Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İnsanlar bu kadar mı salak yerine konuluyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr 125 r(satıldı)
    Antep'e anlasdıgımız galerileri arayıp soruyorum ilandada kazasız yazmasına ragmen adamı 4 kere aradım farklı sebeplerden her defasında soruyorum abicim kazası değişeni varmı? Yok diyor yok diyor
    Neyse yarın gidecem diye bilet almak üzere evden cıkacam plakayı sorgulatıyorum 600 tl hasar kaydı arıyorum satıcıyı diyorum kardeş kazasız belasız dedin motorun plakasından hasar kaydı var adam gayet normal bi şekilde ne kadar diyor yahu biraderim sen bana kazasız demedinmi hiçmi düşünmüyorsun bu adam sorgulatacak araştıracak ki galericisin yüz olmazmı insanda biraz dedim biraderim nekadar oldugunun önemi varmı sen bana kazası yok demedinmi yine ne kadar diyor 600 tl dedim ayıp dedim ya insan biraz utanır ne dese beğenirsiniz
    -Kapat la telefonu
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özgürgenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    Bu devirde dürüst insanları zor bulursunuz hepsi para gelsin de nasıl olursa olsun peşinde bende bu şekilde motosiklet aldım 1000 tl gitti maalesef sen önceden uyanmış sın bana ders oldu

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Sen almazsan başkasına nasılsa satarım ben bunu diyor. Enayi gözüyle bakıyolar millete.

He şu da var. İkiye bölünmüş arabayı iki farklı arabadan toplayıp satanları görünce 600tl çok bişey değil gibi görünüyo.

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Şu motosiklet alışverişinde (aslında arabada da durum aynı) ilanından konuşmasından kıllandığın motora hiç yaklaşmamak lazım
    Böyle gırtlağa kadar dolu, ilk gelen alır gibi şeyler yazıyorsa bakmaya bile gerek yok
    Bide adam ilk gelen alır yazmış ilan çıkalı onca zaman olmuş hala duruyor. Şaka gibi
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr 125 r(satıldı)
    Derdim 600 tl de değil normal bir satıcı olsa derim ürününü satmaya çalışıyor galericisin bi ismin var ayıp yani

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Virgül (,) kullansaydın keşke hocam, anlayabilmek için ayrıca çabaladım.

Konuya da katılıyorum. Bu daha iyi bile sayılır. 600cc merakıyla tanıdık (!) birinden motor almaya kalkan arkadaşım 1 aydır yolladığı parasının geri gelmesi için adama dil döküyor. Motoruda almaktan vazgeçtiği için el elde baş başta kaldı.

Sıfır almak çok mantıksız diye düşünüyordum ama az çok fiyat sorup model baktıkça daha da mantıklı gelmeye başladı.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Zten artık sıfır ıle ıkıncı el fiyat farkı hıc yok hatta ıkıncı el fıyatının sıfırındn daha yuksek oldugu bır donemdeyız. Olabildigince sifirina yonelmek lazim benim kanaatime gore.

Suc bizde motorsiklet ifşa köşesi açıcaksın kazalı motor bulan plaka şasi resim yükleyecek insanlar buraya girip kontrol ettikten sonra bakıcak ilanlara ama yok onu yaparsan devletin bir merci sana karışır veya galericiler sataşır bizim ülkee adam olmaz nedeni baştakiler değil biziz.....
    espresso bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    galeriden motor alınmaz
    benjaminbey ve vdeger bunu beğendiler.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hemen her motosiklete kapılma.

Daha önce açtığın konuda da bir çok arkadaş sabret şeklinde telkinde bulunmuştu sanırım.

Adana da bile çıkabilir aradığın motor.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Galericideki mod şu gözünün içine baka baka yalan söyler.Yersen..Astra bakıyoruz biradere bir galeride bulmuş gidip bakarmısın dedi.Galericiyle konuştum servisten randevu aldım expertiz yaptıracağım şu saate şuraya getir dedik.Adam aracı getirdi lifte aldık 30 uncu saniye usta dediği bu araç yandan sağlam kaza yapmış yan maşbiyerler bile değişmiş alttada maşbiyerin ilerisndeki bölgelerde bile ezikler görünüyordu.Galerici arkadaşa ne bu dedim hani kazasızdı yok bende bilmiyordum anlaşalım şu fiyat olsun filan dedi bırakıp çıktım aracı orda.

Motosikleti
    Cbr 125 r(satıldı)
    Alıntı Quad87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Virgül (,) kullansaydın keşke hocam, anlayabilmek için ayrıca çabaladım.

Konuya da katılıyorum. Bu daha iyi bile sayılır. 600cc merakıyla tanıdık (!) birinden motor almaya kalkan arkadaşım 1 aydır yolladığı parasının geri gelmesi için adama dil döküyor. Motoruda almaktan vazgeçtiği için el elde baş başta kaldı.

Sıfır almak çok mantıksız diye düşünüyordum ama az çok fiyat sorup model baktıkça daha da mantıklı gelmeye başladı.
    telefondan yazmıştım o hışımla kusura bakmayın telefondan yazmayı pek sevmem

R3dBull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Galeriden araç almicaksin kardeşim, bayii den alırken bile iyice bak çizik varmi diye bu devirde kimseye güvenmicen

Motosikleti
    Cbr 125 r(satıldı)
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen her motosiklete kapılma.

Daha önce açtığın konuda da bir çok arkadaş sabret şeklinde telkinde bulunmuştu sanırım.

Adana da bile çıkabilir aradığın motor.
    yok hocam 1.5 aydır arıyorum zaten çevre illerdeki tüm illerdeki ilan sahiplerini aradım neredeyse. çoğu söylüyor şurada busu var şusu var yine antep de aradığım bir kullanıcı şöyle dedi taktir ettim ; benim motorumda şu kadar hasar kaydı var dedi bende hocam temiz arıyorum kazasız dedim ben sormadan antepde 2 tane repsol var 2 side sanayiden çıkma para etmez onlara hiç bulaşma hocam dedi selamlaştık çıktık hani anlamsızlandırdığım olay parasında pulunda değil bu adam motor alıcısını bu kadarmı salak yerine koymuş hasar sorgulatmıyacak diye hiç bir şeyi yok diyor 4 kere aramama rağmen..
    buradanda sesleniyorum adana'ya getirebilecek temiz 2014 üstü cbr alabilirim

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    MOtosikletin en büyük handikapı da ekspertiz yapılamaması. Ankara İstanbul gibi yerlerde yapılabilir belki ama küçük illerde bunu yapacak oek kimse yok. İşimiz plaka sorgulatmaya kalıyor malesef. Eğer kullanıcı da motoru çok iyi değilse parasını veriyor sigortayı devreye bile sokmuyor. Haliyle hasar kaydı da olmuyor.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı 125RveHemşir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derdim 600 tl de değil normal bir satıcı olsa derim ürününü satmaya çalışıyor galericisin bi ismin var ayıp yani
    hadi gel şu adama insanlık dersi verelim
    125RveHemşir bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr 125 r(satıldı)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi gel şu adama insanlık dersi verelim
    aslında istedim vermeyi son aradığımda ayıp değilmi kardeşim bir isminiz var diyecekken ''kapa la telefonu demesi'' noktayı koydu kanaatımca

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla imkaniniz varsa hic bu galerici, komisyoncu, araci vb. muesseselere bulasmadan ya sifirini alin, ya da tanidiktan, guvendiginiz, bildiginiz araci alin.

millette ne vicdan kalmis, ne seref. bin lira komisyon icin yapmayacaklari sey yok. rahat ta uyuyor bunlar ha, biz olsak ic sesimiz yer bitirir bizi. cokeriz.

para bu kadar on planda olmamali ya, seref, namus, durustluk, haysiyet gibi erdemler en yuksek mertebede olmali. gerekirse kuru ekmek yiyeceksin ama bir baskasinin hakkina tecavuz etmeyeceksin. bu kadar basit.
    125RveHemşir bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı 125RveHemşir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antep'e anlasdıgımız galerileri arayıp soruyorum ilandada kazasız yazmasına ragmen adamı 4 kere aradım farklı sebeplerden her defasında soruyorum abicim kazası değişeni varmı? Yok diyor yok diyor
    Neyse yarın gidecem diye bilet almak üzere evden cıkacam plakayı sorgulatıyorum 600 tl hasar kaydı arıyorum satıcıyı diyorum kardeş kazasız belasız dedin motorun plakasından hasar kaydı var adam gayet normal bi şekilde ne kadar diyor yahu biraderim sen bana kazasız demedinmi hiçmi düşünmüyorsun bu adam sorgulatacak araştıracak ki galericisin yüz olmazmı insanda biraz dedim biraderim nekadar oldugunun önemi varmı sen bana kazası yok demedinmi yine ne kadar diyor 600 tl dedim ayıp dedim ya insan biraz utanır ne dese beğenirsiniz
    -Kapat la telefonu
    Kardeş her işte bir hayir vardir,validen zaten razi gelmemişti,ne motorlar çikar karşina takma kafana rahat ol,en buyuk derdin bu olsun,para varsa yancikta(cepte)motor oynar altinda..kal sağlicakla..

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    galeriden bedava mal vermedikten sonra para verip kürdan bile alınmaz. Alayı 3 kağıtçı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)