Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Günde 3-4 km yol yapacak uygun fiyatlı sorunsuz Scooter

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bugün sabah rapor almak için gittiğim Sağlık ocağındaki göçmen doktor , kaskı görünce motor tavsiyesi istedi günde 2+2 , 4 km yapacak ama 1500-2000 tl dedi , başka markalar söylüyorlar ama onlarda 6-7 bin tl dedi bende çin motoru olur ama başını ağrıtır dedim (scooterlarla hiç ilgilenmediğimden) , araştırayım ama dedim.

Önerisi olan arkadaşlara bir danışayım dedim.Tavsiyesi olacak arkadaş olabilir mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Duke 200
    Motoran allegro. Ehliyet de gerekmiyor 3-4 km yol icin ideal yakıt Yok zaten.
    mgora bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün sabah rapor almak için gittiğim Sağlık ocağındaki göçmen doktor , kaskı görünce motor tavsiyesi istedi günde 2+2 , 4 km yapacak ama 1500-2000 tl dedi , başka markalar söylüyorlar ama onlarda 6-7 bin tl dedi bende çin motoru olur ama başını ağrıtır dedim (scooterlarla hiç ilgilenmediğimden) , araştırayım ama dedim.

Önerisi olan arkadaşlara bir danışayım dedim.Tavsiyesi olacak arkadaş olabilir mi ?
    Bence de 50cc mantıklı ama bütçe sorunu var , Cup mı önersem dedim Mondial Snappy X mi önersem dedim ama o da 2990 tl daha sigorta vb gelecek.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yürümesini önerin bence daha mantıklı. yağmurlu günlerde taksi tutsa daha az masraflı olur onun için.
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yürümesini önerin bence daha mantıklı. yağmurlu günlerde taksi tutsa daha az masraflı olur onun için.
    Daha çok trafikten kaçmak istiyor gibi geldi bana , birde şehrin Dış çeperlerinde ki yerleşim bölgeleri (Bu örnekte Başakşehir) ne bileyim bir Beşiktaş , Kadıköy gibi yürümeye müsait , yayalar düşünülerek yapılmış yerler değil.Büyük bir şantiye gibi daha çok.

nalpergok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 660 Sport
    O paralara çok güzel bi bisiklet alabilir..
    nines bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    elektrikli scooter alabilir.

Motosikleti
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elektrikli scooter alabilir.
    O benimde aklıma geldi , Yuki İosb'de olunca baktım ama onlarda genelde 3000 tl'den başlıyor bir öneriniz var mı ?

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    o kısa mesafe için bisiklet alması daha mantıklı ve sağlıklı olur tahminimce

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)