Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kesip Biçme

Motovento
    REKLAM ALANI
    korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Selam herkese. Sahibden.com'da ilanlara bakarken denk geldi. Çoğunuz biliriz Jawa motorları eskiden nerdeyse herkes kullanmıştır.

Şimdi aklıma geldi bu motorların ucuz olanlarından alıp kesip biçip kendi tarzımıza göre yapsak herşeyini elden geçirsek nasıl olur? Parçaları bulmakta sıkıntı yaşar mıyız? Çok fazla bi bütçe ayırmadan adam akıllı bişey çıkartabilir miyiz ortaya?
    Yavaş yaşa yaşlı öl

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Ben 92 model MZ ETZ 251 aldım çünkü Denizli'de hala sıfır parçaları üretiliyor ve internet sitesinde uygun fiyatlara satılıyor. Jawalar için aynı durum geçerli değil diye biliyorum. Hem jawa çift silindir olduğundan masrafı çok olur arıza durumunda, eşek gibi de yakar.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Yakması o kadar dert değil. Sadece sorun olma ihtimalini kestiremiyorum. İlla ki sorun olacak ama bunun parçasını 1 ay arayıp bulamadıktan sonra yakarım motoru herhalde.

pitbullcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 Honda VT750 C Shadow & 69' Jawa 250 Classic
    1969 model Jawa Classic sahibiyim parça problemi yaşamıyorum ve parçaları gerçekten sudan ucuz, parçaları tedarik ettiğim siteyi öm atıyorum.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jawa 350 euro 4 e uyumlu şekilde görüntüsü değiştirilmeden tekrar üretilmeye başlanıcaktı ama gelir mi bilinmez

Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı pitbullcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1969 model Jawa Classic sahibiyim parça problemi yaşamıyorum ve parçaları gerçekten sudan ucuz, parçaları tedarik ettiğim siteyi öm atıyorum.
    Eyvallah hocam. Aklımda orijinal bi klasik motor yapmak var yakın zamanda vaktim bol olacak. Kendim de söküp takmaya kesip biçmeye elimde yatkındır.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel bobber örnekleri var, güzel olur, parça halen bulunuyor, en azından buralarda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)