Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

gsr 600 2007 fz6fazer 2009 xj diversiyon 2011 arasında kaldım yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar bugun bir terslik oldu joyride 200 2014 vardi bende yeni alicagim 4 silindiri yedekte tutucaktim motorumdan ses geliyordu servise gittim krank milinin oldugu rulman ses cikartiyormus ama baya bir ses cikiyor komple motorun acilmasi gerekliymis midem bulandi artik verdim bunu joymax 2017 abs aldim 4 silindir hayalim suya dustu sanirim hayatimda hic 4 silindir motorum olmayacak.benim motor u +12500 verdim. Moralim cok bozuldu :((

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı c3y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bugun bir terslik oldu joyride 200 2014 vardi bende yeni alicagim 4 silindiri yedekte tutucaktim motorumdan ses geliyordu servise gittim krank milinin oldugu rulman ses cikartiyormus ama baya bir ses cikiyor komple motorun acilmasi gerekliymis midem bulandi artik verdim bunu joymax 2017 abs aldim 4 silindir hayalim suya dustu sanirim hayatimda hic 4 silindir motorum olmayacak.benim motor u +12500 verdim. Moralim cok bozuldu :((
    Neyse olan olmuş geçmiş olsun diyeyim
    Belkide bir dahaki bahara olur 4 silindir motorunuz

Evlilik var kardesim hic sanmiyorum devir kapandi artik :(((

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Eşinizle yolculuk için joymax almanız hayırlı olmuş
    Eşiniz motor kullanıyor mu?

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ben aralarından sadece suzuki gsr 600'e bindim.

bunun tartışması olmaz, ben gsr600 alırdım. bana dezavantaj soracak olursan söyleyebileceğim dezavantaj rüzgar olurdu. gsr600 sürerken rüzgar yersin ama sesi, tipi ve çekişi öyle bir hoşuma gitti ki benim rüyalarıma giriyor.

gsr 600 arkadan yandan şekil motordur ama önden bu kadar klas olduğu her zaman anlaşılamayabilir. onuda artık bir tane mercekli zenon ve bir kaç aksesuar ile hallederiz belki, halledemesekte sorun değil çünkü sesi yeter.

O daha cok binici ) essekligi ben yapiyorum genelde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben aralarından sadece suzuki gsr 600'e bindim.

bunun tartışması olmaz, ben gsr600 alırdım. bana dezavantaj soracak olursan söyleyebileceğim dezavantaj rüzgar olurdu. gsr600 sürerken rüzgar yersin ama sesi, tipi ve çekişi öyle bir hoşuma gitti ki benim rüyalarıma giriyor.

gsr 600 arkadan yandan şekil motordur ama önden bu kadar klas olduğu her zaman anlaşılamayabilir. onuda artık bir tane mercekli zenon ve bir kaç aksesuar ile hallederiz belki, halledemesekte sorun değil çünkü sesi yeter.
    Fatih kardeş bindin mi sürdün mü

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Alıntı c3y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O daha cok binici ) essekligi ben yapiyorum genelde
    Eğer motor kullanmışsa tecrübesi varsa birlikte gidin bir ss motorun yanına hanımına 2 tur atsın bakam kararı yine aynı mı olucak

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih kardeş bindin mi sürdün mü

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Eğer motor kullanmışsa tecrübesi varsa birlikte gidin bir ss motorun yanına hanımına 2 tur atsın bakam kararı yine aynı mı olucak
    sürdürmediler :( bindim ama sürmedim. selesi alçak olduğundan ayaklar yere rahat basar ve motorun kendiside alçak zaten. kıvrak olur trafikte ve rahat kullanılır.

Fazer der geçerim. FZ6 Fazer gibi motor var mı yaa kral kral al pişman olmayacan emin ol

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı fatalrawen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazer der geçerim. FZ6 Fazer gibi motor var mı yaa kral kral al pişman olmayacan emin ol
    Bu listede fazer en son alınacak motor

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    son üç yorumda üç farklı öneri

suzuki motor bloğu sağlamlığı konusunda ün yapmış bir marka. gsr 600 al alınca bir tur attırırsın artık. iki turda olabilir.

arka çift egsoz ve stop lambaları zaten dikkat çekiyor. sesi güzel torku beygiri yakıt harcaması herşeyi yerli yerinde daş gibi kıçı yere yakın motor.

tüm dünyayı gezdirir sana. bu cümleden ben bişey anlamadım ama olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son üç yorumda üç farklı öneri

suzuki motor bloğu sağlamlığı konusunda ün yapmış bir marka. gsr 600 al alınca bir tur attırırsın artık. iki turda olabilir.

arka çift egsoz ve stop lambaları zaten dikkat çekiyor. sesi güzel torku beygiri yakıt harcaması herşeyi yerli yerinde daş gibi kıçı yere yakın motor.

tüm dünyayı gezdirir sana. bu cümleden ben bişey anlamadım ama olsun.
    Gsr 600 güzel motorda çok yakıyor be

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu listede fazer en son alınacak motor
    Bu yorumu yapabilmen için ne kadar fazer kullandım çok merak ediyorum?

Kronik fren ve amortisör sorunu dışında Fazer ömürlük makinadır. Standart birçok kullancının ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir motordur.
    www.arectron.com

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)