı ehliyet yok 3 kuruşa çalıştırmak için harcarlar boş yolda çukura girip düştü kafası karpuz gibi yarıldı rahmetli oldu iş verenin umrundamı tenezür edip koruma ekipmanı alsın biri ölür diyeri gelir acaba yediği her lokma kazandığı parayı ailesine yedirirken hiç düşünüyormu zanetmiyorum

O zaman sallayın kendileri paketini atsın çoluğu çocuğu yapsın o işi belki kendi canı acırsa aklı başına gelir haramzadelerin
    işte bende dedimde inanmadılar günlük 80 tl aylık 2400 yapıyor biizm burda 3000 tl den çalışıyorlar günlük 100 tl yani

xtugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Bende adana da iş olamdıgından dolayı kuryelik yapıyorum yemek sektöründe .Çalışma saatim 12 saat 2100 tl maaş alıyorum . yorucu ama eglenceli bir iş garsonluk yapmaktan cok daha iyi diyebirim .

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    gunluk en az 50 km yapiyorum ortalama 80-90 km yapiyorum gunluk haftada 6 gun pazarlari izin cumartesi yarim gun

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:36 ----------

kuryelerin saatlik ücreti 10 tl dir.Egerki cok iyi sartlar sunmuyosaniz 80 tl ye kimse calismaz

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı j700 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alanyada sen gel ben sana iş bulurum burda

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

işte bende dedimde inanmadılar günlük 80 tl aylık 2400 yapıyor biizm burda 3000 tl den çalışıyorlar günlük 100 tl yani
    30 gün devamlı çalışıyorsun bu adamın dinlenmesi ailesine zaman ayırması haramı hastalanması yasakmı eş dostuna misavir olması yasakmı sgortası varmı sadece paket veya kuryelik işinimi yapıyor kask mont eldiven dizlik pantolon alıyormu iş veren he bunların hiç biri yoksa 3000 bin tl yi yolda kağıt toplayanlarda kazanıyor hurdacıda kazanıyor hemde sıfır riskle bir firmada fabrikada 8 saat çalışma şartı aylık 208 saat çalışma toplam 13 saat yemek paydosu 190 saat çalışıp en düşük ücret 1.400 servis yemek var sgortada var iş güvenliği riskinide siz dünün mesaiye yapar %50 çarpılır bayram resmi günler mesayisini alır senelik iznini alır bayramlarda ikramiyesini alır en düşük ücreten söyledim e birde gece vardiyası varsa %10 ekstıra gece çalıştığı için veriliyor birazda iş öğrenip vasıf kazandınmı kalfa usta oldunmu çiçek

Yapılmaz sallayın canınızı yoldamı buldunuz
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Lifan Tay 100 / Pulsar 200 NS
    Balıkesirde Pizza Pizza da asgari ücretle çalışıyorum paket dışında yaptığımız bir iş yok neredeyse paket başı 40 kuruş prim ekipmanlar şirketten mesai ücreti saati 6 lira 8 saat mesai 5 dakika bile geçse ücretini alıyorsun 1 saatin aylık maaşım 1800 ün altına düşmedi neredeyse

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)