Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motor alsam mı almasam mı kararsızım/Tecrübeli arkadaşlar lütfen konuya yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu da sormuştum. İçerisi motor dolu, sana birşey olmadığı sürece al ordan yenisi demişlerdi. Parçalasan bile kimse sana birşey demez. Yeter ki kendine ve kimseye zarar verme.
    Abi bu cümleni not aldim eyvallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    27 yaşındayım. Nakliye işi yapıyorum. Ve yıllardır kamyondan başka araç kullanmadım. Ondan öncede minibüs kullanırdım. Taksi sevmiyorum pek.

Kamyon malum her yere gitmiyor. Girmediği yerler var. Birde içimde ukte vardı motorsiklet ehliyetinide almıştım zamanında. Bi fırsat çıktı aldım motoru. Sağını solunu topladım tüm koruma ekipmanlarını aldım ve kullanmaya başladım. Çok yakın mesafe bile olsa eldivene varana kadar giyip öyle çıkıyorum. Korumadan ödün vermemek lazım. Eyvah para etmez derler.

Birkaç haftadır kullanıyorum. Ve müthiş keyifli birşey. Trafik derdi kesinlikle yok. Her yerden geçebiliyorum. Aksaray küçük yer anayolda dahi araçlar tek şerit gider sollama olmaz araçlar arasında. Ben motorsikletle sollayabiliyorum rahatça.

İstediğim an istediğim yere gidebiliyorum. Büyük araç gibi değil. Üstüne bin devam et.

Yakıt konusuda çok iyi zaten. Malum önceden her yere kamyonla giderken şimdi motorla gidiyorum. Ayda nerden baksan 500 tasarruftayım.

Daha burda sayamayacağım bir sürü şey var. Yani motorsiklet çok büyük bi keyif. Ben cross tipi aldım.

Onu almamın birkaç sebebi oldu.

-Hız yapmıyorlar. Yani ben istesemde yüksek sürate çıkamaz. 80 90 ancak yapar.
    -Her yerden geçebiliyor altını vurma derdi yok. Kaldırım dağ taş vs her yerden geçebiliyorum.
    -Pikniğe gitmeyi çok severim bununla her türlü doğal ortamı gezebiliyorum.

Diyeceklerim bu kadar. Sonuç olarak motor güzeldir almak lazım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler