Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İyi akşamlar Motosiklet önerileri bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

300-600 cc arası en iyi fiyatının hakkını veren motosikletler hangileridir ? Belli bi tarz yok.Chopper ve cruiser harici.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Ninja 300 Dominar 400 CB500 YZF R6 CBR 600RR. Bi tık üstü MT07

Yok mu aralıkta dertsiz motosikletler?
    Benelli nin 302r'ı nasıl sizce?

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Rc 390 fiyatına göre zayıf biraz ama ikinci elden iyi bi tane yakalarsan seni idare eder

Mümkünse japon ya da italyan kardeşlerimizden

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Yamaha r6,kawasaki zx6r

Fiyat olarak 10.000 euro altında japon ve italyan bi öneriniz var mı ?

Motosikleti
    R25
    Bajaj 400 cüler gelecek diyecektim gelmişler bile, motor daha tr ye yeni geldi, kronik bi sorunu varmı yokmu, parça fiyatları, motorun gidişi vs nasıldır, kimse bilmeden öneri olarak yazıyor hemen..

Zaten japon ya da italyan olursa iyi olur.
    Bajaj 400 ün foruma baktım olumlu yorum az idi.Yok mu başka öneriniz 300 600 cc arası
    Çekik gözlü kardeşlerimizden.
    Yani az para verip güvenemeyeceğim bi markadansa,üzerine koyup beni yarı yolda bırakmayacak bi markayı tercih ederim

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    10.000 euroyu mis gibi sorunsuz japon varken hintli ye vermek ne derece bir ahmaklık olur orasını oturup tartışırız

direk öneri istemişsiniz, burada ki arkadaşlar çoğunlukla 4-5 motor arasından kıyaslama yaparak en iyisini içlerinden ayıklamaya alışıktır.

Sizin aklınızda bir motosiklet yokmu?
    Nerede kullanacaksınız? Günde nekadar yapacaksınız vs bütün bunlar önerileri değiştirir.
    Kimisi r6 der kimisi cross der kimisi de seyahat endurosu.

Zx636,ninja300,z900 ve en sevdiğim mt-09

Yani şehir içi kullanacağım fakat uzun yol da yapacağım ama her motosiklet ile uzun yol yapılabilir düşüncesindeyim.Bu yüzden net bi tür söylemiyorum.Ehliyet var.Bide avrupa da 300 cc altının karayolların da gitmesi yasak bu yüzden 300 cc üzeri istiyorum.Enduro,cross,chooper,cruiser istemiyorum.Beğenmiyorum.Benim aklımda var bazı motosikletler.Fakat buradakiler daha tecrübeli olduğu için en sorunsuz hangisidir,başlıktada söylediğim gibi öneri bekliyorum bi araştırmam oldu japonun hintliden daha iyi olduğunu biliyorum fakat az para değiller ve 300 600 cc arası parasının hakkını sonuna kadar veren motosikletler arıyorum.Ayda bir uzun yol yaparım şehirler arası fakat sadece enduro ile değil her motosiklet türüyle uzun yol yapılabileceği düşüncesindeyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

Var mı önerisi olan ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Bu cc aralığında var mı başka sorunsuz japon motosiklet ?

er6f xj6f olabilir

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Cbr600f 2016 modelini 5-6 bin euroya bulabilirsiniz

Motosikleti
    honda cb500f
    Cb500f deneyim azsa. Deneyim iyiyse mt07

Cb500f,cbr500r
    Huyu mulis
    Yatikiti tutumlu
    Tork desen tork var
    Bugün kadar formda bir tane motor arizasi yazan okumadım kornik sorunu yok ,
    Görüntüsü ne büyü ne küçük

Argoda bir tabir vardır sende ne e...ye ne g...ye geliyorsun derler ya. Bu hem e..ye hemde g..Mete gelir. Al güzel sur bakımı larini yap torunun da binsin denecek cinsten

Abi saol güzel açıklamışsın baktım bu aletlere fakat gözüme güzel gelmedi.
    Var mı başka önerin?
    Hem e..y hem g.. ye gelen ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

Bildiğiniz var mı şehir içi akan japon italyan naked supersport ?

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin omrun burda konu acip al(a)mayacagin motorlari sormakla gececek galiba.
    efendy06 bunu beğendi.

Bu sene sonunda alıcam da az para değil tam tarz da karar veremedim.Buradakiler daha iyi bilir hangi motor parasının hakkını
    verir ondan sorup soruşturuyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı motocross1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene sonunda alıcam da az para değil tam tarz da karar veremedim.Buradakiler daha iyi bilir hangi motor parasının hakkını
    verir ondan sorup soruşturuyorum.
    kime göre neye göre hak eder?
    konfor yakıt kalite hız gösteriş herkese göre kriter değişir hocam.sen yine tavsiyeleri al tek tek hesapla kitapla araştır derim.10bin euro demişşsin max sanırım zaten kıyamet kadar motor var.onu bunu geç bana model söyle dersen mt09 yeni kasa sanırım ucu ucuna denk gelicektir.onun dışında 2017 ninja 650 z650 modellerinede bakabilirsin.mt07 zaten üst cc segment lideri.honda cb650 cbf650 suzuki gsx s750 yada sv650.ben bu motorlara bayılıyorum fiyatını hak eder etmez o sana kalmış ama bunlar gibi daha nicelerini sayarız zaten.tabi bu saydıklarım gayet uzun kmlerce deneyim kazanmış adamların motoru.bu güçlerde hiç motor sürmedim max 250 300 cc falan sürdüm dersende cbr500 kawasaki z300 yeterli olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)