Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İnsanların Küçük cc hor görmesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    superboycu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cümleten selamun aleyküm.
    Geçen hafta başıma gelen olaylardan birini sizinle paylaşmak ve düşüncelerinizi almak istiyorum.
    Çalıştığım şirkette motosiklet kullanan çalışanlar var coğu 250cc üstü ve ktm , yamaha , honda kullananlar , iş çıkısı üzerime eldivenimi montumu dizliğimi kaskımı taktım ve bi grup geldi sende ne var dediler bende mondial 100mg superboy var dedim ve hmm bu kadar giyinme e gerek yoktu diyip kapının oraya gittik ben motoruma onlarda motoruna bindiler ve şöyle aşalayıcı gözlerle izlediler , demek istediğim daha öncede bu tarz tepkilerle karşılaştığım oldu fakat insanların bu şekilde üstelik motosiklet sürenlerin böyle tepki göstermesi beni üzdü siz ne düşünüyorsunuz böyle insanlara karşı , ( ne yani düşük cc diye ekipman giymeyekmi ) diyesim geliyor.
    Huysuz Motorcu Kanalımıza Bekleriz.

https://www.youtube.com/channel/UCvsLi-1RBIWxn1uPgG0t3qw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Kaedes bu isler boyle ya.1000liklerle 600luklerde 250 likleri kazimaz.250 likler 100lukleri 100 lukler ve tumu cg cileri kazimaz.kisir dongu gibi.dun manisa yaptim.yolda bisuru motorcuya slm verdim.slamima tek karsilik veren benim motorun aynisiydi.ekipmani baskalari icin degil kendimiz icin giyiyosak sikinti yok.takilmamak lazim

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben şahsen R1 süren adamı da ciddiye almıyorum ekipmanı olmadığında. Ekipmanı varsa da hep selam vererek geçerim motorun ne olduğuna bile bakmam. Olay cc de değil kafada bitiyor.
    Salurbey, Ari Gold, zabuzaretta ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bunlar kız da vermezler 100cc motosikleti olana...

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vermezler tabi.Bu kızı almana gerek yok 100lüğe göre kız al derler.Bubarada saat kaç orda ya.

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    İnsanlıktan nasibini almamış arkadaşlar işte ...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkler ölsün 5.0 lt mustang den selamlar

motosero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial xtreme max 200
    Abi ne takiyon bos ver. Veren allah bir gun alir.kimseyi horgormeyeceksin bu dunyada..asil insanlar azdir dunyada.hic takilma .gerisi sonradan gorme. maasli calisip 250 lik motorla havami atilirmis.
    espresso bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Aynı şeyi birçok kez yaşıyorum.
    Şehir içi için 2008 model YBR zevk olarak ta r1 kullanıyorum. YBR ile full deri dainese kıyafet ile trafiğe çıktığımda herkes aşağılayıcı gözlerle bakıyor. Motorcular desen altında CBR 250 olan üniversite bebeleri gaza gelip ışıktan kalkınca redline ile vites değiştirerek bana fark atıyor. Benden bir tık yukarı da motosiklet sürücüleri genelde hiç bakmıyor. Tabi arada versys650 vstromcu abiler selam veriyor ama onun dışında saygı görmüyorum.

Yalnızzzz, r1 ile çıkınca litrelik 4 silindir + two brothers egzoz ile tüm gözler üstümde oluyor. Çenesi açık kask giyen hatunlar bile ışıklar da gülümsüyor.

Vallahi heryerde para konuşuyor sevmiyorum bu dünyayı ve sahte insanları
    Onur34, bilirkişi ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Gardaş kask'tan başka birşey takma kafana...
    shruikan ve esbabsız bunu beğendiler.

Arkadaş,geçen gün açılan, scooter kullananlar neden küçümseniyor konusunu almış kendisine uyarlamış, kanal reklamida yapmış gitmiş.
    Millet de adama teselli veriyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Babadan oğula nesil onlar takma. Ekipmansız motosiklete binmek, korunmasız ilişkiye girmek demek, ne olacağı hiç belli olmaz.

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Eski_kasa ve esbabsız bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yolda kalınca senden yardım isteyecekler. iki gün mahçup olup normale dönecekler

Motosikleti
    150-100-49cc
    İnsanlardan hoşlanmıyorum,mobilet kullananda hayabusa kullananda bir gözümde. Yeterki aklı başında kullanıp ekipman giymiş olsun. Bizde de 7 senedir çinli motoran mt150 kullanıyoruz. Şehir içinde işimizi fazlasıyla görüyor. Arada uzun yolda yapıyoruz onda da yetiyor. Ne yani gidip hava olsum diye şehiriçinde kullanmalık 1000lik mi alalım?

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı superboycu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten selamun aleyküm.
    Geçen hafta başıma gelen olaylardan birini sizinle paylaşmak ve düşüncelerinizi almak istiyorum.
    Çalıştığım şirkette motosiklet kullanan çalışanlar var coğu 250cc üstü ve ktm , yamaha , honda kullananlar , iş çıkısı üzerime eldivenimi montumu dizliğimi kaskımı taktım ve bi grup geldi sende ne var dediler bende mondial 100mg superboy var dedim ve hmm bu kadar giyinme e gerek yoktu diyip kapının oraya gittik ben motoruma onlarda motoruna bindiler ve şöyle aşalayıcı gözlerle izlediler , demek istediğim daha öncede bu tarz tepkilerle karşılaştığım oldu fakat insanların bu şekilde üstelik motosiklet sürenlerin böyle tepki göstermesi beni üzdü siz ne düşünüyorsunuz böyle insanlara karşı , ( ne yani düşük cc diye ekipman giymeyekmi ) diyesim geliyor.
    insanlar her şeyi hor görüyorlar ve karşısındakini aşağılıyorlar çünkü kendileri aşşağılık olduğu için bunu bastırmak adına karşıdakini aşağılıyorlar.

millet kafayı yemiş hiç bu mevzuyu düşünmeyin bile, daha öncede söyledim çok ahlaksız terbiyesiz saygısız bir topluma sahibiz.

hani nutella reklamındaki gibi kaslı biri olup o motora binseniz o zaman hayran kalırlar ve onlarda 100mg superboy almak isterler ne bilim aga :D özenti halkımız özenti! kişilik yok ulen anla işte

dünyalılardan tiskiniyorum

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25
    Salla gitsin istediklerini düşünsünler , desinler... Ben 1000likte olsa 1000lükte olsa ekipmanı olmayan adamı ciddiye almayı bırak salağa bak diyorum. Ama ekipman giyene herzaman saygım vardır. Burada 100lük motora full ekipman binen bir abi var her gördüğümde helal olsun diyorum.

A.Yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    Daha demin bi dugun konvoyuna eslik edip geldim. En dusuk cc de bendim bi de kanuni seyhanli bi arkadaş vardi. Konvoyda 600f de vardi. Sakayla karışık girgir yaptik ama kimse bizi hor gormedi.Hatta gelini almaya giderken cocuklardan biri benim motoru begendi dedim oglum kuba lan bu bak pulsarlar var cbr var onlara bak yok abi bu daha güzel dedi ben de sasirdim :D İnsani bozmak kolay gerek yok bos insanlarla ugrasmaya. O birazda kafada bitiyor. Muhatap olmaniza gerek yok. Bilinçli olarak suruyosunuz daha iyisi var mi.

Ben onları çocukluğundan beri tanırım . Hepsi lise 1 e giderken 1000rr ile başlamıştı motosiklete

O motor fazla değil mi o beyine? diye sormalıydın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)