Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rks Outlook 150 aldım fikirlerinizi bekliyorum Yeniyim

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba motorsiklette yeniyim bu ilk motorum sıfır aldım motor deneyimim var sormak istediğim şu bu motoru almakla iyimi yaptım kötümü kulanan arkadaşlar varsa nekadar memnunlar fikirlerini almak isterim ben alırken çok sağlam motordur iyi yaptın çin malından uzak dur zaten gibi konuştular daha bugün aldım 23km falan yaptım motor çok seri hafif bir gazda motor uçuyo birde şunu öğrenmek istiyorum sıfır bir motor alırken yanında kullanma klavuzu falan veriyolarmı bana vermediler birde bu sıfır motor altıktan sonra farkettim en ufak tırtıklı yolda bile gösterge panelinin iç kısımlarından tıkırtı geliyor aşırı bu neyden kaynaklanabilir sorunlumu yoksa normalmi yarın aldığım yere gidip faturasını kestiricem ruhsat plaka çıkartıcam akşam geç saate denk geldiğinden yaptıramadık yardım ve fikirleniz için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    alınmış alınmış ötesi berisi siz onu üzmezseniz oda sizi üzmez ayrıca oyle denildiği gibi çok kötü bi motor da deil.kullanma klavuzu elbette verilir unutulmuştr veya kaybetmiş olabilirler.

HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    ÖNCELİKLE HAYIRLI UGURLU OLSUN GÜLE GÜLE KULLAN ALDIGINIZ MOTOR BENİM MOTORUN BİREBİR AYNISI BENDEKİ KEEWAY OUTLOOK 150

RADYÖRÜNÜN İÇERİSİNDE SUMU YOKSA ANTFİRİZMİ VAR KONTROL ETTİR SU VARSA KOMPLE BOŞALTTIRIP ANTFİRİZ KOY KOYMAZSAN HARARET YAPABİLİR İKİNCİ MEVZU İSE YOLDA GÖZÜN HARARET GÖSTERGESİNDE OLSUN TERMOSTAD'LARI ÇOK GÜVENİLİR DEGİL BEN ARIZA YAPIP 2 SEFER DEGİŞTİRDİKDEN SONRA KOMPLE SÖKTÜM ŞUAN TERMOSTAD'SIZ KULLANIYORUM

Benim asıl aklıma takılan gösterge panelinin iç kısımlarından çok aşırı tıngırtı geliyo bu normalmi

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    Hayirlisi olsun kazasiz belasiz kullanin inş kore malimi oluyor? Fazla sikiştirmayin kitapçiği bayiden isteyin vermediyse garantiyi onaylatin benzini hep biyerden almaya çaliş bakimlari zamaninda yaptir ve rodaja uy kitapçikta yazar.

Motosikleti
    Yamaha Xenter
    BENİM MOTORDANDA GELİYODU HİDROLİK YAGIN KONULDUGU YERE KÜÇÜK Bİ GEÇMELİ LASTİK KOYDUM KESİLDİ

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Aklımda olan motosikletlerden birisi. Kullandıkça yorumlarınızı yazarsanız sevinirim. Yol tutusu rodaj sonrası max hızı, ortalama yakıt tüketimi. Zırıltıya gelince muhtemelen montaj esnasında ön kısımda olan soketlerden birini dağınık bıraktılar ve oda kadranın alt kısmına yada plastik aksama değiyor. Almaya niyetliyim yorumların benim için değerli. Malum kullanıcısı pek yok.

Ben cok hiz yapan biri deilim ve dedigim gibi ilk motorum ama daha oncede deneyimim var motora gelince ilk aldigimda direk benzinlige gittim bana 25 tl fullenir dendi ama tam 31 tl fullendi nasil oldu anlamadim suan 34km yaptim motor cok rahat soyle soylim ki hiz yapan biri deilim ama motor bana bas diyor sanki zevkli kullanisi var motor cok seri ceyrek gazda motor altindan firlicak gibi oluyor ve yarim gazda cok cabuk surat aliyor anlatilamaz yani bukadarini beklemiyordum kendimi yaris motorunun ustunde gibi hissettim ve hosuma giden yani sicak hava uflemesi elcik kisimlarina ve ayaklara ufluyor cok iyi su ve yag sogutmali bunlar sanirim uzun yol cok rahat yapar diye dusunuyorum yol tutumuna gelince lastiklerin capi buyuk oldugundan tutusu cok iyi ama cokda zorlamadim sonucta yeni motor firen mesafesi guzel sizi guvende hissettiriyor tasarim desen cok hosuma gitti resimde gormek fayda etmiyor pek yanina gittiginizde asik edebilir dedigim gibi benzini fullettim 31tl doldu bitene kadar kullanicam bakalim ne yakicak sonra rodajdan sonra denicem almayi dusunenler mutlaka yakindan gorsunler saygilar.

Antifiriz kisin koyulur dediler su buz tutmasin diye yazin gerek yok dediler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

Alıntı osis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirlisi olsun kazasiz belasiz kullanin inş kore malimi oluyor? Fazla sikiştirmayin kitapçiği bayiden isteyinvermediyse garantiyi onaylatin benzini hep biyerden almaya çaliş bakimlari zamaninda yaptir ve rodaja uy kitapçikta yazar.
    Tesekkurler kuba maliymis umarim parcalari saglam cikar simdilik bi sıkıntı yok

Motosikleti
    Yamaha Xenter
    http://www.modifiyelisahin.com/antifriz-ne-ise-yarar-antifriz-nasil-olculur.htm

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/speedol-kullanima-hazir-antifiriz-36-derece-3-l-106185463

kesinlikle yanlış bi bilgi yukarıdaki link'lerde ne işe yaradıgı yazıyor üşenmeden bi oku derim

Alıntı HEROCAN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.modifiyelisahin.com/antifriz-ne-ise-yarar-antifriz-nasil-olculur.htm

http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...-3-l-106185463

kesinlikle yanlış bi bilgi yukarıdaki link'lerde ne işe yaradıgı yazıyor üşenmeden bi oku derim
    Evet haklisin ben pek anlamadigimdan islerine geldigi gibi konusuyolar bize.

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Bence fazla eskitmeden elden çıkarmaya bak ama yeni motor yeni motordur.Hayırlı olsun.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Kullanıcı arkadaş aramızdamı halen. Yorum bekliyorum.

Thermostatsiz bi zararı oldu mu olabilir mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)