Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Siz De Giderken Ceplerinizdeki Eşyalarınızı Kontrol Ediyor Musunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Yolda ilerlerken elimi cebime atıp acaba telefon düştü mü ya da montumun cebini yoklayıp acaba fermuarı kapattım mı diye defalarca kontrol ediyorum, sizde de oluyor mu? Yakında tüm eşyalarımı evde bırakıp öyle çıkacağım tur atmaya
    mockingbird bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    okb belitileri hocam. bende de var
    weirdo1 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Aynen bendede oluyor
    Arada sırada elim cebime gidiyor telefon cepte mi diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okb belitileri hocam. bende de var
    Okb derken?

Motosikleti
    takıntı hastalığı

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı furkanph adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolda ilerlerken elimi cebime atıp acaba telefon düştü mü ya da montumun cebini yoklayıp acaba fermuarı kapattım mı diye defalarca kontrol ediyorum, sizde de oluyor mu? Yakında tüm eşyalarımı evde bırakıp öyle çıkacağım tur atmaya
    iki yönlü bir durum;
    1:Sağlamci ve ihtiyatli,tedbirli bir karakter yapisi.
    2:**Panik atak,geçmişte başina gelen olaylar(tel.cüzdan vs dusurmek)unutkanlik kendinden emin olamama,odaklanma problemi.. vs.
    not:**yapilan davranisi,iki veya daha fazla tekrarlamak.benzer durum,el yikarken olmadi bir daha yikayayim 5dk sonra tekrar gibi gibi..

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki yönlü bir durum;
    2:**Panik atak,geçmişte başina gelen olaylar(tel.cüzdan vs dusurmek)unutkanlik kendinden emin olamama,odaklanma problemi.. vs.
    not:**iki veya daha fazla tekrarlamak.
    bende 2. var

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen bendede oluyor
    Arada sırada elim cebime gidiyor telefon cepte mi diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Okb derken?
    Obsesif Kompülsif Bozukluk hastalığı hocam takıntı hastalığı yani. Bende sadece şey oluyor otururken mesela ders dinliyorum bir an ulan telefon cebimde değil mi acaba deyip cebime bakıyorum sonra elledikten sonra hissediyorum telefonu sonra ders dinlemeye devam :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    iki yönlü bir durum;
    not:**yapilan davranisi,iki veya daha fazla tekrarlamak.benzer durum,el yikarken olmadi bir daha yikayayim 5dk sonra tekrar gibi gibi..
    Bende de 1. Var

Motosikleti
    Tmax 530
    Kapiyi kilitledim mi diye tekrar ve tekrar kontrol etmeyi de ekleyelim. Bazen otoparktan geri donup kontrol ettigim bile oldu.

Tedavisi yok mudur bu illetin?

lityumiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evden çıkarken ocakların kapalı olduğundan emin olmak için fotoğrafını çeken arkadaşım var. Telefon kontrol etmek falan bende de var ve bence güzel şeyler. Fazlası sıkıntı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Motoru gidondan kilitledikten sonra 3-4 defa sallıyorum gidonu

Motosikleti
    Alıntı acgh1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapiyi kilitledim mi diye tekrar ve tekrar kontrol etmeyi de ekleyelim. Bazen otoparktan geri donup kontrol ettigim bile oldu.

Tedavisi yok mudur bu illetin?
    tedavisi ilaç ile. aşırı değise antidepresan sokmayın vücudunuza boşuna

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    bende kontrol ediyorum ama hemen okb deyip teshis koymak dogrumudur? peki elinde sigara unutup evle beraber yanan,surekli sagda solda biseylerini unutanlara da teshis koyalim mi? kararinda olan hersey lazimdir.ama ocagi suyu acik unuttum mu acaba diye evden 1 saat 2 saat hatta 3 saat evden cikamiyorsa o zaman problemdir.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Kontrol etmiyorum. Çünkü binmeden önce ceplerimin kapalı olduğunu ve neyin nerede olduğunu biliyorum. O motor tepesinde kontrol etme huyu eşimde var. Eğer artçısıysamda bana söylüyor cebim açık mı? Telefon orada mı? diye, ben kontrol ediyorum. Çok sinir bozucu iki saat cep karıştırıyır kontrol ediyor giderken.

iki yönlü bir durum;
    Bende de 2. var sanırım daha önce telefonu, motosikletin anahtarını, depo kapağını (kilidi bozuk) ve de aldığım ekmeğin rüzgardan poşeti yırtılması sonucu ekmeği düşürdüğümden olsa gerek : )

Motosikleti
    Alıntı goreny adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende kontrol ediyorum ama hemen okb deyip teshis koymak dogrumudur? peki elinde sigara unutup evle beraber yanan,surekli sagda solda biseylerini unutanlara da teshis koyalim mi? kararinda olan hersey lazimdir.ama ocagi suyu acik unuttum mu acaba diye evden 1 saat 2 saat hatta 3 saat evden cikamiyorsa o zaman problemdir.
    herkezde bu vardır. gerekli de. ama aşırıya giderse sorun

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Abi her izin ver günümde 300km az olmayacak şekilde geziyorum şehirler arası.
    Neyse inegöle gideyim eskişehir den, köfte yerim gezinirim dedim. Geldim köfteciye kaskı çıkarayayım diye abandım vizörden. Ne akla hizmet ise o hareket ile vizörü kırdım.
    Neyse dedim dönüşte bozoyuk outlete uğrarım japonla yapıstırır gecici gezimi tamamlarım dedim
    Outlette gezinirken şapka hastalığı var bende, iki dükkandan 100 tl ye şapka aldım. Sırt çantama attım. Çantada 4rider cırtcırtlı fermuarlı. Bastım gaza otobanda son gaz geliyorum. Tam eskişehire girerken dedim bir sigara yakayım. Durdum çantayı sırtımdan aldım.
    Oda ne hız ve rüzgardan iki şapkada çanta açılıp uçmuş. Ruhsat telefon vs duruyor Allah dan. Tekrar bastım bozoyuke otobanda bulurum diye aynı yolu gittim geldim ikiside denk gelmedi.

Yanlız bu olaydaki ders şu benim için. Outlette collection diye bir mağazadan şapkanın birini alırken satıcı kız o kadar güzeldiki motorun başına gidene kadar vay be vay be ulan ne güzel kızdı vay be diye gittim.
    Sonuç hem kızı hem şapkaları kaybettim. Allah belamı verdi yani.

Ama kız çok güzel di be abi helali hoş olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben hiç bakmam alt tarafı düşerse telefon düşer çokta tın yani o maksatla yenisini alırım

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Birkeresinde sırt çantamı açık unutmuşum rüzgardan içinde ıvır zıvır olan poşetim uçmuş başka bir poşette şeffaf vizör vardı Allah tan o uçmamış bu olaydan sonra ceplerimide kontrol etmeye başladım hatta uzun yola çıkıyorsam sigara molası bahanesiyle çantamı kontrol ediyorum takıntı oldu

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi her izin ver günümde 300km az olmayacak şekilde geziyorum şehirler arası.
    Neyse inegöle gideyim eskişehir den, köfte yerim gezinirim dedim. Geldim köfteciye kaskı çıkarayayım diye abandım vizörden. Ne akla hizmet ise o hareket ile vizörü kırdım.
    Neyse dedim dönüşte bozoyuk outlete uğrarım japonla yapıstırır gecici gezimi tamamlarım dedim
    Outlette gezinirken şapka hastalığı var bende, iki dükkandan 100 tl ye şapka aldım. Sırt çantama attım. Çantada 4rider cırtcırtlı fermuarlı. Bastım gaza otobanda son gaz geliyorum. Tam eskişehire girerken dedim bir sigara yakayım. Durdum çantayı sırtımdan aldım.
    Oda ne hız ve rüzgardan iki şapkada çanta açılıp uçmuş. Ruhsat telefon vs duruyor Allah dan. Tekrar bastım bozoyuke otobanda bulurum diye aynı yolu gittim geldim ikiside denk gelmedi.

Yanlız bu olaydaki ders şu benim için. Outlette collection diye bir mağazadan şapkanın birini alırken satıcı kız o kadar güzeldiki motorun başına gidene kadar vay be vay be ulan ne güzel kızdı vay be diye gittim.
    Sonuç hem kızı hem şapkaları kaybettim. Allah belamı verdi yani.

Ama kız çok güzel di be abi helali hoş olsun
    Hocam kız o kadar güzelse iki şapka da benden feda olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)