Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İki adet lastiğin 1600 lira olması

Motovento
    REKLAM ALANI

Koca 4 adet araba lastiği 250 lira iken, toplasan tek araba lastiği etmeyecek 2 lastiğe 1600 istemek nedir arkadaşlar ya. Sigorta yaptırırsın arabadan çok çıkar, eli yüzü düzgün ekipman almaya kalkarsın 2500 liradan aşşağı kurtarmaz, en ufak kazada binlerce lira grenaj adı altındaki laylon parçalarına para ödersin, bakıma gidersin sanki lamborghini gallardo bakımı yapmışlar kol gibi fatura çıkar, marş motorun bozulur 1750 lira ödersin ama bmw 520nin marş motorunun 360 lira olduğunu görürsün. Üstüne üstlük birde trafikte saygı görmez araçtan sayılmazsın, motora biniyorsun diye serseri damgası yersin. Napak ölek mi arkadaş?
    Shrieker, hyanax100, mhmtesk ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    Bunun yol sulamayı hizmetten sanan belediyeleri var, çalınma derdi var vs vs..
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayatında supercar lastik fiyatlarına bakmamış insan beyanatı, iyi geceler forum

Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatında supercar lastik fiyatlarına bakmamış insan beyanatı, iyi geceler forum
    her köşe başından supercar fırlıyo zaten, ferrariler, lambolar falan durduramıyoruz.

Motosikleti
    Tmax 530
    Durum motosiklet oldugunda fiyatlarin uctuguna katiliyorum ben de.
    En ufak ozel yikama yapan yerlere gittiginde 30 tl fiyat cikariyorlar. 2 adet far takimi aldim, takilisi dahil 850 tl.
    Koruma demiri alacagim; 750 tl.
    Radyator koruma aldik, 110 tl.

Sanirim motosikleti hobi araci olarak gosteriyorlar.(dogruluk payi var) Hobi oluncada fiyatlari arttirin, nasil olsa odeyen cikiyor deniliyor heralde.

Oturup, ne kadar cok harcama yaptigimi dusundugumde abartmiyorum şoka girdigim zamanlar cok oluyor. Ve nedense 'tamam artik baska birsey almayacagim' dememe ragmen, yeni bir sey bulabiliyorum hep.
    750 tl sinyal takimi icin gozum kapali alabiliyir olmama ragmen; 450 tl lik takim elbiseye 'cok paraymis' dedigim zamanlarim oldu.

Girdap gibi cekti bizi bu motor isi, cikamiyoruz
    Hakkimizda hayirlisi..
    Selcuk89 bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı acgh1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durum motosiklet oldugunda fiyatlarin uctuguna katiliyorum ben de.
    En ufak ozel yikama yapan yerlere gittiginde 30 tl fiyat cikariyorlar. 2 adet far takimi aldim, takilisi dahil 850 tl.
    Koruma demiri alacagim; 750 tl.
    Radyator koruma aldik, 110 tl.

Sanirim motosikleti hobi araci olarak gosteriyorlar.(dogruluk payi var) Hobi oluncada fiyatlari arttirin, nasil olsa odeyen cikiyor deniliyor heralde.

Oturup, ne kadar cok harcama yaptigimi dusundugumde abartmiyorum şoka girdigim zamanlar cok oluyor. Ve nedense 'tamam artik baska birsey almayacagim' dememe ragmen, yeni bir sey bulabiliyorum hep.
    750 tl sinyal takimi icin gozum kapali alabiliyir olmama ragmen; 450 tl lik takim elbiseye 'cok paraymis' dedigim zamanlarim oldu.

Girdap gibi cekti bizi bu motor isi, cikamiyoruz
    Hakkimizda hayirlisi..
    450 liraya takım mı olurmuş; soygun resmen!
    neobirzenci ve smtknc bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    valla tek tahminim otomobiller kadar satılmadığı için üretim azlığı zorluğu ve piyasası.arz talep meselesi yani.araba lastiği alsak 4 tane alıyoruz direk firma 4 4 satıyor.motorda ön başka arka başka 1 1 satılıyor yani.bir şey ne kadar çok satılırsa o kadar uyguna geliyor yani.motordan önce halada bisiklet sevdam var ama çok azaldı bisiklet lastkleride ciddi pahalı.geçen yaz continental taktırdım euro dolar bu kadar değildi indirimli hali 150 tl idi.şu an 250 tl bisiklet lastiği yani
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Tmax 530
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    450 liraya takım mı olurmuş; soygun resmen!
    450 liraya da yok zaten adam akilli. orasi ayri bir konu

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bakınız dolar : 3,55609924
    Bu fiyatların böyle olmasının en büyük nedeni fakir olmamız
    İkinci nedeni ise dobloya tampon almıyoruz Türkiye de az bulunan araçlar için parça satın alıyoruz satıcısı az olduğu için rekabet düşük rant yüksek

Mantıklı fiyatlar ile karşılaşmak istiyor isek YBR cbf vb motorlar tercih etmek gerekiyor
    mostro bunu beğendi.

Aynen motorsiklet hobi olarak gosteriliyor nedeni ise bizim pisirik insanlarimizin yaz gelince kizlara hava aticam sevdasiyla aldigi abart egsozlu motorlar yuzunden.Isin icinde gosteris varsa her zaman utulmeye mahkumuz.Halbuki insanlarimiz grcekten bunu bir tasit bir ihtiyac trafik ten kacmak ise rahat gitmek vs. Olarak gosterse fiyatlar da tabiki uygun olurdu.Ama iste insanimiz seviyor yaz geldimi tanidigi ustaya gidip abi soyle ara gaz yapcak makina varsa satsana banaaaa kizlara hava atcam mahalleli gorsun aaa ne kaaa guzel motorr desin diye bu haldeyiz.Fakirlik dolar falan hikayee deli gibi para kazaniyorlar...

Uyumaya devamm.....
    bursalıali bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lastik konusuna bakarsak, maliyet olarak muhtemelen araba lastiğinden daha maliyetlidir, amma can alıcı nokta bir senede üretilen lastik sayısı. Daha doğrusu satılan.
    Bi senede satılan tüm yedek parçaları da düşünebiliriz ayrı ayrı. Muhtemelen arabalar ile kıyaslanamayacak seviyede azdır.
    Çok olunca ucuz, az olunca paaağlı olur benim bilgim bu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Yerli malı Anlas almak varken..........

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Bu karada böyle yine insaflı bir de denize in bakalım bu vida mesela 5 lira tekneye mi lazım oldu ooo ozaman marine vida 50 lira hadi bakalım alma sanayide usta tabiki yaparız dur bakim... Denizde usta hallederiz yarım saate 3 gün yok adam ortada
    Salurbey bunu beğendi.

Cok haklisin malesef iste bunlar hep ulkeden kaynaklaniyor ama malesef genede seviyoruz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Doğru düzgün araba lastiği ile doğru düzgün motosiklet lastiği yakın fiyatlarda...
    Reşit bunu beğendi.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Mt-07 nin Sezonluk bakım+Zincir+Lastik=2200 e patladı bana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt-07 nin Sezonluk bakım+Zincir+Lastik=2200 e patladı bana
    Kaliteli sanayi motosiklet zinciri ve yerli üretim kaliteli anlas lastikle birlikte 1000 lirayı geçmez

TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hakli. motorcular zengin ne gecirebilirsek derdindeler. yokda bi r6 nin ne haddine orta sinif araba gibi 66 bin olmak? ederi 20-25 bin ama musteri sayisi az fakat yolunacak kaz gibi ne gecirsek kar. ben inanmiyorum bir honda civic ile 1000rr spnin ayni maliyettr uretildigune 4de bir meyal yok 6bir agirlik ve o arabadaki minik parcalarin aksesuarlarin %1 yok motorda. anlican motorcu buldun daya
    Pistonlar bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    vergiden vergi alınan bir ülkede normal bir durum, neden yadırgadınız ki..

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaliteli sanayi motosiklet zinciri ve yerli üretim kaliteli anlas lastikle birlikte 1000 lirayı geçmez
    anlas da bokunu çıkarıyor. yok neymiş michelinle kıyaslanıyormuş micheline yakınmış testlerde michelinden iyi çıkmış falan filan hikaye okuyup michelin in 1300 dediği aynı ebatlardaki lastiğe anlas 1100 diyor. niye anlas alacakmışım? aç gözlülük etmesinler önce
    Selcuk89 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)