Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tvs Apache Rtr 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese iyi günler
    Önceden motoran cbs 150 sahibiydim internette yapmis oldugum arastirmalar ile rtr150 aldım. Motorun cekisi falan harika ancak duz yolda 4. Vites 92-95 km arasi giderken 5. Vitese attigimda hiz degismiyor birde hafif yokuslari cikarken hizli girmeme ragmen hizi dusuyor yokusu duzledigimde ise hiz artmiyor aksine yine dusuyor. Bunun nedeni ne olabilir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    düzlükte 5. viteste 120 yi göremiyorsan bir tuhaflık vardır hafif yokuşta olsa hız düşer ama hızının artmaması yine tuhaf sebebi ne olabilir bilemiyorum ne zaman bakıma girmiş en son?

120 yi gectim 100 ü bile 2 kere gectim. Gittigim yolu hergun sabah aksam kullaniyorum.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    On disli 13 arka 44 olacak orjinali dislilerle oynanmışsa olabilir. Buji hava filtresi ne durumda ve tabi ki karbüratör ve diyafram da kontrol edilmeli.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    110 kiloyum düzlükte rahat 115 görüyorum. bakılacak yerler belli, karbüratör diyaframı bu motorun aşil topuğu kontrol ettir. sonra buji orijinal olacak ngk falan boşver orijinalde bosch çıkıyor. sonra hava filtresi, sübap ayarı, karbüratör ayarı olarak baktırabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler