Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gözlemlerinizden yararlanarak 250'lik motor tavsiyesi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    ss motor alacağım 17-18 bin bütçeyle fakat boyum 1.90 sizce hangi ss daha uygun olur fikirlerinizi almak istiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    o boya gelen zaten bildiğim 2 motor r25 cbr 250.diğerleri baya ufak kalır o boya.çok fazla seçeneğin yok zaten o boyla

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    tam ss değildir ama bi inazuma f bakın...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    İnşallah birgün
    Hyosung gtr 250

Hoyosung gt 250 yada MT 25

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Boyum 190 kilom 100 daha once bu basliktan bende actim. Tum motorlari test ettim tnt 250 yada hyosung disinda hicbir motor alamazsin altinda bisiklet gibi kalirlar. Hele hele mt 25 diyenler varya onlarin boyu maximum 170 dir 😂

Tnt 250 ve gt250r kasa boyutu olarak 600cc kadar.
    Arkadasimda mt07 var benim motorumla ayni ebattalar.. resim ceker koyarim istersen.

dostum benelli tnt 250 yi tavsiye ederim motor full ağırlık ebat olarak ta ideal 30 hp civarı motor seside doyurucu fiyat olarakta diğerlerinden iyi,.

1.87 yim bende TNT 250 kullaniyorum..Direk Tnt bak

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Konuyu Tnt'ciler basmış

Alıntı Fat!h33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu Tnt'ciler basmış
    Benim tnt motorum yok ama bu aralar mercek altına aldım ne yani hep yamaha hondamı diyecez papağan gibi...
    Capitao_3 bunu beğendi.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    hocam ilk motorun değilse ve zevk için alıyorsan 2006 model civarında 600cc motorlara bak derim. piyasadaki 250cc motorların racing yanı olmaz. (R125 kasa ve oturuş pozisyonu itibari ile hepsinden racing ) 250cc tek avantajı benim için az yaksın gösterişli olsun ucuz olsun şehir içi şehir dışı aktif kullanayım dır. Bu saydıklarımda Racing çakması CBR250 den başkası değildir. Hintli olarak ta RS200 var.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Tornado 302 R öneririm tabi gelirse :D
    Capitao_3 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ninja 250 SL
    KawaZ300 bunu beğendi.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı Nemms adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al benden de o kadar

Alıntı MoRFy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ilk motorun değilse ve zevk için alıyorsan 2006 model civarında 600cc motorlara bak derim. piyasadaki 250cc motorların racing yanı olmaz. (R125 kasa ve oturuş pozisyonu itibari ile hepsinden racing ) 250cc tek avantajı benim için az yaksın gösterişli olsun ucuz olsun şehir içi şehir dışı aktif kullanayım dır. Bu saydıklarımda Racing çakması CBR250 den başkası değildir. Hintli olarak ta RS200 var.
    Racing nedir arkadasım? acıklarmısın ve racing motor aldın nerde kullanıcaksın can sağlığı ile bilgin varmı herhalde cok tecrübelisin bu konuda.Benim daha önce tecrübem oldu.Suanki piyasaya bakarak en mantıklı olanı secmesi için yardımcı olmamız gerekir at gözlüğü ile bakarak ve önyargılarla insanlara yardım edemezsin.Bırakın artık fanatikliği yeni adam için her motor arabadan cok iyi gelir.

Motosikleti
    kawasaki z300 (2015)
    daha önceden en az 10000 km tecrüben varsa bence aradığın kan z300 de hem kaslı hem alçak sele boyu uzun göstermiyor absli ve tork güç olarakta seni üzmez sevindirir sadece parçaları pahalı ikinci el piyasası çok iyi r25 ler o paraya dolaşırken naked al pişman olmazsın

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    Alıntı c3y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Racing nedir arkadasım? acıklarmısın ve racing motor aldın nerde kullanıcaksın can sağlığı ile bilgin varmı herhalde cok tecrübelisin bu konuda.Benim daha önce tecrübem oldu.Suanki piyasaya bakarak en mantıklı olanı secmesi için yardımcı olmamız gerekir at gözlüğü ile bakarak ve önyargılarla insanlara yardım edemezsin.Bırakın artık fanatikliği yeni adam için her motor arabadan cok iyi gelir.
    dostum yazıma direk şu 2 kelime ile başladım. ilk motorun değilse ve zevk için alıyorsan dedim. 2. motor yada 10. motor yada 50.000 - 100.000 km ile ölçülmez hangi tarz motor kullanacağın yada nekadar tecrübelendiğin. tecrübe + bilgi + kendine güveni varsa ( cahil cesareti değil ) ben seçenekleri önüne koydum.
    ss motor alacağım 17-18 bin bütçeyle fakat boyum 1.90 sizce hangi ss daha uygun olur fikirlerinizi almak istiyorum.
    şu cümleden de adamın ilk defa motora bineceğini ben bilemem. sizin tecrübenizi kendi tecrübemle karşılaştırmam. lütfen sizde beni kendinizle kıyaslamayın tecrübe kousunda. bu iş gönül işi yetenek işi. ne ben sizin geçmişteki tecrübe ve 2 teker eğitim düzeyinizi bilebilirim nede siz benim.
    iyi formlar dilerim...
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    I live my dream life.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı tian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR500R var o bütçeye 250cc nedir ya )hem yeterince iridir. Ufak durmaz
    fiyat olarak da o fiyatlara ABS'li bulabilirsiniz.
    Dostum sıfır almak istiyorum nedendir bilmem ama araba gibi güvenemiyorum motorların ikinci eline
    Alıntı Capitao_3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyum 190 kilom 100 daha once bu basliktan bende actim. Tum motorlari test ettim tnt 250 yada hyosung disinda hicbir motor alamazsin altinda bisiklet gibi kalirlar. Hele hele mt 25 diyenler varya onlarin boyu maximum 170 dir ��

Tnt 250 ve gt250r kasa boyutu olarak 600cc kadar.
    Arkadasimda mt07 var benim motorumla ayni ebattalar.. resim ceker koyarim istersen.
    Tntye pek ısınamadım fakat gt250r boyumuz için ideal gibi.. gt ile cbr arasındada göxle görülür bi fark var gibi sanki?
    Alıntı c3y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum benelli tnt 250 yi tavsiye ederim motor full ağırlık ebat olarak ta ideal 30 hp civarı motor seside doyurucu fiyat olarakta diğerlerinden iyi,.
    C3y sağolasın dostum fakat tntyi beğenemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:48 ----------

Alıntı Nemms adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senden duydum çok temiz alete benziyor fakat detaylı bilgi bulamadım hacı fiyat vs

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fat!h33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu Tnt'ciler basmış
    Eee Hep YBR'ciler mi gelecek? Biraz da Benelli'ciler gelsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)