Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

pulsar as 150 ile Gümüşhane'den İstanbul'a

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar AS 150
    Arkadaşlar sonunda başardım. gece 3 sularında çıktığım yolculuğum toplam 16 saat sürdü. İstanbul'dan arkadaşım beni bajaj pulsar avenger 150si ile Sakarya-Hendek'ten karşıladı ve birlikte İstanbul'a girdik. Ertesi gün ise birlikte İzmir'e gitmek için yola çıktık. Yani 2 gün içerisinde yaklaşık 1650km yol yaptım. Motorla uzun yolculuk yapmak g.. ister :D mecaz anlamda değil arkadaşlar :D

yolculuk sırasında başıma herhangi bir tehlike veya kaza gelmedi. Motorum bana mısın? demedi. Ciddi titreşim hissettim desem yalan olur. ama 150lik motorla 110-120 ile gidersen biraz fazla yakıyormuş onu öğrendik. Canım yolda çok sıkıldığı için tapagaz bir şekilde Gümüşhane'den İstanbul'a kadar 35 kuruşun biraz üzerinde yaktı. Fakat 512km olan İstanbul-İzmir yolculuğum ise iki kişi olmanın verdiği rahatlıkla 80-95 arasında ilerledik ve gerçekten bir depo benzinle (12 lt.) tamamladık bu yolcuğu. Can sıkılması konusuna gelince 16 saat çok sıkıcı bir sürü hele tek başınıza gidiyorsanız sıkıntıda artık -artık parmak uçlarımla gaz verme - ayak topuğu ile gaz verme -60la giderken depoya uzanıp kıçı rahatlatma vb. tuhaf hareketler yaptım lakin İstanbul-İzmir ise çok eğlenceli geçti çünkü iki kişiydik.

Arkadaşımla birlikte ilk motosikletlerimiz 2 ay oldu alalı böyle büyük bir yolculuğu tamamlamak özgüvenimizi artırdı. İkimizde bajaj aldık ve çok memnunuz. Sadece arada yandan daha afilli abiler geçince aklımıza "biz niye böyle basamıyoruz" gibi düşünceler gelse de başlangıç motorunun amacının bu olduğunu hatırlayıp sakinleşiyorduk. Şaka maka bajajında iyi reklamını yaptık :D Ekrem abi artık bir yan çanta ayarlar :D
    merak ettiğiniz başka şeyler varsa cevaplayabilirim. ayrıca 2 hafta kadar daha İzmir'deyiz buluşma veya gezi gibi bir etkinliğe katılmak isteriz. az fotoğraf çektiğim için kusura bakmayın.

Emrah M., Mengu16, kyagmur ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    35 kuruş nasıl yaktırdınız ? Maksimum 4 litre yakması lazım o da 18 kuruş eder en fazla.
    venox250 bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar AS 150
    3 defa baştan okudum sıkıntı olmasın diye hiç dikkat etmedim 35 kuruş yazdığıma 15 kuruş demek istedim. teşekkür ederim uyardığın için

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    helal olsun çok imrenirim şöyle gezilere ama hiç neticem yemez, inşallah bir gün bende cesaret edicem

Tebrik ediyoruz venox250; fabrikaya uğramanızı isterdim. Dönüşte de mutlaka beklerim.

Acizane tavsiyem biraz daha sabırlı ve biraz daha molalı sürün. Bir yerlere yetişmek değil, bir yerleri gezmek olsun maksadınız. Seyahatinizi çok zorunlu olmadıkça gündüz yapın. Avenger street 150 değerlendirmelerini de beklerim. Arkadaşınıza da selamlarımı sunuyorum...
    venox250 bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar AS 150
    çok sağolun Ekrem Bey. Forumda bu kadar aktif olmanız gerçekten çok güzel. Her iki motor için de biz teşekkür ederiz.

Malesef sadece küçük bir tur atma fırsatım oldu avengerla bu hafta sonu daha fazla sürüp yorumlarımı ilgili sayfada paylaşırım. Asıl amacımız çadırlı yavaş bir ege turu yapmak bu ağustosta. Tavsiyelerinizi dinleyeceğim kolay gelsin. Beğenen arkadaşlara da ayrıca teşekkür ediyorum.

As için arka taşıma demirini nereden temin edebiliriz? Ns inki uymazmı?

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ediyoruz venox250; fabrikaya uğramanızı isterdim. Dönüşte de mutlaka beklerim.

Acizane tavsiyem biraz daha sabırlı ve biraz daha molalı sürün. Bir yerlere yetişmek değil, bir yerleri gezmek olsun maksadınız. Seyahatinizi çok zorunlu olmadıkça gündüz yapın. Avenger street 150 değerlendirmelerini de beklerim. Arkadaşınıza da selamlarımı sunuyorum...
    Ekrem bey, Avenger'in keşke biraz daha büyük cc olanını getirtebilseniz. Ben çok beğeniyorum ama bu tarz bir motor en azından uzun yolda 110-120 rahat gidebilmeli. Şöyle pulsar 200 motoru gibi bir seçenek olsa süper olurdu. Emin olun öyle bir seçenek olsa çok daha fazla satar.

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Ne toto varmış be sende de hocam. :D hele ki o hızlar da yavaş yavaş gitmek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)