Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk Motor tavsiyesi MT 7?

Motovento
    REKLAM ALANI
    copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    mt-07 arkadaşına hafif gelir. hem kesinlikle boyut olarak da çok büyük bir motor değil. ben fuar için getirilen ilk 4 motordan birini alıp 2 sezon binmiştim. iyi bildiğim makine yani. arkadaşına güvenim tam. mt-07 üst hızlarda çok zayıf kalıyor. kesinlikle ikinci el bir mt-09 almalı arkadaşın. ayrıca görüntü ve kalıp olarak kawa z800 de tatmin eder.

bir yıl bunlara bindikten sonra 1000 lik bir makine alırsa görev tamamdır. biz de arkadaşının maceralarını merakla bekliyoruz. ara ara anlat lütfen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bir bitmediniz gitti, yaw arkadas, bununla ilgili yüzlerce konu açılmış forumda ve internette,adamlar hâlâ aynı seyleri sorup duruyor. Bunlarda suç yok kardesim. Suç bu tür sorulara hâlâ cevap verip açıklama yapanlarda.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı sarpgray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir bitmediniz gitti, yaw arkadas, bununla ilgili yüzlerce konu açılmış forumda ve internette,adamlar hâlâ aynı seyleri sorup duruyor. Bunlarda suç yok kardesim. Suç bu tür sorulara hâlâ cevap verip açıklama yapanlarda.
    sen bu cevabında bu konuya ve geçmiş benzer konulara yazmış ve yazacak herkesi zan altında bıraktığının farkında mısın!Suç neymiş.Cevap vermedik diyelim ne olacak almayacak mı sanıyorsun.

bu tür sorulara tekrar tekrar cevap vereceginize, link verin yada deyin ki kardeşim okumak araştırmak yerine neden tekrar tekrar soruyorsunuz, amaç sanırım birazda açıklama yapıp kendini tatmin etme.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Forum ortamindayiz,bırakın insanlar cvp vermek istiyorsa versin,istemeyen yazmasın. Çok basit,bakıyorum ilgimi çeken konulara,okuyorum sonra cvp yazıyorum veya yazmıyorum. Deneyin,hiçbir zorluğu yok.

Gelelim mt07 mevzusuna,öncelikle arkadaşınızın ölçülerine küçük kalacak bir motor mt07,kompakt ama güçlü makina. Boy,kilo olarak ufak kalır,ilk motor olarak ise zorlar,yorar. Size Inazuma öneriyorum. Elbiseli olanını veya naked olanı.
    Ari Gold bunu beğendi.

Ilk motor icin suzuki sv650sa olabilir ama yakiti cok.yamaha xj6 serisi olabilir hem ekonomik hem 4 silindir.Suanki piyasada bu paralara alinabilecek tek tercih bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:02 ----------

Kardes kendini niye kasiyosun cevap vermekle derdimiz yok.Aksine hosuma gidiyor.Bence sende katil fikir verki fikir sahibi ol.Önyargi iyi degildir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt-07 arkadaşına hafif gelir. hem kesinlikle boyut olarak da çok büyük bir motor değil. ben fuar için getirilen ilk 4 motordan birini alıp 2 sezon binmiştim. iyi bildiğim makine yani. arkadaşına güvenim tam. mt-07 üst hızlarda çok zayıf kalıyor. kesinlikle ikinci el bir mt-09 almalı arkadaşın. ayrıca görüntü ve kalıp olarak kawa z800 de tatmin eder.

bir yıl bunlara bindikten sonra 1000 lik bir makine alırsa görev tamamdır. biz de arkadaşının maceralarını merakla bekliyoruz. ara ara anlat lütfen.
    Neyaptin sen adami oldurucen z800 diyon aygir gibi makina sakasi yok ))
    Arkadasa dusum hp motor onermek daha mantikli

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    bu tür sorulara tekrar tekrar cevap vereceginize, link verin yada deyin ki kardeşim okumak araştırmak yerine neden tekrar tekrar soruyorsunuz, amaç sanırım birazda açıklama yapıp kendini tatmin etme.
    He dostum he aynen dediğin gibi

tolgakızılgü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üslubunu bozmadan nezaketle cevap veren arkadaşların hepsine teşekkür ediyorum tii ye alıp kasti yanlış yönlendirme yapanlarda var bizi beyinsiz zannediyorlar herhalde. Bu bir forum sitesi isteyen istediğini istediği kadar sorar! Sen istersen cevap verir istersen içinden küfür eder devam edersin kışkırtmanın bir anlamı yok sende pek bi bok değilsin hani aynı havayı soluyoruz artisliğin luzumu yok! Hepimiz bir ortak noktada buluşmuş bu ortamı kullanıyoruz kimisi yardım almak için kimisi bilgisini paylaşmak için kimisi de luzumsuz karmaşa yaratmak için burda sizlerinde hangi amaçla burda olduğu ap açık ortada!

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum ortamindayiz,bırakın insanlar cvp vermek istiyorsa versin,istemeyen yazmasın. Çok basit,bakıyorum ilgimi çeken konulara,okuyorum sonra cvp yazıyorum veya yazmıyorum. Deneyin,hiçbir zorluğu yok.

Gelelim mt07 mevzusuna,öncelikle arkadaşınızın ölçülerine küçük kalacak bir motor mt07,kompakt ama güçlü makina. Boy,kilo olarak ufak kalır,ilk motor olarak ise zorlar,yorar. Size Inazuma öneriyorum. Elbiseli olanını veya naked olanı.
    Tam yazacaktımki arkadaş yazacaklarımı yazmış MT-07 teknik olarak zorlar, fazla gelir, ebat olarak ise altında çok küçük kalır. Alması gereken tek motor inazuma.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)