Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2017 KTM DUKE 390

Motovento
    REKLAM ALANI
    mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Evet arkadaşlar yeni Duke 390 tanıtıldı, gayet başarılı duruyor, teknik verilerine ulaşamadım umarım biraz daha büyütmüşlerdir...
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Çok güzel oldu bekledigim bir modeldi ancak aklimi karistiran bir kac sey var.. Duke125 tanitildi duke 390 tanitildi acaba duke 250 nin üretimine son mu verildi..

koran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XSR 700
    bu 125 ama renkleri değişik tabi sadece

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı koran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu 125 ama renkleri değişik tabi sadece
    Bu 125 degil 390 arka kuyrugun oraya dogru demir gibi birsey var o 390da beyaz 125 te turuncu, ayrica resmi KTm instagram sayfasindan alintidir oyle yazmislar ordan bakabilirsiniz.
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

koran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XSR 700
    beyazı var bi de demek ki farklı renkler var. fuardaki beyaz

pridefirus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yamaha x max 250
    normal kasasına bayılıyorum yeni kasasıda güzel olmuş ama keşke şimdiki kasasını hiç değiştirmeden biraz daha irisini yapsalarmış

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Yalniz teknik ozelliklerine ulasamadim bir fark var mi acaba yoksa sadece kasa degisikligi mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:01 ----------

Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel oldu bekledigim bir modeldi ancak aklimi karistiran bir kac sey var.. Duke125 tanitildi duke 390 tanitildi acaba duke 250 nin üretimine son mu verildi..
    Bu arada kendi mantigimla cevap vereyim, Duke 250 hicbir zaman KTM nin kendi sitesinde yer almadi, sanirim Türkiye gibi vergiden etkilenen ulkeler icin satisi yapilan bir ara model o yuzden tanitilmamasi normal diye dusunuyorum.
    cıbırlover1 bunu beğendi.

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Güzel makina tasarımı kalitesi vs ile insanı cezbediyor.
    Sadece titreşim ile ilgili, belli bir süreden sonra sorun olduğunu söyleniyor , bu konuda çözümleri olmuşmudur acaba

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Valla titresim neye gore kime gore titresim, ben 250 kullanicisiydim hatta soyle birsey soylediler 390 bile bu kadar titremiyor diye, evet titresim vardi ama sadece peglerde ve elciklerde o da 120 km hizin ustunde kullandiginizda daha cok artiyordu ama kalite guvenlik ve teknoloji olsun gercekten kiyaslanamayacak bir motor bence, tabi insallah titresimi daha da azaltmislardir yine de heyecanla bekliyorum

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    KTM modelleri çok farklı, özgün dizaynı var.
    İlgi ve dikkat çekmek için, farklı olmak isteyenler ya da motorum şekil olsun diyenler için iyi bir tercih.

Ama almayı düşünenler için bir notum var;
    Almadan önce mutlaka üstüne oturun, mümkünse kullanın.
    Rahat hissediyor musunuz bir bakın.
    Ben br kez denedim ve bana rahat gelmedi.
    Kullanım şekli, boy, kilo, oturuş şekline göre deneyiminiz değişebilir.

Bunun haricinde yolda gördüğüm küçük CC'li KTM'lerin sürücülerinin oturuş şekli gözüme hep tuhaf geliyor.
    Sanki sürücü çok ilerde, pegler çok geride gibi. Peglere ayak uçları ile basanı görmedim, hep tabanlarının ortası ile basıyorlar.
    Muhtemelen motorların dizaynı böyle.
    İlandaki sürücünün oturuşu da dikkat ederseniz çok normal değil.

Almadan önce deneyin derim vesselam.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

pridefirus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yamaha x max 250
    Alıntı Kızıl pars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM modelleri çok farklı, özgün dizaynı var.
    İlgi ve dikkat çekmek için, farklı olmak isteyenler ya da motorum şekil olsun diyenler için iyi bir tercih.

Ama almayı düşünenler için bir notum var;
    Almadan önce mutlaka üstüne oturun, mümkünse kullanın.
    Rahat hissediyor musunuz bir bakın.
    Ben br kez denedim ve bana rahat gelmedi.
    Kullanım şekli, boy, kilo, oturuş şekline göre deneyiminiz değişebilir.

Bunun haricinde yolda gördüğüm küçük CC'li KTM'lerin sürücülerinin oturuş şekli gözüme hep tuhaf geliyor.
    Sanki sürücü çok ilerde, pegler çok geride gibi. Peglere ayak uçları ile basanı görmedim, hep tabanlarının ortası ile basıyorlar.
    Muhtemelen motorların dizaynı böyle.
    İlandaki sürücünün oturuşu da dikkat ederseniz çok normal değil.

Almadan önce deneyin derim vesselam.
    Aynen ktm 200 ve 250 kullanmıştım ayak pegleri biraz geride ve hafif sport turing posizyonu yaratıyor,özellikle fren yapınca depoya doğru kayıyorsun bunun çözümü depo yan pedleri takarak dizleri biraz sıkıştırmak ama beni rahatsız etmemişti hatta daha iyi viraj kabiliyeti sağlıyor bence
    Yamaha R1 Kawasaki zx-6r yamaha r6 suzuki gsx-r 600 Honda 600 rr ducati monster 900 kawasaki zx-6r suzuki drz400-sm

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    12 dk önce facebookta Spormotoda paylaşmış duke 250 yi Yani Gelecek ülkemize 250 lik modeli. Ancak paylaşılan fotoğraflardan dijital renkli gösterge mevcut değil gibi geldi duke 250 de

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Evet gelelim en önemli mevzuya... Fiyatı ne olur sizce, halihazırda 19.999-TL; TL şuan fazlasıyla değer kaybediyor ve böyle giderse tahminim mart sonu gibi dolar 3,50-TL bandında olur, bence bu durumda da kabul edilebilir maksimum fiyat 21.999-TL. (helalinden, çok mu iyimser oldu acaba)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben dört kere denedim, bırakın almayı bir daha test bile yapmayı düşünmüyorum. Tireşimli olmasını geçtim (ki geçilecek gibi değil aslında) son derece rahatsız bir motor. Selesi sert, ergonomik değil çünkü deposu çok dik açıyla genişliyor, bacakları rahatsız ediyor ve buna rağmen sürekli öne kayılıyor. Artçı ile sürüş ise tam bir işkence. Testte eşimle binip, bir tur dönüp koşa koşa geri bıraktık. Sürünce başta hafif ve güçlü olduğundan zevkli geliyor ama kısa süre sonra rahatsızlıklar başlıyor. Teknik olarak çok iyi olmasına rağmen kesinlikle test etmeden yorumlara bakıp alınmaması gereken bir motor. Herkese hitap etmiyor. Ne zaman 690 kasasını 390 cc çıkartırlar o zaman tekrar denerim. Bana göre bu haliyle kaç para olursa olsun alınmaz. Keşke biraz daha güçsüz olup adam gibi balansörü olsaydı.

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Hala gelmedi değil mi? Bilgisi olan var mı?

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Archidraw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala gelmedi değil mi? Bilgisi olan var mı?
    Mayıs da gelecek diye söyleniyor.
    Archidraw bunu beğendi.
    Duke 200 ABS
    Steam ID : DaniCalifornia * Origin : DaniCaiifornia * PSN ID : DaniCaliforniaTR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)