Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Disk kilitleri karmaşası

Motovento
    REKLAM ALANI

1 seneden beri mts alarmlı disk kilidi kullanıyorum, ama piyasada satılan bütün mts kilitlerinin anahtarı hepsinin birbiriyle aynı diyolar.

karşılaştıran deneyen varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Cidden böyle birşey varsa bu durum çok kötü. Bende aynı markayı kullanıyorum.

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    hepsi aynı anahtar hocam açıyor aynı kilidi bizzat denedim maalesef :(

Ben kullanmiyorum cok zahmetli bisey ayrica birde unutup diski kiriyorlar kendi salak bir arkadasimda var bunu yapan ama hala kullaniyor, bunlarla ugrasicaginiza alarm+gps takin tamamdir

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    şöyle bir anımı anlatarak cevaplayayım;

bende iki motosiklet var.

gerçi artık o ikisi yok başka ikisi varda o konu başka;

şimdi olay zamanında A motorumla eve gelmiştim. disk kilidini taktım. sonra diğer motorumun yerini değiştirmek istedim, sabha çıkarırken zorlanıcam diye onu öne alayım dedim. onda da disk kilidi var. ikisi de aynı ürün aynı marka MTS. ben fark etmeden A motorumun anahtarıyla o disk kilidini açmaya çalıştım epey. açamadım. ulan dedim wd40 falan sıkayım düzelsin. yok arkadaş açılmıyor. en sonunda yanlış anahtarla açmaya çalıştığımı fark ettim. diğer motosikletin anahtarını kapıp onunkiyle açtım.

yani demek istediğim bendekiler birbirine uymuyor.

Anahtar ebatına bakarsak hocam ya 2 çeşit var satılan , çünkü hepsi aynı görünüyor.

kopyalanmaz anahtar(kodlu anahtar) abus disk kilitleri güzel görünüyor. ama 600 gayme.

kopyalanmaz ve sağlam disk kilidi önerisi varmı acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:14 ----------

güncel......

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)