Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4 kisilik intercom meselesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Arkadaslar yazin 4 kisilik grubumla karadeniz turu ve batum turu yapacagiz tabiki yol uzun ve iletisim cok onemli!!! Bu yuzden İnterkom ariyoruz ancak 4 kisi ayni anda konusabilicegi bi intercom bulamadik malesef.Forumda illaki grupca gezi yapan veya urun kullanan motorcu kardeslerimiz abilerimiz vardir bu konuda yardimci olurlarsa seviniriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    4 kişi aynı anda konuşamaz o intercomla. 6 kişiye bağlanabilir ama sadece 1 kişi ile konuşabilirsin.

Aynı anda 4 kişi kullanacaksanız ve bütçenizi biraz yüksek tutarsanız scala rider, mindland gibi ürünleri alabilirsiniz.
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Interphone sport veya tour ama fiyat yüksek. Bende sport modeli var , dün sordum 1000 tl dediler. Tour daha pahalı 300 tl fln

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Cep telefonu operatörlerinin sanki böyle bir hizmeti vardı diye hatırlıyorum; hem de yıllar önce, yılan oyunlu nokialar zamanında; taksiciler özellikle kullanıyordu... bas konuş muydu neydi ...

Bas konuş diye yazınca çıkıyor; reklam olmasın, tüm operatörlerde var hala böyle bir hizmet... İşinizi görür mü ayrı ... Ama böyle bir şey var...

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    TeamSpeak üzerinden kullanılamazmı.Bir odaya girersin konuşursun.Muhtemelen deneyen olmuştur ama hiç duymadım aktif kullanan.

akjenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250 (15)
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 kişi aynı anda konuşamaz o intercomla. 6 kişiye bağlanabilir ama sadece 1 kişi ile konuşabilirsin.

Aynı anda 4 kişi kullanacaksanız ve bütçenizi biraz yüksek tutarsanız scala rider, mindland gibi ürünleri alabilirsiniz.
    acaba bu intercomu sadece bluetooth kulaklık-mikrofon niyetine telefona bağlasak, sonra da telefon üzerinden Capitao_3 arkadaşın verdiği linkteki App(intercom) üzerinden kullanarak eşzamanlı olarak 1 den fazla kişiyle konuşulabilir mi? uygulamayı zamanında denemiştim güzel çalışıyor ancak telefona kabloyla bağlı olmak hoş değil bence. normal bluetooth kulaklıklar da balaklava ve kask nedeniyle mikrofon açısından sıkıntılı olur gibime geliyor. ayrıca boyut olarak kaskın içinde ne kadar kullanılabilir bilemiyorum. bu aliexpress intercomlarını bu şekilde kullanmayı deneyen var mıdır acaba?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)